ArkivaShqip

ArkivaShqip
ArkivaShqip
 

Commenti
 • Selmanaj Sefo
  Selmanaj Sefo

  Super

 • Edition Edits
  Edition Edits

  Suksese

 • Nardi Andi
  Nardi Andi

  Bravo klean suksese

 • Viktor Kola
  Viktor Kola

  Te kendofte zemra Ai burr nuk lind ma ne shqipri as ne kosov Rron gjithmon ne zemrat tona i pa vdekshem

 • melito kass
  melito kass

  💣✌

 • Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti Hazizaj

  Je embrekullushme

 • roke beratcity
  roke beratcity

  Te lumte goja 🥰👌👏

 • Ardiana Kalthi
  Ardiana Kalthi

  Pershendetje Burkur za i mrekullushem Valla ja ke qellu me ket kang suksese ne jet e ku dojn zemra

 • Bajram Bajrami
  Bajram Bajrami

  👏👏👏👏

 • Eliona Luzha
  Eliona Luzha

  Shum mir

 • Desnis Ndreca
  Desnis Ndreca

  Pershendetje gjithe tropojanet🥰

 • Anuma Curri
  Anuma Curri

  🥳🥇🥇🥇

 • Jetmir Vlore
  Jetmir Vlore

  Ergys hyka berati

 • Jetmir Vlore
  Jetmir Vlore

  Mos vdekshit kurr me kete ze jeni grupi me i mir dhe mos u ndani kendoni bashk

 • almohamed hilru
  almohamed hilru

  very nice 👍👌💕💕

 • Vefi Gropa
  Vefi Gropa

  Bravo Mevlan keng shum e bukur dhe melodia fantastica ,,bravo

 • GAMER SANS
  GAMER SANS

  10/9999999999999999999999999

 • ble erti
  ble erti

  eeehh kenget e redonit kan mbetur

 • Lina Kapaj
  Lina Kapaj

  Gģdf!

 • Keine Name
  Keine Name

  Shkurta duket qe do kete te ardhme ne Muziken shqipetare. Nje ze i vecante .

 • F S
  F S

  Kot palidhje

 • Naim Frashëri
  Naim Frashëri

  Bravo be qija nanen

 • Vini Nexhi
  Vini Nexhi

  O bisha suksese me larte

 • Mari
  Mari

  U bene vite qe nuk degjoj kenge te reja shqipetare, po sot pashe Ervisin te Klanifornia me kengen "Dajo" dhe mu mbushen syte me lot. Bravo per talentin dhe suksese me lart. Pershendetje nga Toronto!!!

 • Ridvan Saygili Saygılı
  Ridvan Saygili Saygılı

  Super Bravo 👏

 • Hasie Neza
  Hasie Neza

  super kenge dhe shum bukur ne kombinim zeri.

 • besa bytyqi
  besa bytyqi

  😍😍😍😍😍😍

 • Zyla gashi
  Zyla gashi

  Bravo bravo pa koment pa endegjuar💫👌👍💥

 • Fatmir Kushta
  Fatmir Kushta

  5uIsu6dj7sjo

 • Marcus Leroumain
  Marcus Leroumain

  kush eshte hup ne youtube si puna ime ? Mjerim : t'bardhet dojne me u ba si nigersa... Tmerr !

 • Day Light
  Day Light

  Ma mir me pas lan qatje ne shretina se sa e kan qit ne youtube :-)

 • Day Light
  Day Light

  Richtige Schlaftablette :-)

 • Day Light
  Day Light

  Natyra e Zvicrres shum e bukur veq ti e paske pas bo richtig Scheisse. es wäre besser ein Schweizer Kuh zum Singen zum bringen :-)

 • Day Light
  Day Light

  Dihen Pleqt qe kan pervoj Muzike. Shum Bukur RESPEKT

 • Day Light
  Day Light

  shum Autotune :-) Kompot krejt e ke bo Richtig schweizer Fondue

 • Day Light
  Day Light

  Jo qysh po dokesh une u bona KAKTUS jo Trendafil.

