Seriali H.O.T - Episodi 4 (I Plotë)
498,930
Ermal Mamaqi
Reddit
Subscribe: bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

EPISODI 4 Përmbledhje:
Pas nje nate romantike me Amanden, Dani gjendet serish mbrapa kameres duke punuar me Xhenin e cila deklaron se do ndahet nga Shpetimi per te. Ne perfundim te dites Amanda suprizon serish Danin duke shpallur fejesen e tyre sapo Nora futet ne studio, duke u prezantuar si kolegia e re e Danit.
-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: instagram.com/ermalmamaqi ...
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
facebook.com/Ermal.Mamaqi ...
instagram.com/ermalmamaqi ...
www.linkedin.com/in/ermal-mam ...
www.tiktok.com/@ermalmamaqiof ...Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në ITmores! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

Commenti: 205
 • Ermal Mamaqi
  Ermal Mamaqi

  Bëni SUBSCRIBE për të parë të gjitha episodet e serialit H.O.T falas.🙏 bit.ly/ErmalMamaqiYT Shiko këtu episodet e plota: bit.ly/SerialiHOT

  • leka boshnjaku
   leka boshnjaku

   P

  • Shahul Hameed
   Shahul Hameed

   To

  • Shahul Hameed
   Shahul Hameed

   T

  • eranda ahmetllari
   eranda ahmetllari

   @Rom Kras jj ty canc

  • Albania Shqiptare
   Albania Shqiptare

   Vetem serial per te qeshur qe nuk eshte . Ky eshte program reklamesh bizneseve. Me mire jane ngop tv, per reklamet se sa ti ermal kaçoli

 • Matilda Telha
  Matilda Telha

  Ana lika dhe xhoda jan "'ajka" serialit 🤩🤩

  • Fatos kaca
   Fatos kaca

   Xhoda osht jishi ☝️☝️😂😂

 • T-Jay Lato
  T-Jay Lato

  Kjo gje behet gjithmonë e me interesante 😏😏 Pergezime te sinqerta Ermal je nje fenomen (nuk habitem aspak me ate qe ke arritur ne jete!) 👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Young Shqipe
  Young Shqipe

  Eyo Ermal boje Serialin me titra english, german etc.. Do te jet me i ndjekshëm si Serial. Respekt🇵🇦🤙🏻

 • Arsen Dusha
  Arsen Dusha

  Te gjithe aktoret jane perfekt me behet shume qefi qe shikoj aktor te rinj te shfaqin talentin fale Ermalit. Seriali qenka perfekt shpresoj te beni realizimi te tjera 🙏🏻

 • Anxhela Meta
  Anxhela Meta

  Bravo te gjith artitet e medhenj qe japin kondribut qe arti shqiptar mos vdesin kurr uroj te jepni sa me shum produkte te tilla suksese Ermal Mamaqi 👏👏👏🙏🙏🙏

 • Elona Hebovija
  Elona Hebovija

  Ana dhe Xhoda me te miret e serialit

 • anni çelhema
  anni çelhema

  Ermal është mirë tja dhjetëfishosh rrogën @Ana Lika se e meriton 👏🏿👏🏿duket kaq origjinale si dhe kaq shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣yll kinemaja kjo vajzë👑😘

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti

  Reklamat e radhes, ky serial esht risi ne bot. Shqiptari shpik se si behet reklama serial😂

  • Besa Cerpja
   Besa Cerpja

   😂👌

 • bleri ina ina
  bleri ina ina

  Anna Lika eshte super aktore na kenaqi ne kte serial super 👏🏻👏🏻

 • Rolph Vern
  Rolph Vern

  definitivisht , Genti humoristi me i mire 😂😂😂😂😂🔥

 • Bccity Bccity
  Bccity Bccity

  Une mendoj se duhet te ishte nji aktor tjeter . Se me ty Ermal jemi mesu me shum role e ste kuptoj kaniher 📌

