n'Kosove Show

n'Kosove Show
n'Kosove Show
 

Kanali i vetëm zyrtar i n'Kosove Show i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë n'Kosove Show, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
[email protected]

© 2019 ONIMA. All Rights Reserved.

Commenti
 • Klajdi Vrapi
  Klajdi Vrapi

  Respekt 👏👏

 • Abi Ceni
  Abi Ceni

  Perfect! Respect! Nga Gjermania!

 • Ramazan Hoxha
  Ramazan Hoxha

  zerin si plumbi shqiri kelmendi 👏👏💐💐🎼🎻🍂🎹🎹⚽️⚽️♥️🌹

 • Kastrati Arjeta
  Kastrati Arjeta

  Ju lumt

 • RASEMA MARTINEZ
  RASEMA MARTINEZ

  te lumt ju ne kosov

 • Isenovic Agim
  Isenovic Agim

  Numero nji jeni 2021

 • Adnan Asllani
  Adnan Asllani

  G.b.zb zb bs hjchchchhjcjvhfjfhudjrj

 • Elif Cakir
  Elif Cakir

  2021 burda olanlar

 • Beqir Balliu
  Beqir Balliu

  Na knaqet 🥰😍👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Arjeta Sadiku
  Arjeta Sadiku

  Lum

 • aferdita shala
  aferdita shala

  Hdnjcj nc jdj jcjv jdj kdjf jd jdjf ii fic uh d in d uh d ii DC uh jdidnc ii in d

 • Drisa Krasniw
  Drisa Krasniw

  Sabrija mire shume gurbetqara mire sabri💛💛

 • حالات واتساب \\ Om Lilo
  حالات واتساب \\ Om Lilo

  وش غنو اول حلقة؟

 • flaka mehmeti
  flaka mehmeti

  a

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Ishalla nuk po del me kercy ky osi juaj se athere nuk e shoh ma edhe kete kange si te tjerat se del aty si hudra 😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Day Light
  Day Light

  I paski dhi en to te dyt mut e paskeni bo. e paski prish kengen.

 • Aidas Merz
  Aidas Merz

  Shume bukur te du 👍👍 Na knaqet ♥️ 🌟🌟Kendofshi gjithè jeten 💃🕺 🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥

 • Medina KPASNICI
  Medina KPASNICI

  😍😍🎶👏👌

 • Afrim Llukaj
  Afrim Llukaj

  Shum energji

 • DRAGAN ANTIC
  DRAGAN ANTIC

  Na stranu politika prokleta....!,zamjeram vam samo zasto nenosite KECE na glavama barem samo dok pevate,svirate.I vi ste zaboravili KECE isto kao i mi Srbi nazalost 🙏😥🤺

 • toni storado
  toni storado

  Bravo

 • toni storado
  toni storado

  😘😀

 • toni storado
  toni storado

  Naidobrite sestri

 • Shpresa Halili
  Shpresa Halili

  U

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Mxjdm5hd6dhd5gd

 • Blertina krasniqi
  Blertina krasniqi

  o zemra ju knovt

 • Gaming_ Gaming
  Gaming_ Gaming

  Edhe une jam vajze e vogel kam talent ne kercim dhe kendim dhe me marrin ne fistivale

 • Linda Baholli
  Linda Baholli

  Yhqhajk

 • Rosa game
  Rosa game

  في عرب ولا انا لحالي😂😂

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Te dy jeni kengetare te mrekullueshem jenipershtat shume bukur ju jenikengetare klasi dhe puqen fjalet me rrealitetindhe ketu eshte celsi i kesaj kenge ju kendofte zemra une ju degjoj juve 3-4 here ne dite suksese ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  N he 5fhuxn6xbyxbxyx

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Sjzusnzensudd

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Kxidmdkddujdsuudjd7dhdy

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Snake is dudndundudnjzinxu

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Jrusndhnzhhxbx

 • Giltene Sadriu
  Giltene Sadriu

  .nggv

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  M ifnxjxmxnxxudn jxyxhxjcn