 • Day Light
  Day Light

  Videoklipi shum i Bukur me ndigju pa TON.

 • Day Light
  Day Light

  Hajt Vigan e Hajvan

 • Day Light
  Day Light

  Jo qysh ja ke nis ti me kerku, kurr ski me mujt me gjet :-)

 • Day Light
  Day Light

  Me te qu me Lop jam i sigurt se as njo nuk e kthen en Shtall se kaq i Hupt po dokesh.

 • Day Light
  Day Light

  Shum mir se paske kendu en Mal. bare nuk e ndigjon tjeterkush.

 • Day Light
  Day Light

  Nuk paske bo dashni po e paske bo MUT.

 • Day Light
  Day Light

  Pak po kendon si me u pas qu prej Gjumi :-)

 • Faruk Reqi
  Faruk Reqi

  Kkĺĺppp99okoòkķķolĺòpòòòò⁰⁰⁰òòppppòòķòp

 • Day Light
  Day Light

  Kenga shum e mir veq me tekst koke shku larg ngjyren si Braziliana. ke mujt me kendu ngjyren si CIGANJA .veq apet mir :-)

 • Mensur Azemi
  Mensur Azemi

  Valla fort e paske ba

 • Day Light
  Day Light

  Sa Interesant ne videoklip bjen Shi e ty ste lag. bare as Qenin nuk e lagë :-)

 • Day Light
  Day Light

  Me ju pas Zanë Rakija kishi Kendu ma mir :-)

 • Day Light
  Day Light

  Kuku qfar Kastraveci. Ajo Kishe Modelja po hec si Rrobot :-)

 • Day Light
  Day Light

  Hajde LUC hajde Hala LUC koke ka me shku Gjat deri sa te bahesh prej Lucit .-K....r

 • Florant Spaho
  Florant Spaho

  Fo

 • Agim Xhelaj
  Agim Xhelaj

  Kjo kenge do behet hit per dasmat shqipetare 20021 bravo ani 🤩😍

 • Agim Xhelaj
  Agim Xhelaj

  Shum kenge e bukur ani bravo 🤩🤩🤩🤩😍🤩🤩😍🥰🤩🤩🤩😘

 • Petteri Punakuono
  Petteri Punakuono

  🤣🤣🤣🤣🤩🤩🤩🤩🤣🤣🤣✌

 • Mursel Ismaili
  Mursel Ismaili

  Te lumt kush....

 • denis agolli
  denis agolli

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • Fatjon Çera
  Fatjon Çera

  Suksese te metejshme Sabri

 • Hazbije Shkodra
  Hazbije Shkodra

  bravo

 • Emine Zubaku
  Emine Zubaku

  shume mire

 • Andrea Hoxha
  Andrea Hoxha

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • te lumte goja daje a Bala
  te lumte goja daje a Bala

  Te lumte goja o kusho. Suksese te metejshme Albi Bala.

 • Liljana Bala
  Liljana Bala

  Te lumte goja daj.Nje keng super .Suksese-suksese

  • Emiljada Kaca
   Emiljada Kaca

   Te lumte

  • Emiljada Kaca
   Emiljada Kaca

   Te lumte

 • Nori Cuni
  Nori Cuni

  Shoku miqesia duhen por ato prishen sepse interesi luan rol te madh paraja apo femra prishin cdo gje dashuria e teperte e ka fundin e hidhur cdo gje ka kufi shoke te mbeses sot ku jetojme jane te rralle

