Sinan Vllasaliu ft. Meda & Sinan Hoxha - Potpuri
06:35
14,178,682
Reddit
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Grupi Emracom:
Sinan Vllasaliu
Meda
Vjollca Haxhiu
Sinan Hoxha
Gili


sinan vllasaliu
meda
sinan hoxha
vjollca haxhiu
gili
gezuar 2019

Commenti
 • Endri Xhihani
  Endri Xhihani

  Super

 • Vasili Metaj
  Vasili Metaj

  Ju dua shume Te puth Sinan Hoxha

 • ENDRITI
  ENDRITI

  Bukur fare

 • V Hou
  V Hou

  ❤❤❤❤❤ nga Australia! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mirsada Malaj
  Mirsada Malaj

  Jeni te mrekullueshem ju kendoft zemra😉😉👏🏻👏🏻💗

 • Vai Aleksi
  Vai Aleksi

  yccxbvfhköääöövfvj

 • Kaltrina Hasani
  Kaltrina Hasani

  H🍎🍓

 • Taulant Morina
  Taulant Morina

  Ju lumt

 • kosova peja
  kosova peja

  Tre ylla

 • kosova peja
  kosova peja

  Sninani i Shqiprise si ❤Sinani i Kosoves ❤ Meda ❤ jemi me fat qe i kemi 👑👑👑

 • kosova peja
  kosova peja

  Mos u merzitni kurre per dashni gjithmon njeriu dashurohet deri sa te plaket ❤

 • Shprësa G
  Shprësa G

  ❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

 • MiMi Blue Moon
  MiMi Blue Moon

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥c'mon Tiron ✨💖keep going Prishtin✨💖

 • Baba 46
  Baba 46

  kallle kallleee 💪🏻💪🏻

 • Ajshe Mustafa
  Ajshe Mustafa

  Suksese Meda suksese Sinan Vllasaliu suksese Sinan Hoxha 💎💎♥️ Dhe jeni ma tmirët Suksese dhe tjerve këngëtarve a suksese dhe jeni mat mirt veç ju dhe ju lumt jeni mat shtrejt dhe jeni duke kënduar shumë mirë dhe bukur dhe gjithashtu dhe këngëtarve tjer suksese♥️♥️♥️♥️♥️😍

  • Marsi Dini
   Marsi Dini

   99=_*,🎵❣😐

 • Bubrreci TV
  Bubrreci TV

  Like kush po e ndegjon edhe ne 2020

 • Florim Kadriu
  Florim Kadriu

  Ju lum verte eshte knaqesi te u degjone te gjithe njerzit mbar boten

 • nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz

  Hajt hajt hajt please...😊😊😊😊super

 • Edlir Televizion
  Edlir Televizion

  Vazhdon te ngelet e bukur si kenge dhe pas nje viti

 • ajsuna dzambazi
  ajsuna dzambazi

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arife Mazreku
  Arife Mazreku

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💚💚💚💚💚💚💙💙💙💙

 • Arife Mazreku
  Arife Mazreku

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💔💚

 • Arife Mazreku
  Arife Mazreku

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💚💚💚💚💔💙💙💙💙💙💙💙💙

 • ImReal_yu91
  ImReal_yu91

  Kalle Kalle jasha kosova 2019 🇦🇱❤️🇽🇰👍🍺✌️💪😍🥰❤️❤️❤️❤️❤️

 • Murad çok güzel olmuş bence iyi Kurteriç murad
  Murad çok güzel olmuş bence iyi Kurteriç murad

  Merhabalar müzik süper bravo

 • Agim Cufe
  Agim Cufe

  Yllat e ballkanit

 • UN Page
  UN Page

  Tre met miret

 • Bes Mira
  Bes Mira

  Artista

 • Jon Pupovci
  Jon Pupovci

  O med

 • dritan boxs
  dritan boxs

  Shum kollazh i bukur ni ner ma te bukurit .Por ama Sinan Hoxha me zanin si ka zor ti afrohet kush .i keni inatin folni hakun.Sinani i pershtatet gjdo kenge , Ka linde per muzik popullore.tamam sikur e ka kometu njani poshte Sinan hoxha me nxansit e ti fiks fare .Mos me ju heq asigja as vasaliut e as Medes si gjigant i muzikes popullore ,por Sinan Hoxha me tvertet ashte 1 e kte e tregon zani ti.