  • ferdeze spahiu
   ferdeze spahiu

   Kzozmxjxk6fjdubdudsmka.sks sis sjnddidkdkms snjsnsndnhjgsvbg

  • ferdeze spahiu
   ferdeze spahiu

   Dhsndydndysnsyshsy

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Leonora dhe Asim Gashi deri tani je i kengetaret me te preferuar ju kendofte zemra se kombino i per mrekulli suksese me te medhaja ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mr. Omer
  Mr. Omer

  Zoti ekxiton qe 17 milajrd vitee??? Ejjjj tkehs frig Allahun :: thuja ZOTI exsiston pa fillim dhe mbarim thuhet ne dinin islam jo me percaktim te viteve...si fol keshtu o njeri

 • Mr. Omer
  Mr. Omer

  E krahason agjerimin me perqafimin e prindve subhanAllah ,,, rruget emirsis nuk ndalen??? Si more agjeirmi eshte vetem korsi ... ??😱😱 ose njeri thot sdua me agjeru e kyy kush qenka qe thot sdu me agjeru??? Sdu a mendon se ai prej namazit tij ka dobi ,, o elvis te lutem beru filozof e leje hogjellikin !!! agjerimi osht prej shtyllave te islamit la ilahe ilAllah ... po o shpetim kush nuk agjeron nga pertesa pa arsye sheriatike te kuranit atehere patjeter se ka denim ,, as ni hogj o elvis ska dal me thab se hy ne xhennet me veprat emija pse po ja fut kot me fal ama ke fjal se spranohen ,, edim kejt qe kem mekate ,, dhe bja dije se feja nuk oshtt trend!!! ( ky trend duhet tkaloj : thot elvisi,,,) subhanAllah fejes i thot trend???? La ilahe ilAllah : t ekehs frig Allahun mos u mundo me ba fansa po tjesh i sinqert se ke em dla para Allahut ,,,

 • Mr. Omer
  Mr. Omer

  Pse o shpetim desku po ban pytje provokative ?? A veq qe po kallcon but duhet veq ket me ngu e kercenimet qe Allahu i ben nkuran tuti mjav permen njerzve : jo e gjen ne textet fetare o elvis se ata jan fjalet e Zotit qe hogjollart tjer e prezentojn se njeriut duhet edhe terhequr vrejtjen , si kercenimet per denime ashtu si epermenden shperblimet per tmira veprimet: ana e bukur eka pa tjeter te shemtuaren ashtu si xhenneti dhe xhehenemi qe eksistojn dhe duhet njerzve terhequr vrejtjen jo tii mashtroj njerzit sepse per mekate ka denim dhe ky nuk flet per ata me pretendim mos ti frigoj njerzit ateher koka ky ligjerim i plot ashtu siq ka porosit pejgamberi alejhi selam ?? Dhe KURANI.. ti thua ktu mos pi alkohol sepse i ben dem vetes ??? Vetem kaq thua ? Kurse Allahu per alkoholin flet shum kuart dhe seriozisht se ai osht dem i madh dhe mekat i madh dhe osht mallkim ti e zvoglon ket qeshtje shum but qe njeriu shum leht llastohet dhe te rjetes pin alkoholin dhe nuk bindet te le kur degjon fjalet e tua tbuta ✌🏻 ju lutem

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  O zot artan me lot

 • Granit Morina
  Granit Morina

  Zoti ju nimoft

 • Gérald Osmanaj
  Gérald Osmanaj

  @spotify

 • Gérald Osmanaj
  Gérald Osmanaj

  Put it on Spotify

 • Murtez Fazliu
  Murtez Fazliu

  Bravo Leonra🍮

 • عبد الله عامر
  عبد الله عامر

  يااااارب حقق لي حلمي بليز دعواتكم مستجابة بليز

 • elda hasani
  elda hasani

  TE LUMT ADEM JE I PAPAR ALLAHU TE BEGATOFT TY ME FAMILJEN TENDE AMIN O ALLA AMIN LUTNU PER TE GJITH HOXHOLLARET POR PER ADEM RAMADANI MA SHUM RESPEKT PER TY ADEM

