Leonora Jakupi ft Asim Gashi - Potpuri 2021 n’Kosove show
19:42
8,813,325
Reddit
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
Duli: Malle e kam me dal nsokak
Duli : Syri i keq mos na paft
Shqipe Abazi : Me mashtruan syte e tu
Adem Ramadani : Trim dai
Elita 5 :Çka mka syri
Vellezrit Aliu : Moj e dashur me sy te zi
Orkestrimi : Shpeta sound
Producent Exekutive : Shpetim Desku

Commenti
 • Beqir Balliu
  Beqir Balliu

  Na knaqet 🥰😍👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • aferdita shala
  aferdita shala

  Hdnjcj nc jdj jcjv jdj kdjf jd jdjf ii fic uh d in d uh d ii DC uh jdidnc ii in d

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Ishalla nuk po del me kercy ky osi juaj se athere nuk e shoh ma edhe kete kange si te tjerat se del aty si hudra 😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Day Light
  Day Light

  I paski dhi en to te dyt mut e paskeni bo. e paski prish kengen.

 • Aidas Merz
  Aidas Merz

  Shume bukur te du 👍👍 Na knaqet ♥️ 🌟🌟Kendofshi gjithè jeten 💃🕺 🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥💧🔥

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  Mxjdm5hd6dhd5gd

 • Linda Baholli
  Linda Baholli

  Yhqhajk

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Te dy jeni kengetare te mrekullueshem jenipershtat shume bukur ju jenikengetare klasi dhe puqen fjalet me rrealitetindhe ketu eshte celsi i kesaj kenge ju kendofte zemra une ju degjoj juve 3-4 here ne dite suksese ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

 • Giltene Sadriu
  Giltene Sadriu

  .nggv

 • ferdeze spahiu
  ferdeze spahiu

  M ifnxjxmxnxxudn jxyxhxjcn

  • ferdeze spahiu
   ferdeze spahiu

   Kzozmxjxk6fjdubdudsmka.sks sis sjnddidkdkms snjsnsndnhjgsvbg

  • ferdeze spahiu
   ferdeze spahiu

   Dhsndydndysnsyshsy

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Leonora dhe Asim Gashi deri tani je i kengetaret me te preferuar ju kendofte zemra se kombino i per mrekulli suksese me te medhaja ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gérald Osmanaj
  Gérald Osmanaj

  @spotify

 • Gérald Osmanaj
  Gérald Osmanaj

  Put it on Spotify

 • Murtez Fazliu
  Murtez Fazliu

  Bravo Leonra🍮

 • swiss Axtro
  swiss Axtro

  ju lumt goja

 • Unejs Kadriu
  Unejs Kadriu

  Jjoi8oooioo

 • Admir Limani
  Admir Limani

  motrat ismajli damari zemres

 • Verora Meshau
  Verora Meshau

  Nderprisni deri ne 8 here kengen duke dhene rreklama qe nuk vlej e as nje grosh vazhdoni sa ta heqim fare 😡😡😡😡😡😡😡😡😋😋😋😋😋😋😋😭😭😭😭😭😭🤪🤪🤪🤪🤪🤪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  Perfekt te dy dhe djali ⭐⭐👏👏🙏🙏❤👌

 • Esma Kryemadhi
  Esma Kryemadhi

  ❤❤❤❤❤❤❤❤ Leonora ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🌏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑

 • Lumnije Selmani
  Lumnije Selmani

  Ju Lumt ma te mirt jeni 💎💎

 • Agron Gashi
  Agron Gashi

  E ki kall💟

 • 3KIPĀ 3 Z3Z
  3KIPĀ 3 Z3Z

  JU LUMTE PRA JENI TE SHKELQYESHEM 💟💟💕

 • Arben Vllahiu
  Arben Vllahiu

  ❤❤❤❤

 • Flora Temou
  Flora Temou

  Super super bukur!!jeni te mrekullushem!!👏👏😘✨✨🥰🥰

  • Fahrie Gashi
   Fahrie Gashi

   +-ijajjajiiaaijjjaiaiiaiaijj. . .MMMMMM

 • xhafer Sadriu
  xhafer Sadriu

  1

 • Valbona Bega
  Valbona Bega

  Pp

 • anila korqa
  anila korqa

  Shum mir vetem vazhdoni

 • Xhevat Kurtaliqi
  Xhevat Kurtaliqi

  Kingu

 • Sander Gjetja
  Sander Gjetja

  Iniziamo

 • Arb Arb
  Arb Arb

  Shum cice

 • Ekrem Selmanaj
  Ekrem Selmanaj

  Veq me kon mu vesh ma mir o kon edhe ma mir se konga prefekt po kan harru kengetaret tona a jon tu kendu ajon plazh krejt ju ka perzi

