Premtimet si ke majt|Vlog| Jeulia Jewelry| Angela Ak
21:56
67,795
Reddit
❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: itmores.info/player/video/jqWj1X2Mf9KlpMo
Shop Jeulia Jewelry!
Enjoy 15% off by using the code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Necklace: jeulia.io/9fas
🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
instagram.com/angela.akolli/?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
instagram.com/klajdi_dodaj/?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
facebook.com/Angela-Ak-1816897241743780/

Commenti
 • Amarilda Mhilli
  Amarilda Mhilli

  💟😅💟💟💟💟💟

 • ori mehalla
  ori mehalla

  💓💓

 • Inajda Ruka
  Inajda Ruka

  Meqe ke blere gjera per gushtin ne gusht nuk do blesh gje 😂😂😂😂😂😂

 • Inajda Ruka
  Inajda Ruka

  O jeta ime tiiiiiii vtm rreze dielli fal

 • Anisa Tahiri
  Anisa Tahiri

  Je super te adhuroj si e ke emrin ke vintedg

 • Esat Hasa
  Esat Hasa

  💝💝💝❤️❤️❤️💗💗💗💖💖💞💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💗💗💗💗💗💗💟💟💟💟💙💙💜🖤♥️👏👏👏

 • Esat Hasa
  Esat Hasa

  Anxhela te duashumeeeeee

 • Aurora Likollari
  Aurora Likollari

  Mbreme te kam pare ne ender. Sikur te erdha ne shtepia, me kishe ftuar ti. Oh sa jam cmallur.. Sapo u takuam thame te dyja ne te njejten kohe tururururu ruuuu Me duket sikur te kam takuar me te vertete, te shoh si pjese te familjes time tashme. .Aurora lov Angela. Pafsha endra kaq te bukura pernate❤

 • GESTO BEATS
  GESTO BEATS

  Super video❤,suksese

 • jona_official
  jona_official

  Xemel😘😘😘

 • Florie Bajraktari
  Florie Bajraktari

  I love you❤️

 • a alb
  a alb

  Jo mos ate zilen e Iphonit Angela se ajo nuk te ngre nga gjumi thjesht te tremb 😅⏰

 • Dajena Mero
  Dajena Mero

  Te kuptoj Angela sepse edhe maces dhe qenit tim i bien qimet

 • Laureta Rushiti
  Laureta Rushiti

  Perplot energji pozitive , je dashuriiiiii Angela ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • briken'ë •
  briken'ë •

  hedh me shum video o angela🥲

 • Blerta Dardhishta
  Blerta Dardhishta

  U qudita kur that gusht kurse ne per momentin jemi prill ,por u mendova dhe thash qe kjo Angela e ka bere me heret vidion😏🤣🤣🤣🤣

 • Olsiana
  Olsiana

  Do you like BILLIE EILLISH💚

 • Sokol Lleshi
  Sokol Lleshi

  Me pelqen shume ti shikoj videot e tua te lutem nje pershendetje😇😍😘😙😗😻❤💋👄💗💟💞

 • laura gj.
  laura gj.

  Teletabis 😂😂😂😂😂 lott

 • mother fakess
  mother fakess

  Kollon e shoals hhaaa ju dua shm🙌🙌🙌❤❤

 • mother fakess
  mother fakess

  Bej video

 • mother fakess
  mother fakess

  Ku humbe se me mori malli

 • ushqime traficjonale
  ushqime traficjonale

  Ju lutem me beni subscribe

 • Fjorela Gishto
  Fjorela Gishto

  "Zemra,zemra me ka zen po nejse "😆🤣🤣🤣❤

 • Zana Cuka
  Zana Cuka

  Une Jam fancja jote. numer 1 dje jam vetm 10 vjece dhe miqe sot kam ditlindjen dua qe te me permendsh pak emrin te vi deo ja e rralls te lutem emri im esht Besa 🤲🤲

 • Arjola Rredhi
  Arjola Rredhi

  🥰🥰🥰

 • Amelia Lame
  Amelia Lame

  Sa Like Shkojn Per ANGELEN 👍👍👍👍👍👍

 • Sen cal kapimi
  Sen cal kapimi

  Une ne shtepi kam nje mace dhe ta fshish shtepin 3 here ne dit eshte pak por shtepia fshihet 6 here ne dit🤣

 • Ilir Moli
  Ilir Moli

  Une doja shum te te ndiqja ne inst por skam

 • JOANNA ana
  JOANNA ana

  Lyyy💋🥺💖💖thonjt I ke superrrrr💖❤❤❤❤💝💝💝💞💞💞

 • Ιlir Zotaj
  Ιlir Zotaj

  Me. Pelqejne. Shume. Videot. E. Tua

 • Nice drawings
  Nice drawings

 • Elton Karaj
  Elton Karaj

  Dua një hol me patetina dhe çokollata

 • Egi ma
  Egi ma

  teletabies 🤣🤣🤣🤣

 • Taulant Deda
  Taulant Deda

  Me e mira te puth 💗❤️

 • mira demiri
  mira demiri

  si drite je😙😗😙😙😙😍😘😘😘

 • THE SIS
  THE SIS

  Angela ato “makaronat “ qe solli klajdi. Zjej 10 min me pak krip Po deshe futi,dhe gjalpe. Dhe mund ti hash me kos (grek) ose me djath (Feta) . Jan shumeee te shishme 🧡🤗

