Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)
1,971,986
Reddit
Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga & 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix & Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Commenti
 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA

  Shumë bukur super

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi

  Sh bukur 👏👏👏👍👍

 • NASRO CHIBI Algérien
  NASRO CHIBI Algérien

  ❤♥😍♥❤

 • Cela Erdion
  Cela Erdion

  Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤

 • lani Lani
  lani Lani

  Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.

 • Aleks Rushiti
  Aleks Rushiti

  Anxhela, yes wonderful Anxela!

 • Barabara mateos Mateos
  Barabara mateos Mateos

  Super

 • Besnik Topi
  Besnik Topi

  Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve

 • halime smajli
  halime smajli

  💙💖👍

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salaj

  C.fare jahti ?super

 • Rina Rexha
  Rina Rexha

  Hallall te qoft ja ke qellu

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu

  Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka

  Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku

  The top song 💪💪💪❤❤

 • Luk Kola
  Luk Kola

  🥂💥👌❤❤

 • Albana Aliaj
  Albana Aliaj

  Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨

 • Fatos Pepa
  Fatos Pepa

  Shum e bukur

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami

  Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️

 • Xhesika Sharka
  Xhesika Sharka

  Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️

 • five stars
  five stars

  Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥

 • Rixhi Caka
  Rixhi Caka

  Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit

 • Ana 2222
  Ana 2222

  Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹

 • Emilian Cala
  Emilian Cala

  Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑

 • madonnazone
  madonnazone

  ☺️

 • Donika Kodra
  Donika Kodra

  Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺

 • VV
  VV

  Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Jimin Mochi
  Jimin Mochi

  Shum e bukur kenga ju lumt

 • Lumturi Qosja
  Lumturi Qosja

  Bravò

 • Ely Ba
  Ely Ba

  nc song

 • eduarta gega
  eduarta gega

  Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Jeni me te miret

 • Samira Hoxha
  Samira Hoxha

  Bravo siete yje

 • Enkelejda Hysi
  Enkelejda Hysi

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • FF TOSHKEZI
  FF TOSHKEZI

  10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️

 • Emanuel Zotaj
  Emanuel Zotaj

  Luaj dhe rreziko

 • Çukur
  Çukur

  (Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle

 • Gigliola Antonucci
  Gigliola Antonucci

  Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏

 • Suada Berdufi
  Suada Berdufi

  🔥

 • Vera Muho
  Vera Muho

  E bukur faleminderit fantastike

 • Florinda Amelia
  Florinda Amelia

  Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘

 • Voka 1966
  Voka 1966

  Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹

 • Diana Kulli
  Diana Kulli

  Dy yje 🌟🌟🌟🌟

 • FARSHER TV
  FARSHER TV

  NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING

 • Beqo Leka
  Beqo Leka

  Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥

 • Amdi Destani
  Amdi Destani

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ela SINANI
  Ela SINANI

  Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞

 • Shyqyri Dekavelli
  Shyqyri Dekavelli

  Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt

 • Lorinda Rrahmani
  Lorinda Rrahmani

  💍💍💍💍

 • ana alba
  ana alba

  kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏

 • Bali Ajet
  Bali Ajet

  Super 2021🔥🔥

 • Irma Banaj
  Irma Banaj

  bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet

 • sabina doka
  sabina doka

  I love this 🥰

 • *Stella*
  *Stella*

  zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞

 • Albanianwarrior23
  Albanianwarrior23

  Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....

  • Lina Hoxha
   Lina Hoxha

   😍

 • ani ani
  ani ani

  👏👏👏👏👏

 • Rozalita
  Rozalita

  20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Adil Shpata
  Adil Shpata

  Bravo .Jeni te mrekullueshem..

 • Mandy's_Music
  Mandy's_Music

  Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi

  🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️

  • Lulzim Popshini
   Lulzim Popshini

   👏🤵👌

 • Γιουστιν Τοτσι
  Γιουστιν Τοτσι

  Shum bukur me sukses

 • lupo Manaro
  lupo Manaro

  Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi

 • onuri Xhylani
  onuri Xhylani

  Suksese

 • Rudina Ndrecka
  Rudina Ndrecka

  Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝

 • Lyuben Dino Tsvet
  Lyuben Dino Tsvet

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Negi Ushe
  Negi Ushe

  Super keng

 • El Za
  El Za

  Missed u so much Sinan the best bring joy in our life

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani

  Cute 🥰

 • Hajrie Kelmendi
  Hajrie Kelmendi

  Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏

 • Matilda Mema
  Matilda Mema

  Bravo suksese lart e me lart ishalla

 • Uğurcan Anik
  Uğurcan Anik

  Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Marsel Cela
   Marsel Cela

   From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩

 • Jurida Xherri
  Jurida Xherri

  Shume e bukur bravo qe te dy

 • Fatjon Dervishi
  Fatjon Dervishi

  Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋

 • Andi Bllana
  Andi Bllana

  Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh

 • Riza Barruku
  Riza Barruku

  ❤❤

 • Linda Kurtaj
  Linda Kurtaj

  Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳

 • Festim Kurti
  Festim Kurti

  Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha

 • Sara Hajrullahi
  Sara Hajrullahi

  Wow super hit 😁

 • Vasilika Muzhaqi
  Vasilika Muzhaqi

  super kenge bravooooooo💋💋

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα

  Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani

  Anxhela 🌟 Suksese

 • elena xhika
  elena xhika

  Suksese

 • Real Shqipe
  Real Shqipe

  Super 👌

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn

  Thanks god a new song with Sinanin.

 • Ionut Nechita
  Ionut Nechita

  :)

 • Juljan Rama
  Juljan Rama

  👏👏

 • Ela Celiku
  Ela Celiku

  🌷

 • Lisus Albania
  Lisus Albania

  Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt

 • Ndricim Koromani
  Ndricim Koromani

  👏👏👏

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj

  Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀

 • pamela Hyra
  pamela Hyra

  Super keng bravo te dy😍😍😍

  • Emilian Cala
   Emilian Cala

   Dy Yje⭐❤🌟💖👑

 • Giipsy Sheejj
  Giipsy Sheejj

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nik Nik Deda
  Nik Nik Deda

  Super hit 💣💣🔥🔥

 • Anhel Milaqi
  Anhel Milaqi

  Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.

 • Vic Haslli
  Vic Haslli

  Jua honksha zemrat

 • Eduart Gjergji
  Eduart Gjergji

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • olti kolnekou
  olti kolnekou

  Super 👏👏

 • ariu shqiptar
  ariu shqiptar

  Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍

 • Vani Matoshi
  Vani Matoshi

  Cool song 👍

Il prossimo