Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)
2:42:40
323,681
Reddit
#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #EdiRama
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Edi Rama
Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së.
Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas tij tregonin ndryshimin mes trajtimit të mbetjeve në kohën e PD-së dhe në qeverisjen e PS-së.
Sa i përket inceneratorit të Fierit, kreu i qeverisë tha se nuk ka mbaruar investimi. Ai u shpreh se shtyrja ka ndodhur për shkak të protestave dhe bllokimeve nga opozita. Megjithatë sipas tij projekti përfundon në fund të vitit.
Kreu i qeverisë ktheu përgjigje edhe për inceneratorin e Elbasanit. Sipas tij, ky incenerator është në punë dhe prodhon energji, por për shkak të një problemi me autoritetin rregullues nuk ka marrë para.
Blendi Fevziu: Ku është inceneratori i Fierit?
Edi Rama: Ja ta nxjerrin atje mbrapa.
Blendi Fevziu: Ky ekziston?
Edi Rama: Po.
Armand Shkullaku: S’ka asgjë brenda.
Edi Rama: Ne po ndërtojmë këtë. Ja ku e ke.
Armand Shkullaku: Edi Rama nxjerr një video dhe vë një PD aty, por ajo mund të jetë PS.
Edi Rama: More zotëri…
Blendi Fevziu: A punon, a s’punon?
Armand Shkullaku: Nuk punon asnjë incenerator, as Elbasani, as Fieri, as Tirana. Nuk punojnë, është 3D. I ka marrë të gjitha lekët ai.
Blendi Fevziu: Rama, e kapim konkret. Punon inceneratori i Fierit?
Edi Rama: (I drejtohet gazetares) Po si s’të vjen zor? Si e ke Tiranën?
Fatjona Mejdini: E ke të mbushur me plehra.
Edi Rama: Ti e ke me qytetin, me mbledhjen e mbeturinave? Do flasim për qytetin të sjell lalin, të flasë lali.
Armand Shkullaku: Ai të rregullojë lopën, të çojë lopën…
Edi Rama: Nuk merrem me mbledhjen e mbeturinave në Tiranë.
Armand Shkullaku: Lalit ia ke lënë të gjitha dhe lyerjen e pallateve dhe lopën…
Edi Rama: Po të them që ajo është situata e 30 vjetëve që është si e do PD dhe 30 të tjera. Kjo është si e dua unë dhe si e duam ne Shqipërinë në aspektin mjedisor. Urdhëro se çfarë bëhej dhe çfarë bëhet nëse nuk bëhet kjo dhe shiko çfarë po bëhet në Fier.
Blendi Fevziu: Punon?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi…
Blendi Fevziu: A në rregull?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi. Në Dhjetor do vini, ju ftoj të shikoni që do të fillojë puna atje në Fier. Po kështu edhe Elbasani. Ky më thoshte që nuk prodhon energji. Ja Elbasani, PD-ja dhe ne.
Blendi Fevziu: Kjo është propagandë…
Edi Rama: Si është propagandë?
Blendi Fevziu: Pushteti lokal i PS në Elbasan nuk merr në dorëzim inceneratorin se nuk ka plotësuar kontratën. Jep përgjigje.
Armand Shkullaku: Elbasani nuk punon, mor burrë. Elbasani nuk është incenerator. Kapsulon mbetjet, nuk djeg. Tre herë është ndezur gjithsej.
Edi Rama: Shkullak, nëse inceneratori i Elbasanit prodhon energji që prej 2017, nëse energjia ka shkuar për nevojat e impiantit dhe kjo është në një sahat e OSHEE dhe impianti prodhon energji që nga 2017-a dhe arsyeja pse nuk ka marrë asnjë kokërr leku për këtë është sepse autoriteti nuk i ka dhënë çmimin dhe ata janë në gjyq, ti a do dalësh këtu dhe të thuash që unë o shqiptar jam një njeri që flas pa lidhje sepse Edi Ramën e dua shumë. Sepse është kulmi… Ka që në 2017 që prodhon energji.
Armand Shkullaku: Ku e ke dokumentin që prodhon dhe sa energji?
Edi Rama: Unë nuk jam faturist i OSHEE. E përdor për nevojat e veta. Nuk ka marrë qindarka sepse autoriteti rregullator nuk i jep çmimin. Nëse ti shikon sahatin, do thuash që dashuria ime për Edi Ramën është kaq e madhe saqë është kthyer në verbëri dhe unë do të them që ky s’do asgjë, do dalësh?
Armand Shkullaku: Po. Po, e kam gabim, e kam gabim.
Blendi Fevziu: Kur përfundon Fieri?
Edi Rama: Fieri përfundon në Dhjetor. Ka pasur 1 vit e gjysmë vonesë jo për shkak të investitorit, por për shkak të palës sonë, sepse ishin protestat, bllokimet, përpjekjet për t’iu thonë që ore jeni në vete, këtu po vihet që të shpëtoni ju. Është ndryshuar vendi dy herë dhe kjo nuk është e investitorit, por këto nuk i di kjo …
Fatjona Mejdini: Unë i di se i kam takuar ata banorë.
Edi Rama: Pusho, pusho. Pusho të mbaroj unë. /tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Life Lessons
  Life Lessons