 • NASER PECI
  NASER PECI

  Suksese Flamur Plakiqi

 • Semi Sula
  Semi Sula

  Ahhahahaahahahaahhahahahahaua loti ujvarrrrrrr 😂😂😂😂😂😂😂

 • Semi Sula
  Semi Sula

  Cohu dil jasht Vari kars na plasi rrota q bo dashni ti

 • Ali Selishtaj
  Ali Selishtaj

  Bravoooo super kenge

 • July Hoxha
  July Hoxha

  Sa tekst i bukur

 • MILTON VENERA
  MILTON VENERA

  2021

 • Mimoza Dibrani
  Mimoza Dibrani

  Nice 👍❤️

 • A
  A

  Bravo Burim ,Weiter so 👍shum kenge mir. Pershendetje nga Familja Kolgeci

 • Zilbije Ziberi
  Zilbije Ziberi

  🤲🤲💫💫👏👏

 • Arbnesha Fazlija
  Arbnesha Fazlija

  Pak si meda po knan

 • Fjorela Sula
  Fjorela Sula

  Po ik mer plesht bythe do me knu ti me ate zo si gomar ik o lali ik se sje per ket pun ti po ik shif delet

 • Ηλιας Ζιο
  Ηλιας Ζιο

  Super❤️❤️❤️❤️❤️

 • Pranvera Macaj
  Pranvera Macaj

  O y🌟ll B 🌍Te, Té lumt goja e ke qajt me lot ket keng dashurie krejt me kuptimplot o te lumte zgjuarsia qe ke si i lidh fjalet tamam sikur duhet do ta adhuroj shuuum ket keng deri sa te jem e gjall 🙏 Ndoshta per veq ty se je qift ate nuk e di un e din ti uroj te jesh 🙏Me perket edhe mua se jam qift 🙏😇😇Sa e bukur kjo keng tanditen do e degjoj nuk merzitem asnjéher ja ke qelluar masmiri se vertet njeriu kur dashuron me shpirt dhe me zemer 💞🙏Dhe esht dashuri e paster ne ket jet 🙏Dhe kenga degjohet gjithmon e jeten time, Do ta postoj ne fejsbuk per diten e shenvalentinit 🤔Té shikoj te gjitha kenget e tua se sonte me erdhi Emri yt me kengen tende kaq shuuum domethénie te uroj shuuuuum suksese ne karrieren tende muzikore popullore sa mir kendon me ate ze mjalt o yllll bote te uroj shendet e jet familjarisht seksese te metejshme 🙏🌟🌍💖

 • Luani Dukagjinit
  Luani Dukagjinit

  Shum fort e paska zonin si medaa 👍🏼👍🏼

  • Luani Dukagjinit
   Luani Dukagjinit

   @Gabriel bb ta qifshaa nonnenn une tyy

  • Gabriel bb
   Gabriel bb

   si merda me duket mua

 • Gabriel bb
  Gabriel bb

  kom bo dashni thote ! e kujt i plasi o pseudo kengetar

  • Gabriel bb
   Gabriel bb

   @Albanian Management me mite te jesh gomar i madh , se sa te jesh nje gomar i vogel apo kerric si i themi ne .

  • Albanian Management
   Albanian Management

   @gëzim gërguri ti qenke Gomar i madhë! 🤔

  • Gabriel bb
   Gabriel bb

   @Albanian Management me mire me kane kerkushi se sa me u tall gjith kushi , nuk dua te jem as kuahi dhe as dikushi nje nje fushe e cila nuk eshte e imja , ne shqiperi behesh kengetat nga nje dite ne tjetren , ajde sketerr , griani bythen me gjith muziken analfabete

  • Albanian Management
   Albanian Management

   Gabrial & Gëzim, a po na tregoni çka hamomi keni bo në jetë që po merni guximin mu bo kritik te muzikës. Kur vetë nuk jeni kurkushi po mundoheni dikujt mi jap kritika, ik pirdhuni.

 • Albanian Management
  Albanian Management

  Mega kangë 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥.

 • Ridvan Saygili Saygılı
  Ridvan Saygili Saygılı

  Super editim 🔥🔥