 • Ekrem Selmanaj
  Ekrem Selmanaj

  Po normal e rrall asht ai kongtar qe bon muzik live

 • Gala Gala
  Gala Gala

  Uwskew ekfsww skgds skgd

 • Valetina Kryeziu
  Valetina Kryeziu

  te kendoft zemra

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli

  Shum Bukur 🙇 👑👑❤️❤️💥💥💥💥

 • Miranda Ciku
  Miranda Ciku

  Jj deewwwrrdreryuyku5655a53rryqerr4tyuytt3dryuuryhvcfz

 • Roland Maloku
  Roland Maloku

  po mir mo kta pa mikrofona kendojne ? skan as mikrofon me kufje as xhelato ne dor apo muzik me konpjuter

 • Qemeran Murtezani
  Qemeran Murtezani

  Gjith mon do mbetesh ere dhe elegante dada leonora te prsh nga Tetova suksese gjith jeten

 • Artan Abaz
  Artan Abaz

  P

 • Arjendkriezi Kriezi
  Arjendkriezi Kriezi

  ż

 • Agim Ruzhdija
  Agim Ruzhdija

  Shume bukur opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • Jesmina Krasniqi
  Jesmina Krasniqi

  Ll

 • Jesmina Krasniqi
  Jesmina Krasniqi

  Ll

 • Zirap Berisha
  Zirap Berisha

  Zerat e bukra dot jesin gjidhmon ne zemrat e follorit shqiptar

 • Saadettin Pektaş
  Saadettin Pektaş

  Türkiye çika Abdullah dugolit bilalit opaaa kalne kalne gongat kreyt şume bukur yuka hiye şum ini tmira 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿maşallah maşallah süper 🌷🌷🌷🌷🌷🌷si 🍬🍬🍬🍬şiçer 🇹🇷🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Vebi Ajdini
  Vebi Ajdini

  Ni leonor e ka ba nana ylli shqiptaris

  • Sibeldjan Redzep
   Sibeldjan Redzep

   Njurlrroorororroeperöföföföxöö ä ööö ä öö öföpdododp11111äåä0⁰2pfppepeeeEeppepp9oriiööiLflfipp

 • Arjeta Limani
  Arjeta Limani

  8nibbhd hò€€%%%%%^%%^%' H^¿!

 • Dren zeka
  Dren zeka

  Nuk di Pse ne kohën e fundit krejt këngëtart këngë Te viteve 90 këndojn dhe ja humbin cilsin asaj kohe🤔🤷‍♂️😡

  • 28e8ea sadiku
   28e8ea sadiku

   83888e82ii2282ieieieieieieoeoeo the e83ie82828w8q18aw88838s8ee89299 83888e82ii2282ieieieieieieoeoeo 28288es8e88282ei2i8 289s8w8qqqqqqqqqqqiwwiwiw e8e8e8wsiq19w8w828w88282288w8w8e8e8s8 e83e28282828ee8e8e828828282q8ww8w8e8 e83e282828282e8e8e828828282q8ww8w8e8 first ♥ 83888e82ii2282ieieieieieieoeoeo ei8e8e28w2s8288w s8w8w8ew8ww8w8w8w8w8 s9w8w228es8w8a88qq11

 • Beti Lajqi
  Beti Lajqi

  1

 • Zelfie Zelfie
  Zelfie Zelfie

  Leonora suksese 👌👌👌🤩💤👈

 • Ledjo Basha
  Ledjo Basha

  Dhe pse jam nga jugu i shqipris i pelqej shum kenget e Dardanis ,jeni te mrekullushen ju kengov zemra gjithe jeten ,ju pershenes nga Londra respekte 🇦🇱

 • Medinaa Sadiku
  Medinaa Sadiku

  🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦

 • Medinaa Sadiku
  Medinaa Sadiku

  aoAk owl kwk♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♉️♈️♈️♈️♉️

 • Altin Kasolli
  Altin Kasolli

  Qa bukur 100 her me ngu stbahet bajan bravo ni duet oer marak ju lumt👏👏👏👌🏻👌🏻👌🏻

 • Flori Flori
  Flori Flori

  Bukur shum amo veq ni vretje mos u mundoni me knu kangt e legjendes dulit se ata kerkush sun i knon 😉

 • Adem Basha
  Adem Basha

  L >

 • Radije Alili
  Radije Alili

  Nuk mbrihi tu dy jeni te mrekullushem ❤🙏🙏

 • Ridvan Kurtaj
  Ridvan Kurtaj

  ju lumt per ket video klip per 2021 shum mka pelqy👍

 • Rudina Balliu
  Rudina Balliu

  Bravi👏👏shume me pelqen ky dueti. E degjoj dhe e kercej cdo dite😘Suksese te metejshme🤩

 • Kris C
  Kris C

  Thjesht amatera sjan tzot me qit ni kang te re

 • Fehmi Elezi
  Fehmi Elezi

  Ma bukur sbahet ma....respekt per ATA qe kan dituri per muzik...

