Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:13
962,541
Reddit
#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Albin Husejni
  Albin Husejni

  Hahahaha far legjendash hahaha

 • Diego Quavo
  Diego Quavo

  Albano historik

 • Elian Alia
  Elian Alia

  Kur fatkeqesia u duket shqiptareve humor. Vertet per te ardh keq. Kryeministri drogaxhi, "aktori" cigan bythelepires. Ky lloj niveli kete nivel humori meriton.

 • Rozeta Ferko
  Rozeta Ferko

  😂😂😂🤣🤣🤣

 • Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi

  Artist boti, nudo nudo, haha

 • Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi

  Haha bravo Edi,

 • Hatixhe Shurdhi
  Hatixhe Shurdhi

  Nuk rruhet se ashtu eshte moda

 • Ola Mira
  Ola Mira

  Bravo Albano je shum i zoti ne punen qe ben.

 • eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb

  22:22 ja futi Rama 😅

 • eri.pokeri Alb
  eri.pokeri Alb

  Albano 👑 i humorit Shqiptar .

 • DjUlerima
  DjUlerima

  Go Rama Go je Gjigand! haha

 • Blerim Pergjegjaj
  Blerim Pergjegjaj

  😂😂😂😂😂😂

 • xhina 007
  xhina 007

  A vdeksha une per kete .. Bossi

 • Kevin Kolleshi
  Kevin Kolleshi

  Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Bleona Orhan
  Bleona Orhan

  une jam fejuar 9 her mo 🤣

 • Jurgen Kola
  Jurgen Kola

  😭😭😭

 • Eri Ermal
  Eri Ermal

  Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.

 • sartv _57
  sartv _57

  Haaaaaaaaaa

 • sartv _57
  sartv _57

  Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva

 • sartv _57
  sartv _57

  E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum

 • Leonard Hysa
  Leonard Hysa

  Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Merni bashen e futja ne B....

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Jepi nje shuplak hahaha hahaha

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂

 • مورتي مورتي
  مورتي مورتي

  أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد

 • 9 H
  9 H

  HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣

 • Ilmi Hoxhaj
  Ilmi Hoxhaj

  Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet

 • Naser Rexhepi
  Naser Rexhepi

  Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT

 • Isni Shatri
  Isni Shatri

  Fitoj pisi

 • Aurel Metolli
  Aurel Metolli

  Bisha

 • Ramazan Asllani
  Ramazan Asllani

  Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ

 • Lindsey Rodenberg
  Lindsey Rodenberg

  Te vrafte zoti ishalla mar edi rame

 • Ze Ver
  Ze Ver

  Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3

 • BENARD GUGA
  BENARD GUGA

  CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

 • Dardania Sacra - Kosova
  Dardania Sacra - Kosova

  Edvinov ramoviq drogirash

 • Besnik Lusha
  Besnik Lusha

  Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa

  Saliut

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa

  Si vjen ke kemba

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa

  Bravo

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa

  Po ti more

 • Johnny Depp
  Johnny Depp

  Ca rrote kari ky Rama

 • Klebeta Bollati
  Klebeta Bollati

  Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️

 • Osmosis
  Osmosis

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo

 • Mirela So
  Mirela So

  Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar

 • Elisa Elisa
  Elisa Elisa

  😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !

 • klotilda cenko
  klotilda cenko

  Je Njesh EDI RAMA!

 • Olgert Gertyy
  Olgert Gertyy

  🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist

 • Bes Nik
  Bes Nik

  E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣

 • Brian Merdani
  Brian Merdani

  Je i lart Gilbert

 • Zeus Tv
  Zeus Tv

  Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Alban Shabani
  Alban Shabani

  Top show

 • rema rema
  rema rema

  Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍

 • Zeus Tv
  Zeus Tv

  Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈

 • Zeus Tv
  Zeus Tv

  Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta

 • Selman Bulica
  Selman Bulica

  😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘

 • Selman Bulica
  Selman Bulica

  bravo edirama bravo

 • Anxhela Banaj
  Anxhela Banaj

  Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Ardonisa Galantzi
  Ardonisa Galantzi

  Zoti Rama je shume i zgjuar

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Soprano Mezzo
  Soprano Mezzo

  Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!

 • Armadinio GamerYT
  Armadinio GamerYT

  🤣🤣🤣🤣

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj

  Shume bukur

 • Fatos Burraj
  Fatos Burraj

  Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot

 • Rate Respi
  Rate Respi

  Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist

 • Adelio Kapllanaj
  Adelio Kapllanaj

  Pyt

 • Αλμπι κοτσι FILE TEMA
  Αλμπι κοτσι FILE TEMA

  Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka

 • Gezim Kaba
  Gezim Kaba

  Eshte shume per te qeshur

 • Suela Hyka
  Suela Hyka

  Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0

 • olsi kocli
  olsi kocli

  Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion

 • Dani khtte
  Dani khtte

  ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta

 • Armend Zikolli
  Armend Zikolli

  Qfar publiku pldh

 • Alen Goretic
  Alen Goretic

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 • DBICY
  DBICY

  i paska vu dhomt albano

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata

  Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama

 • chico malo
  chico malo

  Per te qeshur apo per te qar

 • Xh1 016
  Xh1 016

  Fitore PS 💜🌷

 • Bad Boy
  Bad Boy

  BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Alda Zejno
  Alda Zejno

  😂 😂 😂

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja

  Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda

  Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bouytt guyt
  bouytt guyt

  Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....

 • Vasil tasoulas
  Vasil tasoulas

  Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍

 • Eva Bushaj
  Eva Bushaj

  Hahahahahah sa qeshqa

  • HUMOR & INFO
   HUMOR & INFO

   ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • krijime me mjete te reciklushme
  krijime me mjete te reciklushme

  Albano je i madh mire ja bete😂😂

  • bouytt guyt
   bouytt guyt

   Rama e jo basha

 • Nimet Beqo
  Nimet Beqo

  Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!

 • freestyloo231
  freestyloo231

  E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣

 • negisa negi
  negisa negi

  Albano legjend

 • Edra Hoxha
  Edra Hoxha

  Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰

 • FF ALBOZ
  FF ALBOZ

  💙✌🇦🇱

 • Liza Bar
  Liza Bar

  Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"

  • oiuet souiu
   oiuet souiu

   Njoni me ps se tjt 😂🤣

 • ed junior
  ed junior

  Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...

 • O. D.
  O. D.

  🤣🤣🤣

 • yasio bolo
  yasio bolo

  14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !

 • M Point
  M Point

  te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve

 • Lo ve
  Lo ve

  😂😂😂😂

 • Argjent Jashari
  Argjent Jashari

  Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !

Il prossimo