 • Pranvera12 murataj
  Pranvera12 murataj

  angela na kenaq me vidjot e tua me cfare pjastre i shtrin floket qe i ke kaq te drejta edhe me cfare perdore para se ti shtrish faleminderit

 • Nida Nida
  Nida Nida

  Edhe une te njejten gje bej gjithmone kur i jap mkines 😂syze dielli ne koke dhe syze optike ne sy 😂❤️❤️❤️love you

 • Mrika Ndreca
  Mrika Ndreca

  Angjela na ka marr malli per tu❤❤

 • Tahir Mediu
  Tahir Mediu

  A the qe s'blej me e the ne videon e fundit 🤣🤣😅

 • Erza Zejna
  Erza Zejna

  Sa shume kam qeshur aty kur benit shaka me ato balonat ahahaha shume te mire jeni ❤️❤️😂😂

 • samsung as
  samsung as

  Angela na kenaqe me kete vidio, je shume e mire, keshtu qofsh gjithmone , na jep shume energji pozitive, te perqafoj nga Tirana❤

 • Brikena Sheno
  Brikena Sheno

  τελεια πλανα και εισαι μια κουκλαρα σε παρακαλω απαντα σε αγαπω

 • Emy Emy
  Emy Emy

  Ahahahahaha turp turp je e madhe ❤️ une e shkreta kam 6 muaj qe vetem 1 pare pantallona kam bler jemi te mbyllur nga virusi 🥴🥴

 • its ernesta dedo
  its ernesta dedo

  Hahahahaha je yllllll

 • Rexhina Ago
  Rexhina Ago

  Si gjithmone like pa e pare akm vidion 😍😍😍 Jeni shm shm te mire 🥰🥰

 • Artela Art
  Artela Art

  Te amo Angela 😘❤️

 • after party -Luana Vjollca
  after party -Luana Vjollca

  O Angela a më bën një reply je shumë e mirë 🥺🥺🤍🤍💕💕💕🥰🥰🥰🥰✨✨✨🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗💜💜💞💞🌸🌸🌺🌺🌹🌹

 • Enca Alda
  Enca Alda

  Sa me plq floket e tua te drejta te shkojn shummmmm

 • Redjon Jakimi
  Redjon Jakimi

  Angjela a te pelqen bts

 • olta zoga
  olta zoga

  Jeni te dy shume te mire...plotesoni njeri tjetrin 😍😍

 • Marta Sterkaj
  Marta Sterkaj

  Ma knaqe shpirtin moj Anxhela 🤩

 • Enca Alda
  Enca Alda

  Angela tani kam filluar ti shikoj me kenaqesi reklamat per te ndihmuar sadopak flm qe na ben te ndihemi te emocionuar sa her del videoja😂😂 te dua❤️❤️💋💋💋

 • Mela Mela
  Mela Mela

  Sallaten e dashur mundesh ta futes ne nej en edhe ne funde e qet pak uj edhe sallat qendron

 • MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD

  Aman kush i urren ato kepuce 🥺 Jane aq te bukura 🥰🥰

 • Miri Cobo
  Miri Cobo

  Me burro e sabia

 • MAJLI'S WORLD
  MAJLI'S WORLD

  Nuk e di domethënë, keto vlog sikur jane bere per ty 🥰 I shijoj aq shume 💕💕

 • DIELLZA Seferi
  DIELLZA Seferi

  Angela pse nuk Ben nje vidio ku ti na Tregon megapet e tua te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem shume beje te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem

 • TimeforLon
  TimeforLon

  Bravo, shume intetesante.❤❤ Shpresoj edhe kanali im te rritet edhe pse ka stil tjeter..Shifeni kur te keni kohe..

 • sms love
  sms love

  o angela ti sje plak dukesh si vajz 18 vjec per zotin.👑

 • Krisa Kriss
  Krisa Kriss

  Sa kam qeshur ne kete video 😂

 • Alisia sefullaj
  Alisia sefullaj

  A ke Snapchat nese ke si e ke emrin

 • Denada Ndreko
  Denada Ndreko

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Xhesilda Zeqo
  Xhesilda Zeqo

  O Angela po bej ragù me shum nga ca ben zakonisht dhe mbylle ne kuti mbaje per ta perdorur 3 ose 4 her ose edhe me shum 🥰

 • girl albanian25
  girl albanian25

  14:35 e kam edhe un njejt si ti 😅❤️

 • erjona doka
  erjona doka

  fustani qe me plq shum eshte shummm i bukur kurse ti jee dashuri,bot,diell,zane,etj,etj je loveeeee

