Koncerti i Sinan Vllasaliut ne Klan Kosova - 05.06.2020
52:29
765,807
Reddit
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/
© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Commenti
 • Art Veseli
  Art Veseli

  Legjend

 • Armend Dodaj
  Armend Dodaj

  Respekt Sinen Vllasaliu. 🙏🇦🇱

 • Isen Berisha
  Isen Berisha

  Ma i miri ska fjal...

 • C Evans
  C Evans

  E paska kall bre! Qka po mu kcejka me qeto keng! Opaaa sinano kalle bre loqko!

 • Skender Mitrovica
  Skender Mitrovica

  Bravo Sinan i fort je.👍❤️🤗

  • juliana qylafku
   juliana qylafku

   Lavdrimpacuku

 • benjamin begu
  benjamin begu

  RESPEKT LEGJEND JE

 • B-music
  B-music

  Zani yt ende po shkelqen, i nderuar Sinan! t'pergezoj per koncertin recital, edhe besoj qe kam koxha shume per t'kritiku. Na jena rrite me keto kange, t'cilat dojm me i ndegju si origjinali, me bateri, me gitare elektrike, bass gitare qe me qene sa ma origjinal sepse jane kange te medha qe meritojne pak ma shume perkujdes. Me ket orkester te dasmave, fatkeqesisht nuk realizohen. Mendoj qe koncerti recital duhet te jet kulmi artistik i artistit, persgjedhja e kangeve nuk ishte e duhura sepse munguan shume hite tuat. Uroj qe sa ma shpejte ta degjojme nji koncert recital tandin me kanget e duhura edhe me realizim sa ma origjinal. T'pershendes o kangtare i madh!

  • X Y
   X Y

   nuk ka vullnet njeri mi kendu kenget 20 vite saher njejt!! mir ja ben qe i kendon ma ndryshe origjinalet mund ti degjosh ku te duash naper kaseta, cd apo youtube..

 • Sinuhe 01
  Sinuhe 01

  Idiotic annoying reklame/announcements in video!!. ITmores: you are idiotic! Mr Sinan: super music, respect to him! 🌹🌹🌹

 • AF99
  AF99

  38:00

 • Shkodran Hoxha
  Shkodran Hoxha

  Legjenda e muzikes ma mire kendon live se ne ingjizime neper cd thjesht legjend.

  • Alboz ALB
   Alboz ALB

   Absolutely legend

 • Rami Kurti
  Rami Kurti

  Fort

 • Red Black
  Red Black

  Respekt por orkestri hmmm

 • DefectiontzZ Gta
  DefectiontzZ Gta

  👑 i muzikes je 👍

 • Monica R
  Monica R

  💃🏼🕺🏼🤳🏻

 • Mirsada Malaj
  Mirsada Malaj

  Brravooo Sinan je nje kengtar i mrekullueshem!

  • Sami Hoxha
   Sami Hoxha

   Iooiii

 • Feri 1245
  Feri 1245

  Qka karin i qesin gjith kto reklama bre ropt jav qifsha

 • Enko
  Enko

  Respekt per t'madhin Sinan Vllasaliu je i mrekullushem

 • Kastriot Rexhepi
  Kastriot Rexhepi

  Sinani është King

 • Lulzim Arifi
  Lulzim Arifi

  Mbret 👑👑👑👑👑

 • Lali Ulqinaku
  Lali Ulqinaku

  Na mbyte me kete kenge o fantadtik

 • Rizah Mondi
  Rizah Mondi

  Peshendetje Boss i muzikes

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqqqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Q

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqqqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqqqqqqqq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qq

 • Enver Bajraktari
  Enver Bajraktari

  Qqqqqqq

 • Lali Ulqinaku
  Lali Ulqinaku

  Vdes per zerin tend o djale me i miri ne Kosove

 • Ifix Stuff
  Ifix Stuff

  Tpshurrsha reklamat cdo 1 minut tu ma nal muziken aty ...🤥

  • Burbuqe Kelmendi-Maleshaj
   Burbuqe Kelmendi-Maleshaj

   Bash vallh😂😂😂

 • Besnik Sokoli
  Besnik Sokoli

  Sehr gut.... Ju pershendesi nga Rahoveci👏

 • Veprim Morina
  Veprim Morina

  O zot i muzikes shqipe, koncert fantastik, na ke knaq, te lumte

 • Emma Hola
  Emma Hola

  Respekt 👌🏼👏

 • Agron Palloshi
  Agron Palloshi

  Sinani mbret i muzikes se lehte. KING

 • Nerdivana salja
  Nerdivana salja

  Masala

 • Benko Style
  Benko Style

  Mbret i Musikes Shqipe 🎤🎤🎤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Roberto Tuana
  Roberto Tuana

  Pershendetje nga Londra je number 1 in kosova

 • Sabri Sabedini
  Sabri Sabedini

  Hala kana xhall.. ki njeri

 • Gashi Dani
  Gashi Dani

  Te peshendes shume SINAN se je edhe kengetare i nivelit te madhe okej, po edhe jem rritur bashke ne Prishtine me kenget e tua jam rritur, jam Ramadan Gashi te daja Asllan dhe Muharrem gjyshi yt e kam pas shpine te falenderoj shume ,une tash jam ne Luxembourg jetoj okej mundesh me me kontaktue me mue ne Info@electro-dani.lu okej shpresoj ta jesh i forte ..........

