Zone e lire - Shqiperia tjeter/ Shqiperia e uqerve, kujdes! (15 Janar 2021)
19:38
916,092
Reddit
#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArjanCani

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Seiko Andora
  Seiko Andora

  Ujku i cerikut do qir rropt je shum i lig shpirt zi do te kap dhe do bej video me ty klysh buçe.

 • fortnite kids
  fortnite kids

  Ujku i cerrikut punon ne lavazh dhe merr 5 mij lek dy makina ai ma ka lar mua makinen

 • Eraldooo Ymey
  Eraldooo Ymey

  Cani do behesh ujku i çameve mor tqr

 • Deni Rindi
  Deni Rindi

  O lepuri shijakut ta beri 8 me 2 ujku cerikut

 • Argelino TV
  Argelino TV

  Mos shani

 • Klaudio s
  Klaudio s

  Ku do riten fmit o zot, cfar bote😥

 • Giannis Kentro
  Giannis Kentro

  Ku igjen keta budallejn o arjan

 • Capi Capi
  Capi Capi

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Lefter Laci
  Lefter Laci

  Ky emision do mbyllur komplet

 • elvis bobi
  elvis bobi

  enver hoxha kriminel

 • elvis bobi
  elvis bobi

  6:00 hahahahahahahahahahhahahahahaha

 • Vasili Vasil
  Vasili Vasil

  Hahahahahahahaha hahahahahah lot lot 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Bruno Bru
  Bruno Bru

  Tu lumt ujku cerrikut qija motren ktij qenit e bashkis te shijakut respekt vlora per ujkun e cerrikut

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars

  m.itmores.info/post/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ

 • Adrian Balla
  Adrian Balla

  O te degjeneruar o cani si e lejon are psderastin e shijakut te virus ne television me fotografin e kelysh enverit nuk ke turp nuk ke respekt per ata qindra te persekutuar dhe familiet e tyre turp o ndyrsira

 • adler genc
  adler genc

  Ujku dhomet si Shkolle Note,,ajde emision me qen dhe ujk qe nuk dhom

 • L B
  L B

  I lidhni ata qener e zhdukin ate gazetar pa asnje vlere e kini ber televizorin burdello

 • TTV Albanian.
  TTV Albanian.

  Kur u fut "ujku" cerrikut ne sken duke ja bo uuuuuuuuuuu Un:🌠UJKU NE BYTHHH🌌

 • FF. BOSS
  FF. BOSS

  Ujku i cerikut eshte ujku i breteve

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku

  Ujku shijakut👍👍👍👍👍👍

 • Gjon Biba
  Gjon Biba

  .

 • Nick England
  Nick England

  🥲🥲🥲👉👉 Kokrra e Bizeles..

 • Fadil Zuka
  Fadil Zuka

  Film vizatimor . Bebushkat

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj

  Brravo ujqit me shum kommete se politikanet

 • Lisa Cruze
  Lisa Cruze

  Sono così entusiasta che il mio matrimonio fallito sia stato ripristinato. "Abbiamo recentemente fatto pace, anche se è stato difficile. È passato più di un mese ormai e sembra che tutto sia tornato alla normalità. Ha iniziato a trattarmi meglio, ed è è stato un processo di guarigione per entrambi. La cavalla notturna che durava da quasi 2 anni prima che ci lasciassimo è finalmente finita. È come se ci fossimo innamorati di nuovo! Ci siamo lasciati entrambi il passato alle spalle e ci stiamo provando per andare avanti_ e per la prima volta da molto tempo, il futuro sembra molto più luminoso.Non posso esprimere nel mondo quanto sono grato al dottor uduebor per il suo rilancio, è come se avessimo finalmente riscoperto quelle cose l'uno dell'altro che ci hanno fatto innamorare amore in primo luogo. Tutte le preoccupazioni e lo stress sono semplicemente svaniti. Grazie dottor uduebor per aver salvato il mio matrimonio rotto e avermi riportato mio marito! " Io e mio marito viviamo di nuovo felicemente insieme. Tutto grazie al dottor uduebor. Se hai problemi anche con il focolare. Contatta (dr.uduebor@gmail.com) o Whatsapp (+ 2349044159370).