 • Kaltrin Berisha
  Kaltrin Berisha

  Haha 💋💋☝❤

 • Admir 2005
  Admir 2005

  super kenga

 • Dava Halili
  Dava Halili

  Shume bukur. Zoti te prifte perara ne jete

 • Melisa Cukaj
  Melisa Cukaj

  A majmui

  • Melisa Cukaj
   Melisa Cukaj

   Shum mire

 • Djellona Maloku
  Djellona Maloku

  Super duet ju kendoft zemra 👏👏👏❤👍👍

 • swiss Axtro
  swiss Axtro

  ju lumt goja

 • Unejs Kadriu
  Unejs Kadriu

  Jjoi8oooioo

 • Dj Rumba Mix Dj
  Dj Rumba Mix Dj

  O ju knoft zemra ju knoft se ja kini anen . Rrnofshi

 • Alketa Zena
  Alketa Zena

  A po ma bojsh ni kangë

 • hi
  hi

  The man in the background freaks me out

 • Horgito Salla
  Horgito Salla

  dru mu ba

 • Admir Limani
  Admir Limani

  motrat ismajli damari zemres

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Nderprisni deri ne 8 here kengen duke dhene rreklama qe nuk vlej e as nje grosh vazhdoni sa ta heqim fare 😡😡😡😡😡😡😡😡😋😋😋😋😋😋😋😭😭😭😭😭😭🤪🤪🤪🤪🤪🤪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  Perfekt te dy dhe djali ⭐⭐👏👏🙏🙏❤👌

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  ❤❤❤❤❤❤❤❤ Leonora ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑

 • Lumnije Selmani
  Lumnije Selmani

  Ju Lumt ma te mirt jeni 💎💎

 • Lola Fazliu
  Lola Fazliu

  D Un me ok

 • Emine Ramadani
  Emine Ramadani

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻❤❤❤💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🔥🔥🔥🔥🔥🔥💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Agron Gashi
  Agron Gashi

  E ki kall💟

 • Ammar Eldon
  Ammar Eldon

  Vénesa Doci❤❤💗💗💗💜💜💜💜🇹🇷🇹🇷🇹🇷😍

  • Ammar Eldon
   Ammar Eldon

   Argjenda Doci🇹🇷🇹🇷💜💜💜💗💗💗❤❤❤❤❤❤🇹🇷🇹🇷😭😉😉

 • M.B
  M.B

  NAIV apo Rrenc!!!?

 • Nur Karakaş
  Nur Karakaş

  tekstiiii

 • Liza J
  Liza J

  Erz o

 • Muhamed emra
  Muhamed emra

  Bravo

 • 3KIPĀ 3 Z3Z
  3KIPĀ 3 Z3Z

  JU LUMTE PRA JENI TE SHKELQYESHEM 💟💟💕

 • Ammar Eldon
  Ammar Eldon

  Çok kötüymüşsün ğüzel hem üh baby hem Armam ❤❤❤💗💗💗💜💜💜💜💜🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤❤💗💗💜💜venesa san emkanseş ýbťeň❤❤💗💗💜🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Ammar Eldon
   Ammar Eldon

   Hem Agjenda😍😍🇹🇷🇹🇷💜💜💜💗💗💗❤❤❤❤❤❤❤💗💗💗💗❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷😍😍

 • Arben Vllahiu
  Arben Vllahiu

  ❤❤❤❤

 • Bianca Gjoka
  Bianca Gjoka

  Haha ai qe tremet nga te rrahurat e ciftelis ca surrati bon😂😂

 • Maksi Lushi
  Maksi Lushi

  C

 • Shpetim Cico
  Shpetim Cico

  Bravo Te lumt goja o princesh

 • DRAGAN ANTIC
  DRAGAN ANTIC

  Svaka bre cast!Puno vam zameram zasto nenosite KECE na glavi zar se stidite nacionalnoga obelezja isto kao mi Srbi Sajkace!!!I upamtite jednom da su Srbi samo Sumadinci i Srbi sa Kosova i Metohije!Beograd je proklet i druga drzava!🙏😥🤺🤺🤺

 • Flora Temou
  Flora Temou

  Super super bukur!!jeni te mrekullushem!!👏👏😘✨✨🥰🥰

  • Fahrie Gashi
   Fahrie Gashi

   +-ijajjajiiaaijjjaiaiiaiaijj. . .MMMMMM