Kosherja - Episodi 2, Sezoni 1, 21 Mars 2021 | ABC News Albania
2:08:50
181,102
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itmores.info
#abcnews #abcnewsalbania

Commenti
 • Imperial Leather
  Imperial Leather

  O bes o gjigand.emisjoneve tjera u duhen 30aktor per me be humor .ndersa ti Bes tek pull i kthen gjith nkthes.te pershendes.

 • J Sh
  J Sh

  palidhje

 • suzi koci
  suzi koci

  Do i gjej dhe un nje nuse te bukur cunit qe ta beje me para ashtu si ty

 • suzi koci
  suzi koci

  O bes kallaku hije shiti tokat dhe Te dha ty milionat qe shisni pordh ti dhe xhensiljana jote pabuksa u bete dheeju me para e Te tjerve Ha ju shperlafte mortja kur u bot dhe ju Na vjen me vjell

 • Toni Marku
  Toni Marku

  Palaco 😂😂👏

 • Elisa Domi
  Elisa Domi

  Bravo kllouni ishte shume funny👏👏👏

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno

  Neveri deri ne dhimbje. .....

 • Marinela Skenderi
  Marinela Skenderi

  Klm m on

 • dallandyshe cako
  dallandyshe cako

  pse berrtasin kaq shum se kuptoj

 • Kater i Radës
  Kater i Radës

  1:58:27

 • WULF wulf
  WULF wulf

  Vetem humor nuk eshte ky qe bejne keta......DEGJENERIM asgje tjeter

 • Aqif Kopertoni
  Aqif Kopertoni

  Kur I quani humor keto o nene o nene.. Na gajaset

 • Aqif Kopertoni
  Aqif Kopertoni

  Asgje ste ka lezet me ty. Tu rit qimja shume kujdes

 • elja kucuku
  elja kucuku

  Pse ka ik Erion Isaiii???

 • Armando Mandi
  Armando Mandi

  😍😍😘😘

 • Armando Mandi
  Armando Mandi

  Bes suksese të mëtejshme

 • Armando Mandi
  Armando Mandi

  Jona je me e mira

 • Tony Zaka
  Tony Zaka

  Programe me humor halabak se halabak jane edhe drejtuesit e ketyre emisioneve.Humor banal mjer në dore të kujt ka mbetur arti.

 • Papi papu
  Papi papu

  Edhe katundaret nuk qeshin me humorin tend vetem Mona, Meta dhe Cim Pyka ndoshta.

  • Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi

   😂😂😂

 • Altin Stefi
  Altin Stefi

  Shume zinxhira ke neper duar o Kallak, per te qene ne Skene. Oren edhe mund ta mbash...Keshille kjo

 • Regalo Kinez
  Regalo Kinez

  O zot akoma ky besi bo nae shpifi fol pak xhensilen aman hahaha

 • Tring Tring
  Tring Tring

  Bravo Bes Kallaku

 • K L
  K L

  Beso te duhen lek.. duket.. Mblidh domate vella shko ne origjine..na I cpife...fare

 • K L
  K L

  Ketu ka katandisur Bes kotmekoti ? Tamam ku duhet, se kishte marre kot. Humor banal ben dhe eshte "Brown noser " i thone ne amglisht ..dmth e ka hunden me m.. se serviloset shume...po shume fare ama... Helbete eshte i rangut te larte te gjirizit Ilir Meta.

 • Galaxy S3
  Galaxy S3

  Humori shum kendshem.Spikerja,Jona skandal veshja.Floket si cije.Po shif ka nje here veten ne pasqyre o goc.

 • Zana Thanasi
  Zana Thanasi

  Po ti Beso sa ke mare nga LSI nga Meta

 • Toto loku
  Toto loku

  Na rrujtet trapin cdo 30 sekonds Reklama.

 • EL CALL OF DUTY
  EL CALL OF DUTY

  Ne fund duhet te ishte " Ca tbejn kta nga shpia sta ben as perendia"😂

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Pjesa per Ciljeten dhe Stresin😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff

  Mose na futeni humore politik shume se se ne Alpaar nuke ndigjohet nga politika dhe banaliteti

 • Geraldo Shametaj
  Geraldo Shametaj

  Janë emisionet në shqipëri si bordellot e Amsterdamit. Vetëm humor nuk ka , politikë kudo

 • Beqiri Zavalina
  Beqiri Zavalina

  me rastin qe teatri na u shemb...te gjithe aktoret e teatrit ne koshere

 • Beqiri Zavalina
  Beqiri Zavalina

  pas portokallise..klaniforina e al pazar..na doli kosherja..4 programe me humor burgu ...