  • eneA
   eneA

   Munges fondesh😂

 • Albania Alb
  Albania Alb

  Respekte per xhoden me i miri deri tani😂😂😂

  • Miraa
   Miraa

   @Albania Alb ❤

  • Albania Alb
   Albania Alb

   @Miraa esht me i miri pz😂😂

  • Miraa
   Miraa

   Esht aktor shum I mir dhe me humor

 • Anonymous Girl
  Anonymous Girl

  E pres me shpirt kte serial... E dashuroj❤️

 • Ms&Mr Sree Edel
  Ms&Mr Sree Edel

  Pershendetje nga UAE 🇦🇪 u kenaqem Ermal , Flm

 • Kas Gashi
  Kas Gashi

  Bravooooo👏👏sidomos skena me gocen e vogel kam qeshur me lot 😂

 • Emrush Sinani
  Emrush Sinani

  Nje nder filmat me te mir shqiptar qe i mungonte ekranit urime ermal ... People die dut legends live forever

  • Miraa
   Miraa

   Shum e vertet

 • redi redi
  redi redi

  Bravo Ermal je nje nder aktoret me te mire te uroj sukse

  • redi redi
   redi redi

   Se di kur do hedh episodin e radhes . Mezi po e presin te gjith

  • Miraa
   Miraa

   Ermali prodhon filma te bukur qe te gjith I plq na kishte munguar nje serial I tille realisht

 • kico kico
  kico kico

  Ne jete reale zdo te doja kurr qe te isha ne vendin e ermalit te ky episod 😂😅

 • Sonila Zeqo
  Sonila Zeqo

  Na kenaqe 😍😍 sec kam nje parandjenje qe Nora tani do te bej lufte te puna 😉

 • Esmeralda Isufaj
  Esmeralda Isufaj

  U shkriva me Ermalin (ouu paske blere torte) 🤣🤣

 • Gatuaj me mua
  Gatuaj me mua

  Xhoda me Anen superrrrrr aktor 😂😂u shkrim tu qesh

 • eljona karabollaj
  eljona karabollaj

  Super film ,me kenaqesine e kuriozitetin me te madh pres pjesen tj.. Sepse kam idene se edhe Kapiten Dinamon ke ber ta bere 🎥 🎞.

 • Fatlinda Malushaj
  Fatlinda Malushaj

  shumm episod i mir ❤️

 • VaLi Hoxha
  VaLi Hoxha

  O Sa kam kesh tek pjesa Ermali me vajzen tek airoporti😂😂😂😂😂😂😂

 • Saimir Hydi
  Saimir Hydi

  Hahaha kapiten Dinamo mu duk si Crimson Dinamo i modifikuar 😁🤣😂

  • Miraa
   Miraa

   Hagagaaaa

 • Doreida Salillari
  Doreida Salillari

  Super film 🎥 bravooooo ☺️

 • Orchidee Orchidee
  Orchidee Orchidee

  Po thom po du me dhon thash se jeni legenda suksese 😀

 • Klarida Sulaj
  Klarida Sulaj

  •më duket se do më mar zemrën -hmm kush e do zemrën tënde ti pi 100 ilaçe😂😂

 • Argis Production
  Argis Production

  Kjo seria lot xhoda i papare 🤣🤣🤣

 • Anny Anny
  Anny Anny

  Ato syte me lot ne fund...emocion dritherues

 • Was Gedacht
  Was Gedacht

  Ermal Mamaqi plus edhe Floket bisht, komentet ja lej njerzve Pa pune 😂

 • ToNi BeAsT
  ToNi BeAsT

  Irgeni me lorin lot fare 🤣

 • Roland from the eagles land
  Roland from the eagles land

  🤣🤣🤣🤣Më ka shkrirë irgeni te kjo pjesë

 • Tony Jony
  Tony Jony

  Ne rolin e Ermalit te ishte Nik xhelilaj ose dikush tj , ateher do ishte perfekt Gjithsesi bukur dhe keshtu suksese