  2:03:26 Kush e degjoi ate gazetaren e pd -se qe therret Blendi me ze te ulet!!

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Po ule ne bythe kete zoteni. O Blendo pse nuk u ule ti ne karrigen e tij.

 • altin gremi
  altin gremi

  Brabo president, injoroj injorantet

 • altin gremi
  altin gremi

  Ti je per komentator sporti dhe jo per komente te tilla

 • erald noj
  erald noj

  Mo zot ma keq 🤦‍♂️

 • Diti M
  Diti M

  Anthony Fauci ka 20 vjet qe punon ne administrate e jo si mjek. Kur njeriu nuk punon ne profesion 20 vjet nuk e njeh me ate profesion. Edhe Fauci nuk eshte me mjeke aq me pak ekspert sic e quan Rama.

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   Kriminelja Kryemadhi NUK GUXON TE BEJE DEKLARATA TE TILLA! Ajo qenka e marre fare 🤯🤯🤯

 • Wakanda Foreva
  Wakanda Foreva

  O blendo mjaft ftove gazetare te shitur tek partite opozitare se na e çane trapin. Gazetari i denje vetem ben pyetje dhe i ftuari pergjigjet, nese gazetari ka dicka kunder te pergjigjet me faktet dhe dokumentat qe ka sjellur per temen e emisionit.

 • Dash Dash
  Dash Dash

  Kulla e barit nuk do te digjet...

 • Dash Dash
  Dash Dash

  Me te degjuar e kam ,thone se Arsen Lypen (nder hajdutet me te famshem ne bote) ka qene shume i gjate... P.S:thone se preferonte me shume macet se qente

 • Er Y
  Er Y

  Shqiptaret e vertete & te sinqerte e kuptojne qe eshte bere me shume pune se cdo here tjeter qeverisje dhe jane te kenaqur kur marrin sherbimin apo infrastukturen e duhur ndersa gazetaret kerkojne gjilperen ne kashte, kush e mori tenderin... apo kush e beri ... e kujt i plasi... rendesi ka qe u bene sh gjera qe ka 30 vjet qe sjane bere nga keta langaraqe te partive opozitare qe kane fjetur gjume keto dekada. Gazetare qe bejne gam gam neper studio dhe duan te paguhen me keqinformime eshte e mira te kete pak e me pak ne te ardhmen.

 • Er Y
  Er Y

  Ketyre gazetareve ja ben mire se jane me legenat me b...lepiresat e atij vendi.

 • Ad p
  Ad p

  Luli hajduti Sala psycho pd me plerat .Edi Rama vazhdo ashtu sic di ti...