 • Adem Hamziu
  Adem Hamziu

  Shum bukur e keni bërë ju lumët🥰

 • Irfan Gafuri
  Irfan Gafuri

  Turp i madh nje keng te veten mos mundet me ba krejt me kang te legjendes ADEM RAMADANIT po edhe ato spo din mi kopju TURP

 • nicole breezy
  nicole breezy

  Te knoft zemra gjithmon AsimGashi 🌟🌟🌟🌟🌟

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Mjxnjxnzmxlxkxkixnxuxnjdndndjnzism09xhhdhfnfjdnkdqtshgdhdbndznnxjnxjdrokkkkfixkxnjxjdkdjmdidm0xmskdjjfjffpeiuwydhdjjdueu

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Mjxnjxnzmxlxkxkixnxuxnjdndndjnzism09xhhdhfnfjdnkdqtshgdhdbndznnxjnxjdrokkkkfixkxnjxjdkdjmdidm0xmskdjjfjffpeiuwydhdjjdueu

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Orgqpidhfufnfkifkgi8gjf8juf

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Ertrfrfrthcybcyxb

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Ckxjuxbcyxb6xd

 • Fidaim Gashi
  Fidaim Gashi

  Ĺuliudrecgjuyyuyuiiyujhu8 was a u7úytyu8uuj8y98898

 • kimi mrn
  kimi mrn

  m

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Zkjd gdn9snhdndh

  • pranvera spahiu
   pranvera spahiu

   Wnsidndjdnydtgsg

  • pranvera spahiu
   pranvera spahiu

   Keidnyshs6sbldudnudnndfndndnnsnsjsmudnrurbhrhbrbbsjejjsjdjdwkiwjjejejjds1kwimdudnxmkdjnxjmdmfdkckfkifn

  • pranvera spahiu
   pranvera spahiu

   Fkcokxz09dnhdngddg

  • pranvera spahiu
   pranvera spahiu

   Dhdybxtnxyzb61anjahpdnhd fvn iyKxki

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  Sidnudndudbydbhdud

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  1hwysbgsbsybdydbdhdn

 • pranvera spahiu
  pranvera spahiu

  E7jdydjydhxybd5

 • Agim Demhasaj
  Agim Demhasaj

  💥💫💢

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiri

  Oj Leonora Diva e Kosoves

 • Azbije z
  Azbije z

  Asim je shummm imir kendon shum mir

 • Azbije z
  Azbije z

  Leonore je yll

 • Lala lalyine
  Lala lalyine

  😍😍😍😍👏👏👏 Magnifique 👌👌👌👌💃💃💃💃

 • Service Al
  Service Al

  A

 • osmon Berisha
  osmon Berisha

  oooo loqka jeme a e din qe ma kethen bese ti mu me leh keq naj tradhtare je kon ti

 • Ormir Cahanaj
  Ormir Cahanaj

  7uuuwgchplVsgvxkloh2h

 • Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj

  Shum t'lezetshem 🇦🇱🇽🇰

 • Besim Azemi
  Besim Azemi

  Ç

 • Ermir Gjoka
  Ermir Gjoka

  BRAVO Super duet hit i 2021 te dy jan ma te miret

 • hevzi rustemi
  hevzi rustemi

  bravo bravo🤫🤫

 • no name
  no name

  Gijheryjfnj2ow08wnxjxhfjijehdgdhsjjzkkskxhhdhwkixhxjsjkskjhgsjxhnsjsjjdjjdhshzjsjsjjehdhdn, mndmzmzmmmmzjdhdhdjshdhdhshnsheufhdhhsnsbb jzkzjsbhxjajbzhxbsksjsjjzbsbsbznsnsnnzbzbz Isgahjjgdgdhjsjhehdhwo28r

 • no name
  no name

  Zjsk xkwbkpkzbbwjsj

 • Vlora Mehmeti
  Vlora Mehmeti

  Dueti ma i mir ne vitin 2021 Respekt

 • gradec gradeci
  gradec gradeci

  Vr

 • Erisa Erik
  Erisa Erik

  Shim bukur

 • Hamide Mushica
  Hamide Mushica

  Hmai

  • laid laid
   laid laid

   Dndbsh

 • Hamide Mushica
  Hamide Mushica

  S9d

 • Hamide Mushica
  Hamide Mushica

  Dod

 • Hamide Mushica
  Hamide Mushica

  Soos

 • FERO OFFICIAL
  FERO OFFICIAL

  Super potpuri sidomos kenget e fundit👍👍

 • Nutritionika
  Nutritionika

  🔥🔥❤️❤️

 • Beqir Vata
  Beqir Vata

  3 ex

Il prossimo
ORA
3:01
140K
ORA
3:01
140K
Meteoriti
3:09
116K