 • anxhela b
  anxhela b

  Suksese faleminderit m shum qe na i jep ktu dh e shofim 😍

 • Lorenco Bahollari
  Lorenco Bahollari

  Inisi ka lindur per kamera 😂

 • LYRICS VIDEO
  LYRICS VIDEO

  Elman mamaqi ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😂🇦🇱🇦🇱

 • Mirela Dibra
  Mirela Dibra

  Me duket sikur shoh nje set reklamash qe zgjat 30 min🤣

 • Arbiola Maliqi
  Arbiola Maliqi

  Super serisht pa fjale❤️❤️

 • eneA
  eneA

  Vuajtjet e mashkullit ne nje episod 😅😂

 • alexandros kodelai
  alexandros kodelai

  Shum i papam ky ermali bravo vllezer suskese sa me lart 🇦🇱❤️

  • Miraa
   Miraa

   👏👏👏👊

 • Artan Tani
  Artan Tani

  Hahahahaahahahah shum e bukur pjesa me kte gruan ne aeroport....maniak....hahahahaha sa kam qesh

 • mydmm
  mydmm

  Xhoda aktor me i mire

 • N0KK3N
  N0KK3N

  Dikur imitoje kacin 😂

 • adi shyti
  adi shyti

  bravo ermal 👏

 • erald noj
  erald noj

  Ermal e paske qa ket serialin bravo, kam qa te skena me vajzen e vogel.

 • Ana Ann
  Ana Ann

  Im waitingggg😁

  • Gjergji Sehitaj
   Gjergji Sehitaj

   Me too 😁😁

 • Uesli Ngjeci
  Uesli Ngjeci

  Super film gallate fare😍👏👏👏

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca

  Fmija aktorja perfect

 • Paola Daka
  Paola Daka

  Sdu me ja prish groshes 😂

 • Ledio Shqiopa
  Ledio Shqiopa

  Xhoda esht perla e serialit 🤣🤣 vdiqa ke skena lokalit

  • Miraa
   Miraa

   Ai esht shum lot seriozisht

 • Sabjan Papri
  Sabjan Papri

  po hidhe o ermal direkt se mezi jemi tu prit 🤣

 • joana hodaj
  joana hodaj

  xhoda o yll bote je super 😂🥰🥰🥰🥰🥰

 • Eraldo Hysolli
  Eraldo Hysolli

  R.i.p 🤣🤣🤣 ca skene ajo e fundit hahahaha

  • Miraa
   Miraa

   Hahahahahahahaaaaaaaa lot

 • Kingu bossi
  Kingu bossi

  Je njesh ooo vllai per zotin 😂😂

 • ble erti
  ble erti

  ky eshte serial mezi pret ta shohesh jo si tek rtsh nina 60 vjec 🙈rol keyesor

 • Ina
  Ina

  Ehhh shyqyr,na thinje o Ermal,nxirri pak me shpejt.

 • gresaa halilii
  gresaa halilii

  ne disa pjes te episodit ngjason me filmat turk

 • Kulla Eifel
  Kulla Eifel

  Po hidhi pak me te gjata kto serit shum shpejt mbaron

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen

  Pershendetje miq kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • Princ Caffe
  Princ Caffe

  Trupi ka trunin e vet 😂😂😂😂

 • Rafaela Metohu
  Rafaela Metohu

  O zot sa qesha me ate maman e asaj goces se vogel...

 • Elvis B
  Elvis B

  A din ndokush emrin e kenges ne intro? Duket si kastro zizo po se gjej dot.

 • Ilir Bajraktari
  Ilir Bajraktari

  Komplimente veq edhe Dinamon mos e le pa e realizu.

 • josida sheshi
  josida sheshi

  Bukur shummmm bravo ermal

 • Lindiplays
  Lindiplays

  Kshu nora e han karmen🤣🤣

 • adi82 adi82
  adi82 adi82

  Jeni te mrekullueshem!