 • Diamant Laura
  Diamant Laura

  gggg5gghg5gghğģgggggggğg5ģgggģgğgğggggggğgģgtğg5ģggğggģggğggģ4gğhghgģģgģgggģģghttģģtģ4ģgğğģgģgğģgğg444444

 • Klajdi Kume
  Klajdi Kume

  Lene saliun mor arlekin jepu zgjidhje naftetarve qe duan rrogat

 • Safet K
  Safet K

  O Basha me ate pamjen tend prej finoku.. harroje qe je me i afte se Rama.

 • Safet K
  Safet K

  Po monopolin edhe Fevziu krenohet qe e ka... pse te paguhet aq shume Fevziu? Pse te mos marrin rrogat pak me te larta edhe stafi tjeter?? Na shet kopalla Fevziu..e eshte krimbur ne pagese te larte.

 • Safet K
  Safet K

  Si mblidhen borxhet nuk pyetet Rama o njerez te marre. Km ska kohe te mirret me çeshtje admininstrative.. thirrni OESh-in.

 • Safet K
  Safet K

  O idioter, Kryemistri nuk pyetet per maskat 🤯🤯🤯 Bej emision me mjeket... e jo me fallxhore...e kur te vjen KM mos beni pyetje te klases se 7 fillore.

 • Safet K
  Safet K

  Çuditem nga Rama qe humb kohen me ta. Bravo qe gjen kohe per ta - as qe do i degjoja analizat e tyre. Shihju kravatat e shtrenjta gazetareve, keta qe vuajne per popullin.

 • Safet K
  Safet K

  Kriminelja Kryemadhi NUK GUXON TE BEJE DEKLARATA TE TILLA! Ajo qenka e marre fare 🤯🤯🤯

 • Safet K
  Safet K

  Tv-te jane skandal fare.me njerez kot neper studio. Iluminati 🤦‍♂️ #Ramazjarr

 • Safet K
  Safet K

  Bravo Rama ;)

 • Xhuliano Murati
  Xhuliano Murati

  Rama ik

 • Marco Baku
  Marco Baku

  Gjerr kujn me popull edi😁

 • Arben Prenga
  Arben Prenga

  Ktu esht arritja ne kulm e turpit

 • Saimir Canaku
  Saimir Canaku

  Edhe austria kur futesh ne lokal duhet ta kesh kur ulesh e heq mos boni pytje pa lidhje se mir ju thot rama ket pun nuk e di unpo e din organizatat boterore

 • Fatjon Nuhu
  Fatjon Nuhu

  Eshte bere bajade shume ske te besosh

 • Massimiliano Cellamare
  Massimiliano Cellamare

  babah

 • 19 98
  19 98

  Ed Rama💪🏻🇦🇱😎 Blend Tulla dhe Muhabetet e Nxehta🔥 Te Opinionit😆😆😆

 • Martin Müller
  Martin Müller

  Shif si qeshin dhe gazetaret e panelit kur behet fjal per humorin e kryeministrit. Ju jeni gjith njelloj. Me POLITIK me gazetar. Me tgjith.

 • berat shuli
  berat shuli

  Po kjo idjotja sdi te flasi sikur flet me femijet e kopshtit psikopate je moj O qurrashe,, te thote Rama ca moj 😂😂😂😂

 • Arsim Fazlija
  Arsim Fazlija

  Ska per t ik edi kot e kini ju

 • Ferdinand Shehu
  Ferdinand Shehu

  In Italia RAI si paga su la bolletta di luce che anche sono dite private

 • lili haso
  lili haso

  ne mujin korrik dhe gushte nuk mbyllen asgje ne shqipri se e dojshin lekun shengjini plot shqiptar te kosoves kurr zani narcomanit sju deghua e tani hap gojen ramotakisi bie ndesh me vetveten ptyyy kriminel

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha

  O Nastradin ka fillu me te ik nja pak zari bish... Ba pushim po amanet mos ja le LULIT

 • Shala Xheti
  Shala Xheti

  bravo edi 👍👍👍👍

 • martin martini
  martin martini

  E pati mire ky i gjati qe e quajti "qenin qe i lehu" analist! Kjo gazetarja fycke ta can rakun me dhune, pa le kta servilat e lesh-lise, dhe te pd,bashke me fevzi tullacin.