  • Letisja Bushgjoka
   Letisja Bushgjoka

   Meda☝️👌👌👌

 • Hyka Maxharraj
  Hyka Maxharraj

  Medaaaaaa

 • Vanessa Tatani
  Vanessa Tatani

  Shum bukur kenga edhe kengetaret 😵😍❤😅

 • Agr Sul
  Agr Sul

  Kangetaret ma te mire shqiptare jane Ilir Shaqiri, Ismet Peja, Xeni, Dani e Sinan Vllasaliu.

 • dritan boxs
  dritan boxs

  Nje nder kollazhet me te bukur per 2019. Ky dhe kollazhi i Teutes Sinanit Gikit E Danit. Tek labi party jane kollazhet me te mire per 2019 . Edhe kollazhi numdr 1 ndize flak mallin tim per 2019, jan bomb

 • HAMIT KURTI
  HAMIT KURTI

  Shum keng e bukur

 • gaming boy 7
  gaming boy 7

  ecim bukur

 • Shyqa Krasniqi
  Shyqa Krasniqi

  Kengtar ma tmire te muzikes zbavitese

 • Semir Musovic
  Semir Musovic

  👍👍👍

 • Anjesa Gjemajli
  Anjesa Gjemajli

  Po shume e ka marak ket muzik

 • Ortenca Sina
  Ortenca Sina

  Like kush mendon se esht keng e bukur

 • Floana Hasula
  Floana Hasula

  Like kush Mendon se eshte super Bravo ju kendofte zemra

 • Linda Palushi
  Linda Palushi

  Ju kendoft zemra gjithmon bukur pa fund 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Arbison Muja
  Arbison Muja

  Ju kendoft zemra gjithmon se na knaqet jeni me te miret

 • Rema Rema
  Rema Rema

  kombinim shum i fort zemra ju knoft gjithmon👌👌👌

 • ENDI whatels
  ENDI whatels

  Sinan vllasaliu 🌟👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽

 • Aida Corka
  Aida Corka

  Ju lumt goja jeni mrekullueshem

 • visar demaj
  visar demaj

  3kinga ☝👍♨

 • Fatime Imeri
  Fatime Imeri

  Kenga e Preferuar e imja Dankeschön Sinan

 • Lalakos Lalakos
  Lalakos Lalakos

  Sinan vllasalliu esht njish dhe pik

 • Rimi Cullhaj
  Rimi Cullhaj

  Bravo sinan je me i miri te lumte goja

 • Dionis Dervishaj
  Dionis Dervishaj

  👍

 • florent berisha
  florent berisha

  Sinan Hoxha zerin bilbil

 • Fatime Gashi
  Fatime Gashi

  Sinani Villasaliu mbret ....

 • AFRIM ##
  AFRIM ##

  Veq pjesen ku knon Sinani pe ngoj 👌

 • PAJTESA LAKNA
  PAJTESA LAKNA

  Kto kenge me pelqejne shume sidomos meda ma shume me pelqene

 • K_doesyt
  K_doesyt

  Gezuar 2019

 • Benet Hajra
  Benet Hajra

  Qdo vit nga nje hit mat bukur ju lumt 👍👍

 • Faruk . Syl . Novaj
  Faruk . Syl . Novaj

  👏👏

  • Behram Berisha
   Behram Berisha

   Legjenda e gjall sinan vllasaliu

 • Naser Krajkova
  Naser Krajkova

  Oooo sinon kojshia ooo sinon pushka

 • Besim Taraj
  Besim Taraj

  Xheta

 • Daivaras Petrauskas
  Daivaras Petrauskas

  Sinani vs Meda Ma te mirit e vendit 👐👏👏🎉🎉🎉

 • Olti Gurra
  Olti Gurra

  Bravo

 • Mona Zidra
  Mona Zidra

  MEDA SUPER ❤❤❤❤

 • Fatima Saraci
  Fatima Saraci

  3 ikonat e shqiperise

 • Nermina Kas
  Nermina Kas

  Kalle kalle Sinan🔥🙏🏻

 • Alessandro Mele
  Alessandro Mele

  Meda je njeshi i muzikes

 • Ganimete Salihaj
  Ganimete Salihaj

  super kange

 • Dhurata Cekrezi
  Dhurata Cekrezi

  Ju lumte goja djema shum bukur kendoni Na kenaqet zemra vazhdoni keshtu suksese me tej ❤️❤️❤️