  • Miraa
   Miraa

   😇😇😊

 • Durim Veseli
  Durim Veseli

  Ktë Muziken ne fund te episodeve kush ma gjen 🤔🤔🤔🤔

 • Matilda Telha
  Matilda Telha

  8.10 vdiqa 🤣🤣🤣🤣🤣

 • marsel fetaxu
  marsel fetaxu

  Hidhe sot mo burr se kam ble edhe pop corn me honger

 • Angjela Muca
  Angjela Muca

  Perl🤣❤️

 • Denisa De
  Denisa De

  Superrrrrrr sa do doja te kishte nentituj ne anglisht 🥰

 • Morena 5
  Morena 5

  megi sa e bukur ishte dhe si je bo.😣

 • AC MILAN 1899
  AC MILAN 1899

  Xhoda legjend je

 • Bledi Garo
  Bledi Garo

  1 teke fotoksine 🤣🤣🤣

 • Maria Duka
  Maria Duka

  😂😂 ja vlen ta shikosh

 • Martin Isufi
  Martin Isufi

  Episodi 4 u dha ne daten 29 te djelen apo jo

 • Paola Daka
  Paola Daka

  Hahahaha lot kjo pjesa

 • Ro Ro
  Ro Ro

  I papam xhoda hahahahahaha lot

 • Gjujts nga Amerika
  Gjujts nga Amerika

  Ti thush jo Jonida Vokshit vec Ermal Karalloi e ben 😅

 • Robert Bogdani
  Robert Bogdani

  Shum I bukur serjali suksese po ate ok ok paksoeni pak me shume

 • Team Seven "KNSS"
  Team Seven "KNSS"

  Si e ka emrin kjo muzika ne fund?

 • Fatty Davidhi
  Fatty Davidhi

  Dani dani, cfar po ben🤷‍♀️

 • stela MUKA
  stela MUKA

  mund ta kemi me titra anglisht ?

 • sildi otr
  sildi otr

  Seriali h.o.t episodi 5 i plotë

 • Andi Shtrepi
  Andi Shtrepi

  Ku mund ta gjej kengen qe jepet ne fillim dhe ate ne mbyllje?

  • Miraa
   Miraa

   Se di emrin

 • Saimir rakipaj
  Saimir rakipaj

  ore ky dani te seriali si selua te ngopi vetem niqin😂😂😂

  • Miraa
   Miraa

   Hahahaaaaaaagaaa selo te ngopi

 • sun flower
  sun flower

  O ermal kur do dale serjali i 5 te

 • Samuel Gjoni
  Samuel Gjoni

  O ermal shpejt serialin tjeter brv spr serial vllai🤣❤🙏🙏

 • Anna Hyseni
  Anna Hyseni

  Po sara ishte dea e love storyt?

 • Risheb Imelak
  Risheb Imelak

  Shume e bukur kjo pjesa

 • Hekuran Hekurishtja
  Hekuran Hekurishtja

  episodi 5 plz

 • mario mario
  mario mario

  O ermal po me mir shkruaj hidhet ne kt dat sa rim e numurojm oret 😂

  • mario mario
   mario mario

   @Xheni Sela 😂😂 kto filamt na ben jeten malore presim serial sikur presim buken 😂hahha lot

  • Xheni Sela
   Xheni Sela

   Fiks😂😂😂

 • Arti Art
  Arti Art

  Hahahahah Hahahah xhoda sa I pa par ropt. 🤣

  • Miraa
   Miraa

   Po ke shum t drejte🤣🤣🤣🤣🤣

 • H I T M E N G A M I N G
  H I T M E N G A M I N G

  mos i vononi episodet

 • Erik Boli
  Erik Boli

  Ore une po e ndjek edhe e pergezoj Ermalin per kete serial, por 100 here gabim me rreklamat o plak se e ke bere bajat eshte skandal😏😒 te degjova edhe ke klani tek Arjan Çani qe nje aktor eshte paguar 7 mije € per kete film nderkohe nje operator call center mund ti fitoj ne 2 muaj ato leke kjo gje le shume per te deshiruar nejse shqiperi hesapi

  • TakeAPictureMetin
   TakeAPictureMetin

   45 ore per 7k euro sjan dhe pak,pastaj sa per reklamat jn dicka qe arrijn e mundesojn serialin qe tkemi dicka ca te shofim shif dhe anen pozitive

 • Kledio ❤️💜 Ariela
  Kledio ❤️💜 Ariela

  Hille sot

 • Hekuran Allmuca
  Hekuran Allmuca

  Ju lumt

 • Landi Balika
  Landi Balika

  Me prit 1 jav per 20 min te paten beni nga 1 ore