 • Crazy Frog
  Crazy Frog

  👍👍👍👍 legend

 • Fadil Hyseni
  Fadil Hyseni

  Na knaqe o sink

 • Bastri Beqiri
  Bastri Beqiri

  👍👍👍👍👌

 • Erma Selimi
  Erma Selimi

  Shume Boss 👏👏

  • Arvi Ardi
   Arvi Ardi

   Je njeshi I muzikes shqipetare

 • Nasir Ziberi
  Nasir Ziberi

  Pi Nasirit, Sinan,me muziken dhe textat. Me knacish. Te fala prej Germany

  • Enver Bajraktari
   Enver Bajraktari

   Q

  • Enver Bajraktari
   Enver Bajraktari

   Qq

  • Enver Bajraktari
   Enver Bajraktari

   Qq

  • Enver Bajraktari
   Enver Bajraktari

   Qqqq

  • Enver Bajraktari
   Enver Bajraktari

   Qqqq

 • Juventusi Juventusikampion
  Juventusi Juventusikampion

  Mbreti i ketij sporti mos vdeksh kurr o legjend❤❤👑👑

 • Fahredin Canhasi
  Fahredin Canhasi

  ROFSH QOFSH DEN BABADEM OH SINAN TE KENDOFTE SHPIRTI ZOTI TE DHASHTE SHENDETE GJITHMONE QOFSH FAQE BARDHE TE PRIFTE PUNA E MBARE LUMTE QE TE KEMI IDOL I SHQIPTARIS.

  • Edona Mexhuani
   Edona Mexhuani

   Per our l

 • Mustafe Pllana
  Mustafe Pllana

  Te rujt zoti.

 • Jeton Qazimi
  Jeton Qazimi

  Bravooooo Legjenddd 👏👏👏 ilac per shpirt jee, jetofsh 200 vjet

 • Alban Ajeti
  Alban Ajeti

  Kang e vjeter po shume bre e mire .m kthej shume n koh

 • Labinot Demolli
  Labinot Demolli

  Ta ha zemren ska faj xhaxhi sabri Ma i madhi je 👏👏👏👏

 • G Meta
  G Meta

  I LOVE YOU SINAN

 • Fl Se
  Fl Se

  Hajde sinqeee hajddeee oppppaaaaaa se na knaqeee

 • Keni Kriezis Piras Spatas
  Keni Kriezis Piras Spatas

  Stop ✋ adding 😤 stop adding so many commercial on. Idiot. In the middle of song commercials. 1 2 that's it.

 • ruhan xheladini
  ruhan xheladini

  A ka l

 • Admir Nuhiu
  Admir Nuhiu

  Perfekt

 • Dea Salii
  Dea Salii

  Ma i madhi

 • Dije Dije
  Dije Dije

  Mbreti i Muzikes Shqipe ❤️

 • kefser isufi
  kefser isufi

  ska Teta gjyle faj qetendegjon e as "Sheqs qe te uren " me i mir ❤️⭐️

  • Fahredin Canhasi
   Fahredin Canhasi

   E VERTET RESPEKTE

 • Kastriot Durmishi
  Kastriot Durmishi

  Bravo Sinan je legend e muzikes

 • M B
  M B

  Woooow pas shum vitesh nje koncert me plot vlera se u patem derzu me programe pa vlera flm shum klankosova edhe te madhit vllasaliut

 • Samanda Kryezi
  Samanda Kryezi

  💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

 • Evzi Kaja Xiu Official
  Evzi Kaja Xiu Official

  Sinan Vllasaliu esht Unik ... Un Evzi Kaja Xiu bashk me bandin tim te ri ne Diber Te maqedonise , shum perqindje te repertorit tone i kemi te Sinanit , Danit dhe Xenit ... Sinan je i madh

  • B. M.
   B. M.

   Xiu edhe ti je shume i madh o vlla! Pershendetje nga Gjakova!

 • ardiana xxx
  ardiana xxx

  Jan met pa dasma tash ju kthyn koncerteve 😂😂😂😂

 • Fati Shaljani
  Fati Shaljani

  Qe paskit mbush reklamime qdo 2 minuta

 • feim sh
  feim sh

  Mire ama te njejtin repertuar te muzikes qe 15 vjet. Nuk e ndryshon gati aspak.

  • Flamur Hasani
   Flamur Hasani

   nse e ndryshon sosht ma sinani per reportar po thom

 • Lulzim Hasani
  Lulzim Hasani

  Respekt

  • Lydia Niehr
   Lydia Niehr

   Cirilic

 • Liridon MM
  Liridon MM

  Grande Sinqe, njeshi je

 • Vildane S. Maliqi
  Vildane S. Maliqi

  Bravo për hapësirën e dhënë këtij djaloshit të ri! Për ju fjalë nuk ka! Çdo tekst dhe melodi të prek thellë në shpirt! Edhe pse koha kalon hitet e tua mbesin të pavdekshme👏👏👏👏

 • Donqe 01
  Donqe 01

  Qetsim i shpirtit ❤️

 • Brussel Onthaal
  Brussel Onthaal

  Tekstet e Sinanit jan ma te mirat, te mirëzgjedhura dhe shumë shqiptare, Bravo Sinan

 • Ed b
  Ed b

  Boss o

 • tina montessori
  tina montessori

  Bravo sinan vllasaliu 🙏👌 e di qe ju ka marr malli edhe juve kengetarve te kendoni po kjo pandemija na komplikoj jeten te gjithve. Faliminder shum 💝🙏

 • Ajana and Isra
  Ajana and Isra

  💫💫💫💫💫💆‍♀️❤

Il prossimo