Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:19
4,225,624
Reddit
❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Commenti
 • Jola Seit
  Jola Seit

  Bravo Flori je shumeee i mire se bashku me Taynen 😍😘

 • Ejlison Allmeta
  Ejlison Allmeta

  😙

 • Elidon Jaku
  Elidon Jaku

  Flori ben muzik me lidhje e ne gjuhen shqipe total

 • Кролевецький Меломан
  Кролевецький Меломан

  🇺🇦

 • Mimi A
  Mimi A

  🤮🤮🤮🤮

 • Rudina Hoxha
  Rudina Hoxha

  Kush eshte fans i Taynes like 👇

 • Lussi Goga
  Lussi Goga

  Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.

 • Fatjona Hodaj
  Fatjona Hodaj

  Tayna queen

 • Magdalena Vechiu
  Magdalena Vechiu

  Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • Fidana H
  Fidana H

  Si ma bon jeten pa mu

 • Bi Bee
  Bi Bee

  Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir

 • Tayna Tayna
  Tayna Tayna

  I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤

 • Bella 123
  Bella 123

  Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔

  • Cassie
   Cassie

   Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

 • Lila Avdullahi
  Lila Avdullahi

  Oj loqk skom ni ksi muzike të mir

  • Cassie
   Cassie

   Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • merita ferati
  merita ferati

  b7sg7

 • Henriett Nèmeth
  Henriett Nèmeth

  👌👌👌💯💯❤❤

 • Erzen ZE1
  Erzen ZE1

  Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • erkida mhilli
  erkida mhilli

  Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • Ինչպես Ինչպես
  Ինչպես Ինչպես

  غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩

 • always winning
  always winning

  TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤

 • LEART R
  LEART R

  O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   ...♡...

 • Florina Muho
  Florina Muho

  🤩

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • XhoniXhek Fiku
  XhoniXhek Fiku

  Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo

 • Magdalena V.D.
  Magdalena V.D.

  🎶🎶🥰🥰🎶🎶

 • Anisa Alii
  Anisa Alii

  Tayna shum e bukur jee o shpirt

 • soinhu foitu
  soinhu foitu

  Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

 • Filiz Öncü
  Filiz Öncü

  😍❤️❤️🌹💥💥

 • Eni Sulaj
  Eni Sulaj

  Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜

 • Tayna kida xhensila Queen
  Tayna kida xhensila Queen

  Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj

  Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.

  • Klea Baci
   Klea Baci

   Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

 • ANNA
  ANNA

  itmores.info/player/video/2puPjpuAsZ6Lmco

 • ANNA
  ANNA

  TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱

 • Shpetim Lushi
  Shpetim Lushi

  ...♡...

 • Elife Sherifi
  Elife Sherifi

  Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Hit🔥

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Melek Mobile
  Melek Mobile

  Wow

 • Shqiponja Bogiqi
  Shqiponja Bogiqi

  Qit naj keng me te bukur vetem vet

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • Anila Thaci
  Anila Thaci

  Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   QWX

 • Vaide Ahmetaj
  Vaide Ahmetaj

  Zeri embel flori

 • Xanadu Color
  Xanadu Color

  We missed Florii😍😍😍

 • Tuana Xheladini
  Tuana Xheladini

  ma te miret jeni

 • Dee99n
  Dee99n

  0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉

  • Florian Hysa
   Florian Hysa

   Hahahaha

 • Adas Dzw
  Adas Dzw

  Love u tayna from algeria 🇩🇿

 • Esther Bumann Hänni
  Esther Bumann Hänni

  du bist di schonzte fon der welt

 • Bardhyl Dyrnjaja
  Bardhyl Dyrnjaja

  Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij

 • No Name
  No Name

  🇦🇱

 • Xixa TV
  Xixa TV

  Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍

 • Klea Sulaj
  Klea Sulaj

  Tayna Magdalena Flori???????

 • Esmerald Elezi
  Esmerald Elezi

  Vetem per florin e pelqej kte keng 👏

  • Esmerald Elezi
   Esmerald Elezi

   Mbehet qefi 😁

  • Elife Sherifi
   Elife Sherifi

   Edhe une :P

 • Huanito Buci
  Huanito Buci

  Beni like🤩🤩😚😚😇😇

 • X__X __X__5 HD
  X__X __X__5 HD

  QWX

 • Horse Power
  Horse Power

  Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣

 • viktoriarama
  viktoriarama

  Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋

 • laura
  laura

  Like kush do taynen

 • Frances Xh
  Frances Xh

  Bukur Flori..

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷

 • Rifat Rufa
  Rifat Rufa

  Jom myt tu pi per ni dashni

 • Rishav kumar
  Rishav kumar

  Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳

 • Aneri Bala
  Aneri Bala

  Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?

  • bardhyli77
   bardhyli77

   Vetem ti

 • Bjorna Draci
  Bjorna Draci

  ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅

  • Melina Visa
   Melina Visa

   😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂

 • Mangekyou Sharingan
  Mangekyou Sharingan

  6/10

 • Rinesa Beqiri
  Rinesa Beqiri

  🥰🥰🥰❤❤🥰❤

 • Helan Guru
  Helan Guru

  Alle Songs bis jetzt Baba

 • ar. linda
  ar. linda

  please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰

 • Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa

  YLBETËShYIIKA

 • Yllka Mustafa
  Yllka Mustafa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Saranda Jaha - Hasani
  Saranda Jaha - Hasani

  Flori✨

 • Eljana Buci
  Eljana Buci

  me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........

 • alket moli
  alket moli

  Uau ka dal shume e bukur kenga

 • lyrics songs
  lyrics songs

  Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness

 • Lea Ana
  Lea Ana

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  [Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Romesa Haliti
  Romesa Haliti

  Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋

 • Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 • Dormer Tekst
  Dormer Tekst

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Tajna quen👸

 • alalal alalal
  alalal alalal

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 • nazmie karaj
  nazmie karaj

  wow

 • OFFICIALLY SPARSH
  OFFICIALLY SPARSH

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ITmores no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Giaco Mone
  Giaco Mone

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 • Lea Ana
  Lea Ana

  Shume e bukur me pelqen shume

 • lapo gee
  lapo gee

  Jav qifsha nanen

 • Arijeta Ahmetaj
  Arijeta Ahmetaj

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 • Elion Enada
  Elion Enada

  Love it ❤️

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 • Senad Arifi
  Senad Arifi

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 • Angjelo Daja
  Angjelo Daja

  Magdalena 💕

 • Ruana Sula
  Ruana Sula

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 • Lira
  Lira

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 • Isnije Osmani
  Isnije Osmani

  Tajna quen👸

 • Sokol
  Sokol

  ❤❤

 • Nila Nila
  Nila Nila

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 • Aldo Bandilli
  Aldo Bandilli

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 • Problex Alb
  Problex Alb

  Katastrof muzik

 • KKK
  KKK

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi Isufaj

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

  • matilda luli
   matilda luli

   she is amazing

 • Blend Abdullahu
  Blend Abdullahu

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • keli merko
  keli merko

  Shum vari lesht si kenge

Il prossimo
Dieci
3:19
18K
Dieci
3:19
18K