 • Timo Meta
  Timo Meta

  Ferzi mos umr mate ai te ngre nevrat

 • shy_wolfUwU 054
  shy_wolfUwU 054

  Bravo RAMA mos lejo te flasin keta jane te vegjel te fasin me ju

 • Tezja Ademi
  Tezja Ademi

  59r

 • marylou ward
  marylou ward

  te gjitha lakrat vetem sepse te gjitha genjeshtrat dhe genjeshtrat dhe refuzimet e tua po dalin nga ty Ajo qe ke bere gjithe keto vite Ti je nje cope byth qe nuk kupton sesi arriten te te mbajne shqiptaret Dhe deri tani nje qeveri duhet te pushkatosh miqtë tuaj gjetën një vend të mirë për të shpëtuar pasi keni humbur zgjedhjet Kjo është këshilla ime përndryshe Vare veten në mes të kryeqytetit Ju e kuptoni tani gomar Ndriçimi i parë i mutit

 • Baba ali
  Baba ali

  nuk paska qen malli mire sonte te paska ngrit si shum arrogancen

 • Pashk Oroshi
  Pashk Oroshi

  Te lumte goja Z RAMA POPULLI TE DON ASHTEE VVERTET

 • Qelia 313
  Qelia 313

  FINEM FLET PER KOMENTET EDHE MESAZHET QE I KAN BER NE LIDHJE ME NOIZYN💢💢⁉️ itmores.info/player/video/yH6Br4NorrZ3faw

 • Pashk Oroshi
  Pashk Oroshi

  Gazetart te shitum turp

 • Gerda Jankauskaite
  Gerda Jankauskaite

  Rama ka te drejte

 • arjan frani
  arjan frani

  Qija ropt,72 milion euro.haaaaaa

 • Elis Kurti
  Elis Kurti

  Ky eshte i papar do fitoj prap dhe kjo eshte e sigurte

 • United Kingdom
  United Kingdom

  Duhe me ju dis

 • Andreas Braholli
  Andreas Braholli

  Po cfare diskutoni o analfabet shikoni maskat tuaja krnale dhe lereni to covidien nga kovidi nuk peson asnje njeri ai grip apo cfare do te jete do jete per jete prandaj mos shikoni maskat po shikoni korupsion dhe hajdut kriminela

 • edi edi
  edi edi

  Pritni rradhen se lesh do merni tgjith

 • Albania 4ever
  Albania 4ever

  Sa fort tall karin ky me gazetart 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Luan Bajraktari
  Luan Bajraktari

  Me vjen keq per nje shok timin, per dy centimetra hengri tre vjet burg ishte 1,98 i gjat fatziu, Ilir Beqja ja hodhi paq 😄😄😄😄😄😄😄😄😄

 • Iriglent Shqarthi
  Iriglent Shqarthi

  O blendi Po ai vangjeli pse nuk flet apo sja mban. Prapanica nga ai psikopati I rilindjes haaaaaaaa

 • monster
  monster

  Mos e lodhni te shkretin me shum a nuk e shihni qe e pranon me gojen e tij qe urdhrerohet nga dikush tjeter .. ata thon ulu ky shtrihet ja pra .

 • Dorian Pajo
  Dorian Pajo

  Boh ca niveli, nuk lene te gjalle dhe te vdek pa permend , ca gjuhe urrejtie dhe niveli i ulet.

 • SHQIPO11111
  SHQIPO11111

  O Edo bjeri sa më fortë se ashtu e duan.

 • Neritan Hoxha
  Neritan Hoxha

  C’palaco Kryeminister Prej Leshi kemi.

