Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare
35:01
356,506
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itmores.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Commenti
 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza

  Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa

  O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa

  Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh

 • Tessa Tessa
  Tessa Tessa

  Nuk ze muzika

 • eri eri
  eri eri

  na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

 • Nana Braushi
  Nana Braushi

  Dhe kisha nje merak te madh......

 • Teo
  Teo

  My song

 • Teo
  Teo

  itmores.info/player/video/1puOrZusf9mqq7Q

 • Nora L
  Nora L

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 • eioshen boboi
  eioshen boboi

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   🤣🤣🤣😎✌

 • Diana Helena
  Diana Helena

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  • Shkodra Shkodra
   Shkodra Shkodra

   Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

  • eioshen boboi
   eioshen boboi

   Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • bouytt guyt
  bouytt guyt

  Coca Besi😂 high af

 • Metihe Selmani
  Metihe Selmani

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 • Kimete Troplini
  Kimete Troplini

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 • elton shehu
  elton shehu

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  • bouytt guyt
   bouytt guyt

   Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • sehhi vooty
  sehhi vooty

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • H Mdarci
  H Mdarci

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 • Atid Itarba
  Atid Itarba

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 • Xheni Rama
  Xheni Rama

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  • sehhi vooty
   sehhi vooty

   Shume pordhace je moj xhensila

 • stamatis nasis
  stamatis nasis

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 • Antigona Gashi
  Antigona Gashi

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

  • Lili Lili
   Lili Lili

   I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati

 • vajza vajza
  vajza vajza

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 • Pranvera Murati
  Pranvera Murati

  Ë W Dass ist das Das

 • Petteri Punakuono
  Petteri Punakuono

  🤣🤣🤣😎✌

 • Dona dona
  Dona dona

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 • Km Mm
  Km Mm

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 • Aurora Bregu
  Aurora Bregu

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 • Olgerta Lzj
  Olgerta Lzj

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 • elida markaj
  elida markaj

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 • Egzona Blakcori
  Egzona Blakcori

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 • Claudia
  Claudia

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 • Ermira Shehu
  Ermira Shehu

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 • edlira lushi
  edlira lushi

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 • keti keti
  keti keti

  Shume pordhace je moj xhensila

  • Blerta Ahmati
   Blerta Ahmati

   Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 • Eliesa Mustafa
  Eliesa Mustafa

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 • Rita Luneto
  Rita Luneto

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 • Sonila
  Sonila

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 • une une
  une une

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 • Adem Kreshta
  Adem Kreshta

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa

  ❤️❤️

 • Tasha Zylfo
  Tasha Zylfo

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 • Dizo Dauti
  Dizo Dauti

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  • Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni

   @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

  • Dizo Dauti
   Dizo Dauti

   @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

  • Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni

   @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

  • Dizo Dauti
   Dizo Dauti

   @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

  • Rekuper Sezboni
   Rekuper Sezboni

   @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 • Kela Spaho
  Kela Spaho

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 • Sia Ira
  Sia Ira

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 • Jonka Paloka
  Jonka Paloka

  Besi je shum Artist 🤩💫

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 • Enxhi 456
  Enxhi 456

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  • Hamide Dervishi
   Hamide Dervishi

   Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 • Zhaklina11
  Zhaklina11

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 • EDa ML
  EDa ML

  Shum i ftoht me motren

 • Lina Lana
  Lina Lana

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  • Bujar Beqiri
   Bujar Beqiri

   @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

  • Arsa Begaj
   Arsa Begaj

   bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

  • no name
   no name

   Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

  • Popcorns Mom
   Popcorns Mom

   Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

  • Florina Lule
   Florina Lule

   E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 • Lindita Haxhimustafa
  Lindita Haxhimustafa

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 • Silvana Koreta
  Silvana Koreta

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 • Illyria Illyria
  Illyria Illyria

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 • Ani Cani
  Ani Cani

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 • mo 207
  mo 207

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 • Jenny Lea
  Jenny Lea

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  • The One
   The One

   Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

  • Fran Fusha
   Fran Fusha

   xhensila esht yll 🌟🌟

 • Lalala Lalala
  Lalala Lalala

  Djale i mire Besi bravo

 • Albana Demaj
  Albana Demaj

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  • Autochtonus Albania
   Autochtonus Albania

   Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 • Matina Sehai
  Matina Sehai

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 • Aha Nana
  Aha Nana

  Coca Besi😂 high af

 • Vefi Gropa
  Vefi Gropa

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 • Daniel Aliaj
  Daniel Aliaj

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  • Merita Hasa
   Merita Hasa

   Bravo Besi👏

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  • Sale Ukperaj
   Sale Ukperaj

   Shkelqeni so familje bes

 • cuni france
  cuni france

  O qija ropt sa tap besi

 • Music lover Guy
  Music lover Guy

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 • Rudina Bani
  Rudina Bani

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Linden kta ????apo akoma

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα

  Te kendofte zemra.

 • Shpresa Kotini
  Shpresa Kotini

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 • albania tv
  albania tv

  Pse hiqet zeri

 • Deta Mia
  Deta Mia

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 • Ersila Alla
  Ersila Alla

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  • Omar Braydon
   Omar Braydon

   @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

  • Gideon Maxwell
   Gideon Maxwell

   not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

  • Ana Ana
   Ana Ana

   😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  • Eldo Mcini
   Eldo Mcini

   CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 • Miranta Xhaferri
  Miranta Xhaferri

  sa duan me u duk kta.

 • Jonida Mehmeti
  Jonida Mehmeti

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 • enerik tozaj
  enerik tozaj

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  • rozalinda
   rozalinda

   Sesht fiorela

  • Kejsi Daja
   Kejsi Daja

   Kuu

 • artan papri
  artan papri

  Zoti te ruhet

 • Ylli Tajari
  Ylli Tajari

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 • Shpresa Bushgjokaj
  Shpresa Bushgjokaj

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 • indrit arapi
  indrit arapi

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  • Arjan Kapo
   Arjan Kapo

   @indrit arapi ahahahahahahAhH

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

  • indrit arapi
   indrit arapi

   @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

  • indrit arapi
   indrit arapi

   @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 • 19 98
  19 98

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 • Benny Petra
  Benny Petra

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Mhill Deda
  Mhill Deda

  zoti te bekoft o bes kallaku

 • Era Elsa
  Era Elsa

  ppppfffff bes nari

 • ALbanian Girl
  ALbanian Girl

  shkrepe prap o president

 • Arjan Panav
  Arjan Panav

  Shifeni besin drru nmall o zot

  • Arjan Panav
   Arjan Panav

   @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

  • Arjan Panav
   Arjan Panav

   @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

  • Ana Ana
   Ana Ana

   @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

  • Ame Ame
   Ame Ame

   @Ana Ana po ju ku e dini?

 • ah ah
  ah ah

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  • Heart Love
   Heart Love

   😂😂

 • David Watson
  David Watson

  0:54 bed.limo

 • Klaudja Cerma
  Klaudja Cerma

  Ylli Baka Zoti te Bekoft 🙏🙏🙏Zeri yyt te qeteson shpirtin 🤗😢

  • Rudina Bani
   Rudina Bani

   Dobet kete nate zeri i Yllit. Mos ka qene me grip 😀😀

Il prossimo
CASA
3:18
72K
CASA
3:18
72K