 • Laurela Shala
  Laurela Shala

  Me pelqejn shumeee videot e tua na percjell shume pozitivitettt 🤍💋

 • Oksana Lurthi
  Oksana Lurthi

  💝💝

 • Xhoarma Axh
  Xhoarma Axh

  😍😍

 • albania123
  albania123

  Angela mund te ma japesh linkun ku ti shet ❣

 • medina diar
  medina diar

  Jave te mbare Angela😘❤

 • Fjora Kejsi Orizaj
  Fjora Kejsi Orizaj

  Bej nje video ku te tregosh kur lan Milon. Te dua shume

 • Greta Elezi
  Greta Elezi

  ❤️❤️❤️

 • Mario Marjus
  Mario Marjus

  Je shum e lezetshme💞

 • Leli Lelii
  Leli Lelii

  Ckemi zemer te duaaaa pa fund o lock

 • Anduel Keqani
  Anduel Keqani

  Angjela je shum e mirrrrrrrr

 • Ermira
  Ermira

  Me pelqen shum menyra si I editoni videot dhe me pelqen qe jeni vetvetja eshte qef tju shohesh nuk merzitesh me ju😚🥰

 • Klea Sinani
  Klea Sinani

  Me pelqejne edhe unboxit qe bene nga julia dhe hole nga sajte qe te dergojne komente per bashkpunim.Je fantastime

 • 190 El
  190 El

  Angela na shpjego pak me detaje te lutem si funksionon vinted sepse jam ne itali edhe un kam ardh nga grecia po un akoma nuk di italisht mir dhe skam askend te me ndihmoj. E kam hap kam ber shitje po sdi si te procedoj fiks 😂 te lutem helpppp 😘🥰 je shum e mir ciaoo

 • Alda Loka
  Alda Loka

  Te lutem a mund te ma tregosh se te cili vlog eshte videoja qe maria te ka pare ty duke e propozuar . Te dua shune je shum e mire vazhdo keshtu

 • Tea Galushi
  Tea Galushi

  ❤️❤️❤️

 • Kejda Topjana
  Kejda Topjana

  Çfarë punon

 • Klejsa Hunda
  Klejsa Hunda

  O zot cfar editimi!!! Love youuuuuu♥♥♥♥

 • Meri Mataj
  Meri Mataj

  Mirmengjes

 • besii besi
  besii besi

  qit vloga gjdo 2dit se po na mungon❤️

 • Arbenita Dema
  Arbenita Dema

  Shpirtii❤❤❤ na knaq me keto videot e tuaa😍😍😍😍

 • Marigona Gashi
  Marigona Gashi

  Shum pak 1 her ne javt video we miss you!!

 • Neriman Fzliu
  Neriman Fzliu

  Ooo yll skaa fjal te keqe per tyy jee fantastike si ti dhe videot shummmm buukuurr jee nje yll i vertet me e bukur se hena qe shkelqen sa dielli sa te gjitha bukurit emri i tyre i verter esht ANGELA TEE PERQAFOJJJJ SHUUUMM SHUMMM.skam par nje vajz me te bukur te sjellshme me pozitive se ty Je nje zan nje princees kam dhe shuuum fjal te te them po kjo njeher mjaftonn se per ty skan fund fjalet e miraaa😃😇🥺🥰🥰🥰🥺nje diamant i vertettt je💍👑👑👑👑👑🔮🌏🌏🌏⭐🌕🌠🌌🔥🥰🤩😍😍

 • Ksel Lesk
  Ksel Lesk

  angela edhe une i dashuroi ato kepucet po mire ja bere qe i shite se me mire leket sesa kepucet se ke per te gjetur prap te dua dhe te puth fort

 • Izaora Hajdaraj
  Izaora Hajdaraj

  Ta gëzoi tasin e ri Milo😂❤️

 • djora allmeta
  djora allmeta

  Je ylli i ITmores

 • Albina Aliaj
  Albina Aliaj

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Marianna Almpa Mpakou
  Marianna Almpa Mpakou

  Τι γαματο edit και τι τέλεια τραγούδια ❤️ δεν γίνεται να μην γελάω κάθε φορά είστε τέλειοι 😍

 • josel gjika
  josel gjika

  Anxhela je shume e mire.Te ndjek edhe djali 8 vjec ,te ka ITmores ren me te mire.tururu tururu hahaaaa gallat fare♥️🌷🌺🌸💓💕💕😆😍🤩👏👏🙌🙌🙏

 • dumb dumb
  dumb dumb

  Anxhela je shume e mire Kam nje pyetje per ty ne cfare wbsite i shet rrobat e tua

 • Blerina Melishte
  Blerina Melishte

  Come dhe nje ide do te bej Edhe un omlet me spinaq ju perqafoi

 • Fatime Bahtiri
  Fatime Bahtiri

  Angela te dua shum jam fansja më e madhe e jotja te dua shum te lutem replay

 • aleksandra progmi
  aleksandra progmi

  Yll je angela💋💋🤍

 • Le te zbavitemi
  Le te zbavitemi

  Ma permen emrin ne video pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Il prossimo