 • Redi Bregaj
  Redi Bregaj

  PO KY UJKU I FIERIT NGA DOLI

 • Njembedhjete Nentori
  Njembedhjete Nentori

  ca osht ky emisjon mer arjan koqja ca jan mer kta viktima qe dalin televizor ca boni kshu jeni bo vari karsa komplet

 • Vini Heqimaj
  Vini Heqimaj

  Nuk

 • Genci Nikaj
  Genci Nikaj

  Shqiperia duhet te rrethohet me tel me gjemba dhe te shkruhen parrulla " KUJDES SPITAL PSIQIATRIK"

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla Milen

  Ujku i shijakut:ku je o enver te rruf bythen Ah te bythur nga ujku

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji Kacoli

  Shijakut

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji Kacoli

  Bos

 • Jorgji Kacoli
  Jorgji Kacoli

  Ujku cerikut

 • Giannis Kentro
  Giannis Kentro

  Me loqe se ujku I cerikut ska

 • Asllan Braho
  Asllan Braho

  H

 • Maverick G
  Maverick G

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Noizy Otr
  Noizy Otr

  ik o barbon rregullo dhembet vjen surati jot me r8 hapesh nbyth me makinat e tjeerve lango babreks

 • Orest Sheshi
  Orest Sheshi

  Paska mar tata pensionin 😂😂😂😂

 • Bisha I Bregdetit Lukovë
  Bisha I Bregdetit Lukovë

  Rroft patia rroft enveri se memet sheu desh na theri ujku i cerrikut dhe te tjeret duan zdukur se na turpuruan o cani pse je kaq koqe

 • Mario Shabaj
  Mario Shabaj

  Che vergogna arjan cani dikur te shikoja ishe gazetar me vlera

 • Parid Kruci
  Parid Kruci

  Budallejt meshumic

 • LAST LAST
  LAST LAST

  Ja mylli gojen ujku cerrikut

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla Milen

  Pse bertet o rrote je ne emision o ujk i cerrbudallesh

 • milen.nikolla Milen
  milen.nikolla Milen

  Ah cte ben shisha ky squhet zone e lire esht NGOP TV

 • Eduard Haxhari
  Eduard Haxhari

  Po naj Qen pse nuk e keni ftu mo cani

 • tiku taku
  tiku taku

  Ujku shijakut e flliqi shijakun

 • zetori tates
  zetori tates

  🐰lepri cerikut mungoi herën tjetër e kish kap barku💩

 • AL Fred Boyka
  AL Fred Boyka

  Jan te papare

 • Nodi Selimi
  Nodi Selimi

  Ajde dalim jashte te marim leket dhe te ikim 😂😂

 • florens domi
  florens domi

  Ujku cerrikut eshte bythqir ujku shijakut eshte legjend

 • skubidubidu skubi
  skubidubidu skubi

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Urim Halili
  Urim Halili

  Po ti ujku I tiranes 😂😂😂😂😂😂😂

 • Urim Halili
  Urim Halili

  Ujke leshi nje

 • FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.

  Mbret eshte luani jo ujku

 • Foxi Gamer
  Foxi Gamer

  Ani ky gomari i nxerrka lekt tishkan enver hoxha xhall tikish kput hishtat ekames edhe dores o magar

 • Irena Mitro
  Irena Mitro

  Emision kot fare

 • Giovanni Ranucci
  Giovanni Ranucci

  O Cani Ca jan kto viktima Po mundohu te besh NJE emision qe ja vlen te shikojn femijt tane e Familjaret tane pse ben nje emision qe sja vlen fare

 • Xhevi official
  Xhevi official

  O bobo kan ik njerz per lesh

 • Marku Enkeleid
  Marku Enkeleid

  Gjeneral ujku i shijakut 🤣🤣🤣🤣🤣

 • secret world
  secret world

  Ftohini me shpesh se knaqen njerzit 👍

 • Qeke si Mu Ti
  Qeke si Mu Ti

  Cani o B Q pse I ofendon Shqiptaret o grek .

 • SHQIPTAR PER JET
  SHQIPTAR PER JET

  Ju doni ba nshpulla si mos tu bije nmen me dal ma kun. Krriqa

 • albisouldragon
  albisouldragon

  Qenka kthyer akoma emisioni "Pershendetje nga ekrani" ????!!!!! , Kjo nuk shqiperia reale o cani, keta jan mbeturina te shoqeris. Eshte si te degjosh muhabetet qe bejn dy te droguar te cepi pallatit. VK

 • Elson Malja
  Elson Malja

  5

 • Elson Malja
  Elson Malja

  0

 • Mauro Stojku
  Mauro Stojku

  Eh moj Shqipni si je katandis

 • Roland Pali
  Roland Pali

  La cosa che hai detto bene anche se sono io boh è strano vedere le cose più

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Vlora Cami
  Vlora Cami

  Ate motren o Arianna cani

 • Dukagjin Patriot
  Dukagjin Patriot

  Hahahahahhahaahah o zot qe mknaqet per zotin !