 • Gina Kiku
  Gina Kiku

  Ky djali qe ben konviktoren e qan pz bravo te dy

 • Drejtor bosi
  Drejtor bosi

  hahaha imadh besi

 • Rina Kanto
  Rina Kanto

  Ai cuni I gjate, shtangisti, me xhajen e beri shume shume bukur,te me fali se mesova emrin, urime super show 👏

 • bacuku bac
  bacuku bac

  Vetem ky qe nuk eshte humor.

 • Ina Ino
  Ina Ino

  Kjo gruaja e Salsanos kot

 • Xhezmir Cala
  Xhezmir Cala

  shum bukur fantastike bravo urime

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni

  ️️Bravo Besi, you are the best in Albania 👑👏👑👏

 • Ola 95
  Ola 95

  Ca ore e jep

 • Dea Dea
  Dea Dea

  O bes e dim bre bur qe vdes per ilir meten po tpakten mos ta permendje dhe aty politiken se i qr vllai

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • amla asllani
  amla asllani

  jeni bo bajat te shpif te neveritshem

 • Orhan Husein
  Orhan Husein

  Super

 • Fetie Kurrushi
  Fetie Kurrushi

  Kryeminisri mecunat shum mir.Bravo.

 • Opinioni Im
  Opinioni Im

  show me i bukur, suksese 😊

 • Leon
  Leon

  Bajat ,kopje e portokallis me mir relax shof ande se kta deshtumit

 • c x
  c x

  Kot fare

 • John John
  John John

  I ka dal boja ktyre varileshtoreve tani. Nuk pi me uji pilafi ooooo varileshsa

 • Hirija Zekir
  Hirija Zekir

  Shum mir, vetem vazhdoni me kte tempo qe jeni. Emisioni gjithqka perfekt.

 • Ariana Kthupi
  Ariana Kthupi

  Bes te uroj pune te mbare urime per emisionin zoti te ruajt ty bashke me familje tende te mrekullushem

 • Apolonia Fieri
  Apolonia Fieri

  Hajde KCK hajde lumsi ne qe jena Shqiptare

 • besnike subashi
  besnike subashi

  Cfare dite dhe ora ne program ne abc

 • Simba the cat
  Simba the cat

  Jona bravo e vetmja me duket e paprekur se nuk shihen me sy ato buzet e bera rri keshtu te lutem 🙏

 • no no
  no no

  More po ce bre mu duk vetja si në Korçë mua o tu mbylltë??,,bravo-bravo 👏 përveç dy-tre skeçeve na çat bythën 2 orë me ato të tjerat,,sidomos ky gjiza apo gjini I bes gollakut

 • Pablo 146
  Pablo 146

  Bravo Llazina. Je e madhe. Vazhdo keshtu 👏👏😍😍

 • Ana Gjuraj
  Ana Gjuraj

  Bes te Urime per emisjoni 🌟

 • Jonid Hyseni
  Jonid Hyseni

  Shume dobet.

 • antonela shera
  antonela shera

  tamam olti ky eshte i vertet ai i keni rene pikes i shituri me i madh ne ket vend

 • Silvana Albrahimi
  Silvana Albrahimi

  Olta Daku esht super aktore 😍kaq kisha tjeter kot ✋

  • It's Me
   It's Me

   Vetem pjesen e asaj shoh . Super aktore

 • Duda Brothers
  Duda Brothers

  😂😂😂😂Bes Kallaku je mbret. Je maloku me humorist qe egziston ne shqiperi 😛😂. 👏👏👏👏

 • Arentina Gjoni
  Arentina Gjoni

  Bessi je njish 😊😊👍

 • Aldin Harizi
  Aldin Harizi

  Ngrei pak sist oj jona se te paskan mjel shum roncem ahhaha

 • Leonard Sinani
  Leonard Sinani

  Bukur për veç besit humor ka bo vetem tek portokalli vitet e fillimit tani osht bo si byth qir

 • Lutfije Mansaku
  Lutfije Mansaku

  Te lumt Jona brravo je yllllllll🌹👍👍

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza

  praaandaj nuk ecen para ai vende kur katundari behet humoriste

  • Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi

   😂😂😂😂

 • elena elena
  elena elena

  Me pak politike se na lodhet...