 • niko laci
  niko laci

  o shqipetare pse nuk i mblidhni te gjithe ministrat tuaj ne tere boten dhe i qetesoni kete popull

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Ky ka diqka personale me kete gazetaren!!! Ja ka jep kjo “dysh” Ediotit!?

  • Albania 4ever
   Albania 4ever

   Po a😂😂😂

 • Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia

  EEEEEEEEEEEEEEE . I FORT KY

 • Donika Lamce
  Donika Lamce

  Edu Rama ja ka kaluar Sali Berishes ne te tilla programe televizive . Turp p te dhe mjer ky popull ne dore te ketyre mostrave

 • Albana Idrizi
  Albana Idrizi

  Hahaha o fefzi ti po e lut te iki nga politka se nuk mund ta mund partija jote.po ay eshte gjini mo ca merri kot nje tufe ijnorentë me te

  • oiuet souiu
   oiuet souiu

   Shumë fjalë dhe pak substancë në të gjithë bisedën e zotit kryeministër . E vetmja gjë që do mbaj mend do jenë thonjtë e gjatë dhe estetikisht të kuruar ;)!

 • Floreta Gjini
  Floreta Gjini

  Emisjoni me i felliqur

 • Adriatik Nallcia
  Adriatik Nallcia

  ORE KRIEMINIMISTRI PO UJE E DREITA A JAN PRIVATE PO SI VENDOSET GJOBA NE DICKA PRIVATE ME CTE TE DREJT

 • Julian Komani
  Julian Komani

  Skuptoj pse hargjon gjithë këtë energji me kta o zoti kreyminister?! Ma tepër se kurrë I duhesh shqiptarve... Këtyre nuk ju intereson Shqipëria veq klikimet...

 • Denis Cera
  Denis Cera

  Portokalli sezoni 2020/2021 😂😂

 • Dim Kola
  Dim Kola

  Bledi me keto qe poben do te ulesh vlerat edit po ne fakt ti po jashton lerat dhe po tregon veten se cfar llumi je

 • Jam Jam
  Jam Jam

  Sa më shumë kalon koha, aq më shumë i ngjet mikut tënd,...intimidon femrën, formon qëllimisht fjali poshtëruese. Baba xhepit rrihi krahët, je nxënës i denjë i tij. „Pusho, pusho“...ashtu i intimidon edhe gocat që ke në qeveri?!... Pelivan për të përdredhur atë çfarë thua...nivelin e tregove hapur kur „shqiptarve nuk u ngrihet“ 🥳. Dhe meqë kush „të rreh, të do“, i sugjeroj shqiptarve të bëjnë të njëjtën me ty, se të duan prandaj... Por ti do fitosh prapë, sepse pjesa dërmuese qe ka mbetur në Shqipëri, nuk i kupton akrobacitë që bën gjatë komunikimit. Dikuj ketu i pëlqen gallata jote, sepse ndoshta ashtu e kupton situatën në Shqipëri. Edhe ata që e kuptojnë, i ke futur në tentakulat e tua. Arrogant deri në cm e shpifura të nalgjatësisë tënde 🤮

 • ονειροπολος
  ονειροπολος

  re b q pergjigju pyetjes te fejziut se vota nuk re faake ping

 • Napolon Dervishi
  Napolon Dervishi

  Si ka mundesi se Fevziu e dine pytjen çe bene analisti çe e plotson ate si pytje????

 • DIK PIG
  DIK PIG

  Mir e ka rama kazan jan kto mediat😂

 • anuar meti
  anuar meti

  Kriminister i papar je nje shembull Bravo 👏

 • Benet Rexhepi
  Benet Rexhepi

  Z. Edi Rama populli jot ne shqiperi e don enver hoxhen, se enveri si ka pyet,mos ju jepni hapsir lloj lloj njerzish te ju ofendojn.

