Xhensila Myrtezaj në një intervistë të pazakontë me kunatën, rrëfen për sipërmarrjen | Jeto me Orën
246,888
RTV Ora
Reddit
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj u rrëfye sot tek " Jeto me orën" përballë moderatores dhe njëkohësisht kunatës së saj Ana Kallaku.

Në një intervistë të pazakontë u duk se Xhensila u ndje si në shtëpi. Ajo u ndal jo vetëm tek karriera në muzikë por edhe tek sipërmarrja e saj më re që lidhet me bukurinë dhe estetikën.

Per me shume lexoni ne: oranews.tv/lifestyle/xhensila-myrtezaj-rrefehet-ndryshe-ja-cila-ishte-endrra-ime-e-femijeri-i1019261
-------------------------
Mes ngjyrash të vërteta, me hapat e çdo dite, plot shpresë dhe energji. Për të qeshur me shpirt si fëmijët, me ëndrrat e fëmijëve dhe me dashurinë që nuk njeh moshë për të mos ndalur.

Nga 20 shtatori, Ana Kallaku vjen çdo pasdite nga e hëna në të premte me 'Jeto me oren'. Rrëfime personale, të pathëna, histori suksesi, e shumëçka tjetër.

Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Website: www.oranews.tv

ITmores bit.ly/2sPcqj3

Facebook: facebook.com/RTVOra

Instagram: instagram.com/rtvora/

Commenti: 143
 • Diell Rrogom
  Diell Rrogom

  💕🙏🙏

 • Sasa _
  Sasa _

  Xhensila esht vertet nje kengtare e mir dhe me nje pamje yll… por me duket pak si fake.

 • Violeta Nika
  Violeta Nika

  Bravo zoti si i lutesh dot nimojn gjith jeten. Zoti ju bekoft familjarisht

 • Klodia k
  Klodia k

  Shume bukur suksese te dyjave 🤩

 • Mirella Zherri
  Mirella Zherri

  Zotesia e Besit te solli ktu ku je sot,Ke vuajtur ne femijeri dhe tani po gezon ne rinu🤗

 • Drita Gjyriqi
  Drita Gjyriqi

  Je shume e mire zemer po te lutem rrim me keme ne toke mos te rritet menja ❤️💫🙏

 • Ariana
  Ariana

  Marshalla zoti ju ruajt ishalla keni dashni ne familje pune te mbare

 • klinton bekaj
  klinton bekaj

  🕊🕊🕊):🖐💐💐o goca po🌟💎jeni syni keq mos ju paft☘🍀

 • nicola nik
  nicola nik

  Lum shpia e familja qe ika Besin e xhensilen e Ajke edhe Ien sa te mir qe ini zoti jav gzoft familjen edhe me ni Djal o xhensila o yll 🌟🌟🌟❤️💙❤️😘😘😘💐🍀🥂💐ju dua shum ju pershendes nga Ny USA 🇺🇸

 • L...
  L...

  Ne kete intervist shume bukur dukja

 • Desada Dema
  Desada Dema

  s ka me mire

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Mashallah shum fmailje te bes kallaku me fat xhensila esht dhe jan fmaile e mrekullushme dhe xhensila si artistw dhe si femer

 • Elona Lilo
  Elona Lilo

  Suksese Xhensila

 • Vjollca Kacari
  Vjollca Kacari

  Paci mbaresi sic keni deri tani jeni puntor e njerez te thjeshte e te mrekullueshm URIME

 • Clint Retzos
  Clint Retzos

  Xhensila je yll... Dum kenge te tjera romantike... Ty te shkojne shume ato... Se je e mire e dashur dhe e bukur... Do not ever change stay as u are... . Happy 2022 ♥

 • Bahrije Ademi
  Bahrije Ademi

  Shummmm e bukur gjensila😍

 • soiung toiue
  soiung toiue

  Xhensila je shume e bukur edhe Ana ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiri

  Allah po e bukur e lezetshme e embel e shum simpatike

 • Zara Xhaka
  Zara Xhaka

  Xhensila je shume e bukur edhe Ana ju dua shume❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😊😊😊😊😊😊😀😀😀😀