 • Leyla Leyla
  Leyla Leyla

  Meda perfekte brravo

 • Valbona Seta
  Valbona Seta

  🔥🔥🔥❤❤❤

 • Feride Bega
  Feride Bega

  👌👌👌👌

 • Hetem Hysa
  Hetem Hysa

  👌

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi

  Tre Artista, shume bukur ju kendofte Zemra gjithmone

  • Eli Sopa
   Eli Sopa

   Tre Aritista shume bukur ju kendofte Zemera gjithmone

  • Andela Marku
   Andela Marku

   Squali

 • Dani Demaa
  Dani Demaa

  sinan hoxha mbret ku kendon gjithmon thjesht king👑👑👑

  • Albana Zeka
   Albana Zeka

   j

  • Fatmir Doda
   Fatmir Doda

   Dasci Di j

 • K_doesyt
  K_doesyt

  Sa mir

  • Shera Morina
   Shera Morina

   Urime 2019 🎄🎉

 • Sanije Sadiku
  Sanije Sadiku

  Mbreti i muzikes Sinan vllasaliu

  • Egzon Abazi
   Egzon Abazi

   Sanije Sadiku Sinan. Vllasaliu

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  Te tre yjeeeee🌟🌟🌟🤲🤲🤲👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😘😘😘🌟🌟🌟🌍

 • Veton Preniqi
  Veton Preniqi

  Bukur 10she

 • Day Light
  Day Light

  Sinani me nxansat e vet😁

 • Alcapone Boshtraj
  Alcapone Boshtraj

  Zani Medes Pershtatet gjithman. .💪💪💪💪💪💪

  • Alcapone Boshtraj
   Alcapone Boshtraj

   Meda i Madh je

 • Alcapone Boshtraj
  Alcapone Boshtraj

  Meda Mbretit Muzikës Shqiptare

 • Mimosa Prela
  Mimosa Prela

  Ju hallall jau bafte zoti superr jeni

  • Dashamir Shuli
   Dashamir Shuli

   Ju kendoft zemra jeni yjeeeeeeeeeee

 • Flori Ruci
  Flori Ruci

  Zjarrrrrrrrr 😉😉😉🤨

  • TheDude
   TheDude

   meda asht shum njeri me vlera te mdhaja familjare pa skandale

  • TheDude
   TheDude

   pa fjal shum bukur

 • Samsung Galaxy
  Samsung Galaxy

  Sa e bukur

 • Suad Azemi
  Suad Azemi

  Bravo Meda

 • Fatime Muka
  Fatime Muka

  Meda ne 1?? Juventus lumt goja .

 • Andrea Hoxha
  Andrea Hoxha

  😍

 • Albrim Ukaj
  Albrim Ukaj

  hajde more gzuar edhe per shum vjet 🥂🎉🎉🎆🎇🎄

 • BEKO Istrefi
  BEKO Istrefi

  Kengetaret me te mir per muzik zbavitse... Respekt...per jy....👍👍👍👏👏👏

 • Arlind Karaj
  Arlind Karaj

  Kombinim perfekt i muzikes popullore...

 • Violeta Gandini
  Violeta Gandini

  Bravo meda kta dy smunden me ty kurr urime

 • Naser Llashtica
  Naser Llashtica

  Brravo Sinan Vllasaliu shum zerin e bukur👍🏽🇦🇱👍🏽🇦🇱

  • Eli Sopa
   Eli Sopa

   Vasaliu shum zerin e bukur

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Ciao belli 🌟🌟🌟👏💐🌟👍🌟

 • VaL!! VaL!!
  VaL!! VaL!!

  Kingat

  • Rezarta Krasniqi
   Rezarta Krasniqi

   Shum bukur bravo

 • Hyrije Mullicaj
  Hyrije Mullicaj

  Treshe e bukur komplimente

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  Te tre jane super 111🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏🌟🌟🌟te muzikes shqiprare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Soni Rozi
  Soni Rozi

  🌟🌟🌟🎼🎼🇦🇱

 • Bleron Gashi
  Bleron Gashi

  Jeni shume mir yll 👌👌👌

 • Gjoleka Hoxha
  Gjoleka Hoxha

  Ju keendofte zemra te tre jeni shum te mire

 • Michel Kovacic
  Michel Kovacic

  Meda 1

Il prossimo
Le posate.
8:05
37K