 • Flareim
  Flareim

  IRONIK, PERCMUES, FYES, BANAL, KERCENUES, GENJESHTAR, KONTRADIKTOR, I KORRUPTUAR(HAJDUT), DROGAXHI, SKIZOFREN! Gezojeni o popull kete shembelltyre te NARCISTIT se e zgjodhet dy here, mjere ajo toke per ket varferi mentale qe ka!

 • Dauti Adem
  Dauti Adem

  Nuk keni kundërshtar PD ja për Edin.

 • Enni Enieni
  Enni Enieni

  Ju kan mbyll syt shiptarve ju kan qarru syt juve. Nji njeri te till nuk e merito shqiprija. Ket kryreministrer. Reflektoni shqiptar

 • Anisa
  Anisa

  Shumë fjalë dhe pak substancë në të gjithë bisedën e zotit kryeministër . E vetmja gjë që do mbaj mend do jenë thonjtë e gjatë dhe estetikisht të kuruar ;)!

 • Enni Enieni
  Enni Enieni

  Mjera shqiprija ne cfar dore ka ra. Kush ju qeveris ju.

 • Enni Enieni
  Enni Enieni

  Blendi ku eka Lorenc Vangjelin ka dy ore qe nuk nihet me fol. Ai nuk pusho

 • Hey Vafc
  Hey Vafc

  E verteta eshte qe ; KULTUREN E KETIJ ARTISTI E BIR ARTISTI NUK MUND TA KENE AS NJE NGA TE GJITHE rondokopat e POLITES DHE QEVERISE SHQIPTARE NDER KOHE . ME KA FOLUR IM ATE PER KRISTAQ RAMEN DHE FAMILJEN E TIJ GJITHMON DHE VETEM MIRE ❤️ RESPEKT O I BIRI SKULPTORIT, KRISTAQIT . PO TE KA ZENE BELAJA ME KETA lopçare. PO LERE FARE MOS STRESO VEHTEN ME KETA 👍 MOS HARRO CFARE KA THENE FAN NOLI ; NUK BEHET ME ATA 👍 KESHTU QE MOS U LODH ME KETA lopçare . RE URROJ GJITHE TE MIRAT 👍NGA DJALI I NJE SHOKUT TE BABIT TEND .

  • Hey Vafc
   Hey Vafc

   @One Name Kultura duket nga niveli i komunikimit. Por kur te ze me rondokopa do ti pershtatesh atyre . Pastaj varet nga je ti shoku ,nga vjen ku ke jetuar. Se Edi eshte bir tirane lindur e rritur nuk vjen nga roçkodumi qe do 100 vjet ti hiqet balta nga kepucet dhe lyra nga koka e palare . E kuoton ti , mire ke qene vet ti .

  • One Name
   One Name

   Ku e pe kulturen ti ketu? Futja pordhes kot vlla!

 • d. ebibi
  d. ebibi

  po Rama është baba i arrogancës ore ! Po a osht er e mundur, që një vitë nga tërmeti akoma asgjë s'ka bër për banesat. a është URGJENCË JETIKE. ky shkon tek kantieri i elvis Naçit, që edhe ai e ka vonu sa s'mundet, edhe thotë na kupton kush na kupton, ne do ndreqim diçka të bukur. OOOOOOOOO, MORE O SHQIPËTAR, urgjencë more eeeeeej, njerëzit jan jasht, nëpër borë e shi, ti më flet do të ndërtojm diçka të bukur. ore, bazike bazike, me i shpëtu njerëzit o trapë, oooo kali, oooo i ograisur, puna menjëher është dashur të filloj, me planë bazik, shtëpi binjake, tak tak tak, me ia fillui kantierët menjëher, URGJENCË me i shpëtu njerëzit, ti më fletë për bukuri, mor debil i sojit tënd që se ke shoqin.