 • Hite shqip
  Hite shqip

  Keto jane te dy lepurusha like ne qoftese e kam mir 😂😇

 • Klodian Sinanai
  Klodian Sinanai

  Ujku u cafte ujku ju hengert

 • Respect The Law
  Respect The Law

  Nuk e di dmth 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 nuk gjej nje fjal per kta, nuk mundem te gjej nje fjal ne gjith horizontin universal te trurit tim per kta nuk mundemmm😂😂😂😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂

 • Pashako Azizi
  Pashako Azizi

  Te lutem me dergo pak numerin e arejan canot

 • Ervis Esaliaj
  Ervis Esaliaj

  Te falenderojm per te qeshurat arjan,,, 🙏❤

 • miradlisa@hotmail.com
  miradlisa@hotmail.com

  😁😁😁😁mutatttt kan munges vitamina ne koke

 • amarildo amarildo
  amarildo amarildo

  Ujku cerrikut, rrespekte nga shkodrant e Frances

 • Erald Kofsha
  Erald Kofsha

  Kuç er drreq!

 • Egli Demcolli
  Egli Demcolli

  O cani meri leshoji nga kazanet te mbeturina se te 3 qen jan

 • Toni Sei
  Toni Sei

  Ore shqiperi ne ralitet.

 • Ana Ana
  Ana Ana

  Cfare edukimi i mire per rinine 😱Prinder te dashur Zoti ju dhente durim dhe dashuri per te edukuar ne menyren me te mire te ardhmen e vendit tone..Kush tregon forze ..eshte vetem dobesi ...kush eshte i zoti te tregoj dashuri..Bravo televisionit qe jep rendesi dhunes. 👏👏👏😔ps sido te jete realiteti jasht..ju duhet te luftoni per te miren e vendit..se ne Shqiperi ka shume njeres te mbrekullueshem qe duhet te flisni..jepni Shembuj te mire.

 • Faton Azemi
  Faton Azemi

  😂😂😂😂😂😂🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 • Vullnet Allkja
  Vullnet Allkja

  Ma kurv njeri se arian cani nuk ben nena

 • madiba 96
  madiba 96

  ahhahahahahahahaha

 • Andy Nita
  Andy Nita

  Une jame toni Montana

 • Emiljano Grami
  Emiljano Grami

  Nuk karasohet ujku shiakut

 • ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHA

  Ujku i TIRANËS ËSHTË EDI RAMA 🤣

 • duli banda
  duli banda

  Cia ropt u zun ujqërit uuuuuuuuuuuu

 • OX OX
  OX OX

  Vetem udienza ju intreson, s'ështëas komike, as program edukativ, as program informativ, inçentivohet llumi dhe maskardheku, atë që duan agjenturat dhe armiqtë e kombit...Turp per organet e Shtetit që duhet të selezionojnë ç'far është educative, dhe ç'farë është per tu nderprerë dhe për tu denuar. Nuk është as demokraci, as zonë e lirë... Është turp per organet e komunickacionit publik Shqiptar.

 • Gottes Adler
  Gottes Adler

  Kta jan per ne psikiatri. Kta jan te semur psigjikisht. Ee budallakia skishte pas fund. Turp qfar emosioni, po meret me njerz tsmur.

 • Dorian Antoni
  Dorian Antoni

  Ujku I shijakut komunisti i fundit ne tv 📺 I fundit I mojkanve apo cu ngjan

 • Lendrit Balazhi
  Lendrit Balazhi

  Saliu dhe Rama mungonin

 • Boni Durres
  Boni Durres

  Min #10 😄😄😄😄😄😄😄

 • muhamet alija
  muhamet alija

  Si qartet ujku i cerrikut kur i thot brek salep hahahah

 • Ilyrian Ilyrian
  Ilyrian Ilyrian

  Pijaneca me gjith ti arjan..

 • Ilyrian Ilyrian
  Ilyrian Ilyrian

  Barbona

 • Roland Preka
  Roland Preka

  🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

 • Kreshnik Gjana
  Kreshnik Gjana

  Keto tipe gazetaresh kan ngelur pa buk dhe merr lloj lloj llumi që te nxjerr buken e gojej se me sa duket dhe greget se paguajn!!! Vaj meded kur ka ra shqiperia me keto lloj televizonesh 💩💩💩💩💩 turp turp turp

 • Sadik Mertiraj
  Sadik Mertiraj

  Ku ka ujk pa dhembe

 • Fatian Mucay
  Fatian Mucay

  Ooo zot ca man kjo bote

Il prossimo