 • elena elena
  elena elena

  Jonaaaa kush te paska katandisur sot keshtu... veshja dhe parukja skandal

 • Jimmi James
  Jimmi James

  kjo shirli sa e mir

 • rey halilaj
  rey halilaj

  prezantuesja te le per te deshiruar cdo gje tjeter shum bukur

 • izmme1
  izmme1

  Vetem politike, na cmendet me kte dreq politike 👎👎👎

 • Alb16
  Alb16

  Dy kosovaret shume bukur.....

 • Plaku dhe Deti
  Plaku dhe Deti

  Po ikni mor kar me ket emsjon se na bot per te vjell🤮

 • Eevee lps
  Eevee lps

  Humor kote I sforcuar 🤮🤮🤮

 • Amarildo Cenkollari
  Amarildo Cenkollari

  Laerti dhe shehi origjinal hahahhaha

 • Drift Simulator
  Drift Simulator

  e pash se paska filluar nje emision i ri por jo nuk mujta ta shikoj tani ketu tek minuti 4:24 u ndala dhe vl si emision kur nuk din te drejtojn, Ermal Mamaqi nuk esht budall qe di te kopjoj ne Amerik me te miret, dhe esht shu te bukur te shikosh edhe nje her xing me Ermalin sesa kete qe esht emision i ri gjasme por esht i njejti personazh qe flet tu bertit kot tu qesh kot :( msoni me fol se keshtu askush nuk mundet qe tju shikoj deri ne fund qeshet ku ka per te qesh ose qeshje ironike qe edhe ato te bejn te qeshesh, por jo kot deri sa ti merzisesh te tjeret, cfardo te jet portokalli nuk esht qe vazhdon akoma ben ca levizje ca fjal si ne portokalli, ketij i duket vetja se keshtu e pelqejn te bej si idio, do i sugjeroja shum te shikonte ate steven ne amerik dhe te marri shembull se keshtu nuk shikohet as degjohet vl

  • K L
   K L

   Bravo

 • Abi Ceco
  Abi Ceco

  I vetmi numer qe me pelqeu me shume eshte ai i analisteve. Bravo cuna. Ju uroj suksese te metejshme 👏👏

 • Ana Anna
  Ana Anna

  Humor burgu 🤮🤮🤮

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam

  Vk ordinera

 • evi evi
  evi evi

  Ca e ke kete veshje mi Jona , do shkosh ne maldive pas emisjonit

 • Viktor Gjermeni
  Viktor Gjermeni

  Duhet te gudolisesh barkun qe te qeshesh

 • Alda Alda
  Alda Alda

  Sa mir emiton Dashamir Shehun ky tipi😂😂😂😂😂

 • Castriot1
  Castriot1

  Kot Fare. Banal

 • Egi ma
  Egi ma

  Mos fusni aq shume politik se ne shyqyr ti largohemi politikes

 • Egi ma
  Egi ma

  Veshja dhe floket e Jones nuk ishin per fomatin ne tv 😒😒 Duken sh keq ajo parukja qe te vene siper ☹☹

 • OLA
  OLA

  Shume shfaqje e bukur! Llazina je 1-sh 😂😂😂!

 • Sidorela Merdanaj
  Sidorela Merdanaj

  🥰

 • Besi Kolmeksi
  Besi Kolmeksi

  Kjo Jona ku shkon e sajuar ne kete far feje mer zot 🙄🙄🙄

 • julian muka
  julian muka

  Vetem politike sdurohet

 • Saimir Gjoni
  Saimir Gjoni

  Kjo qe e ben Mamin super aktore e mire me ngjarje reale keshtu ndodh me femijet..po te gjithe aktoret te gjithe jane shume te talentuar dhe japin shume humor suksese te gjitheve

 • Jose Tranquelo
  Jose Tranquelo

  cilesor duket dora e Altin Bashes! Fantastike!

 • Virald Bena
  Virald Bena

  bravo bravo

 • Evelyn rose
  Evelyn rose

  People will be kicking themselves in few weeks if they miss the opportunity to buy and invest in bitcoin

 • jurgen troka
  jurgen troka

  GJERGJ MENA GJIGAND FARE 😃

 • me&you
  me&you

  Te gjitha aktoret super, perveç Besit. Te gjitha numrat e bukura perveç atyre me politike

  • Leonard Sinani
   Leonard Sinani

   Bravo besi është një vkrs

 • Nila Nila
  Nila Nila

  Aktor teatri me duken 👍shume te mire jane! Suksese!!

 • Perralla & Tregime
  Perralla & Tregime

  Mitrollari je i madh. 💜💜💜💜💜💜💜

 • lule lulee
  lule lulee

  Na can karin qe meren me politik

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Po si nuk qesha fare fare pfffff

Il prossimo