 • Ardian Kurti
  Ardian Kurti

  Po ti more EDI Rama ti I ke Lan njerzit pa buk ne jet koh te apandemis qe Jan dhe pencjonista dhe qe smarin pencjon

 • teresa illija
  teresa illija

  Sa turp te jet kryeministri i nje shteti ky 😡😡😡😡qa nivel comunikimi

 • Pop Smoke
  Pop Smoke

  Ky esht aktor, kush esht i zgjuar e kupton se si edi rama i shmang te gjitha pyetjet duke ber oratori per gjera pa lidhje. Kjo ndodh per arsye se ne jemi shum popull i pa fuqishem dhe sa i pa arsimuar qe nuk kupton fare se ca flitet aty brenda!

 • Toni Toni
  Toni Toni

  fli fli lul 😅😅😅😅😅😅😅😅 brravo E D I👏👏👊😅

 • Izet Morinaj
  Izet Morinaj

  I ka ikur petlla Edit ☠️

 • Arian Meci
  Arian Meci

  Drogaxhiu. Ky esht rop qiri i shq

 • Esat Bogdani
  Esat Bogdani

  Gjobën e merr i biri dhe për ti paguar ësht babai se ai e bëri atë .

 • Esat Bogdani
  Esat Bogdani

  Mos beso shum rama se populli gënjen..popull i pa bindur

 • Esat Bogdani
  Esat Bogdani

  Shqiptarët nuk kan çi duan lekët po veru gjob më shum se europa dhe ballkani.

 • RealIllyrian4life
  RealIllyrian4life

  Qfar debati pa kulture! Me ben te vjell.... TURP!

 • hi performance
  hi performance

  Fevzo nuk dukesh fare, i paska marre te gjitha drritat per vete ky gojorja 😂😂

 • Eris Alb
  Eris Alb

  Gazetaret vete bejne pyetje ,dhe vete pergjigjen 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ shtro pyetjen si gazetar dhe lere te jape pergjigjen ... nqs edi po genjen atehere ju si gazetare shtroni faktet aty per aty dhe me fakte tregohet se a po genjen 😊😊 .. dhe sa per ashashin sikur sot te pastrohet gjithe shqiperia ,, shqiptaret e mbjedhin prap dhe rritet shume shpejt .. une besoj se pyetjet dhe përgjigjey gazetareve ja u jep salushi me lulushin 😂😂😂

  • Keli Prendi
   Keli Prendi

   Ke te drejte jane te blere gazetaret disa nga ky disa nga partite. Meqe ra llafi qenke e mire ti po te ishe ne vend te te gjatit Shqiperia do ishte me mire.

 • M B
  M B

  Edi rama 💪💪💪 💪💪 Gazetaret 🤮🤮🤮🤮🤮

 • adi metushi
  adi metushi

  Kryeministër, Narcist, Psikopat, Bipolar ! Mjerë Shqipëria dhe Shqiptarët !

 • ThisIsTheTruth
  ThisIsTheTruth

  Iku epoka e satanistit Rama. bye bye Sorrosian

 • Ariol Arioli
  Ariol Arioli

  Mostra Rama po i nderpret keta gazetaret se po tregojn vjelljwn qw po villen keto para te qytetareve Shqiptar edhe ngajo i nderpret fjalwn qe ta besoj populli ti o mostre i ke ditet e numruara e tu kthesh parat e vjellura Shqiptareve ...Rama drogaxhiu

 • moli zero
  moli zero

  Bravo rama ja fute koken ne bythe ketyre qe kane mbaruar universitetin e kendim leximit dhe bukurshkrimit qe arithmetiken e kane mbaruar ne klase te tete.Ky shkullaku si bizhdollan muti i bie fyellit ne nje vrime eshte idiot komplet.Ato duher te dekompozohet pastaj digjen pa perdorur lende ndihmese djegese (nafte ose gaz) o trap, o mesus kendimi e bukurshkrimi i nderuar

 • Kevink2005
  Kevink2005

  me vjen keq si shqiptar kur degjoj keta injorant gazetar qe ne vent te mbrojn autoritetin e shqiptareve ata mundohen te na ulin sidomos kjo zonja .!me gishtat tan nxjerrim syt tan turp e faqe e zez

Il prossimo