Klanifornia - Episodi 8 - Sezoni 3 (27 Mars 2021)
2:21:31
142,842
Reddit
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti
 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  Po kjo pse ulur ter emisionin....apo tensioni

 • Miklovan Rrusti
  Miklovan Rrusti

  Na mungon formati i duplex & apartamentit 😏

 • Regalo Kinez
  Regalo Kinez

  💕💕😂😂😂

 • R3D CRIMINAL
  R3D CRIMINAL

  Krejt mir vec qualiteti 300p 🤦

 • Zeqa Mazreku
  Zeqa Mazreku

  Hahahaha

 • Arjan D
  Arjan D

  Sa qeshje fallco ky Arben Ahmetaj shum acarues.

 • Eljos Toska
  Eljos Toska

  ✌✌

 • chelsea14274
  chelsea14274

  Hej Ka ardhe AJA te Klanifornia .AJA is the best

 • Gaming Zone
  Gaming Zone

  Ky albano ka kaluar dje te lagjja ime me 1 makine volvo

 • many videos
  many videos

  Sa me mungon duplex dhe skena e bukur

  • Florian Pellumbi
   Florian Pellumbi

   Edhe mua hahaha shume e bukur

 • Kiriako Haxhi
  Kiriako Haxhi

  Klaniformia.jeni klan i dhjere nga koka tek kembet.as idene e humorit nuk keni.lepiresat nuk bejne dot humor.

 • Clirim Allpici
  Clirim Allpici

  0⁰p

 • 1990 L
  1990 L

  Albano mbreti humorit shqiptar

 • Paula Ndoj
  Paula Ndoj

  Olsi je gallate

 • Arla Mamli
  Arla Mamli

  hahahhahah jeni me te miret ju adhuroj😂😂😎

  • Ernest Hamullari
   Ernest Hamullari

   Z ............. zx

  • Ernest Hamullari
   Ernest Hamullari

   .......................................... . ...........

  • Ernest Hamullari
   Ernest Hamullari

   2455

 • Alton Zenuni
  Alton Zenuni

  53:00 lot

 • Arieta 90
  Arieta 90

  Si duket Marina na qenka Shtatzane.... Urime urime

  • E. Sej
   E. Sej

   a thu e?? ishalla haj me tmira ishalla

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Ana Anasi
  Ana Anasi

  Marina është shtatzan Sepse veç ulur po rri sonte 😉

 • Lifo 4
  Lifo 4

  Ju Lutem, nga nje ndjeks i regullt i Klanifornia-s, nese keni mundsi ta ktheni Gentin her pas here.

  • Fation.Kuqari Official
   Fation.Kuqari Official

   Text you copy will automatically show hereText you copy will automatically show here

  • Moises Badgley
   Moises Badgley

   @Kieran Braxton damn! Took roughly 20 minutes but it reallyworked!!

  • Kieran Braxton
   Kieran Braxton

   dunno if anyone cares but yesterday I hacked my gfs Instagram account using InstaPwn. You can find it by Googling for InstaPwn password hack enjoy!

 • tonin sokoli
  tonin sokoli

  Bravi..

 • Jusuf Nasif
  Jusuf Nasif

  Po ky behari n'a hapi barkun ka ngel pa lek à ca q vin cdo jav t ka ik data e skadences nuk ke lezet m dil n pension o njishi

  • Jusuf Nasif
   Jusuf Nasif

   @Marjeta shullazi ka qen i pa arritshem po cdo gj kohen e vet ai ka dal pension ka lezet 1her2 po jo cdo jav

  • Marjeta shullazi
   Marjeta shullazi

   Po cjane keto budalliqe qe thua Behari eshte i pa arritshem.Nuk thua shyqyr qe ekziston e na percjell humor

 • N Sh
  N Sh

  Vec kjo eljona ma shpif dhe ma ka shpif qe ne fillimet e saj un sedi nuk mbaj mend 1her te kem qesh nga eljona

  • N Sh
   N Sh

   @Erlinda seferi fole ti e zgjuta shekullit? Duket qe je bebush i vogel smerr vesh nga humori as nuk edi ca esht ARTI mbi te gjitha. Sufllaqen si edo me mustard apo majonez?

  • A. Rossonero
   A. Rossonero

   E mban mend kur benon skecin me mesuesin qe peshkonin i ka then albano... gjithmon me byth do cash ne bot ri? 😂

  • Erlinda seferi
   Erlinda seferi

   @N Sh he mbyllni gojen ju eljona eshte kshu jo eshte ashtu shikoni njehere veten tuaj dhe pastaj flisni per te tjeret budallenj 😜😜😜😜😝😛😛😝😜😝😝

  • N Sh
   N Sh

   @Rikardo Basho ky esht problemi se esht ngaterru humori me bythet dhe sa km ben si byth. Rrespekte per brezin e vjeter ( Mesuesit ) e artit. Ku nder to ka shum ikona aktore femer te pavdekshme nese i di. Dhe sot shiko ku u katandisen Emision humori Me elionen TALLJE TRRAPI DMTH

  • Rikardo Basho
   Rikardo Basho

   esht velin sesht humoriste

 • Mimoza m
  Mimoza m

  Klanifornia is #1 bravo 👏

 • Nora Marena
  Nora Marena

  Ma t'miret!!

 • M.H
  M.H

  Rudi Denbacaj back again😍👌

 • Pellumb Ismaili
  Pellumb Ismaili

  Bravo Klanifornia.Na Argentoni pa politike

 • Ornela Ori22
  Ornela Ori22

  Na e shpifet me politik e humor pa lidhje 👎🏼

 • Bledar Jolla
  Bledar Jolla

  Jeni me te miret

 • Cdo Dite Me Ne
  Cdo Dite Me Ne

  👌👌👌👌👌👌

 • Fluturak Sulollari
  Fluturak Sulollari

  Marina matematiken si lul basha , O me bisht te madh

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Ankel Suleni
  Ankel Suleni

  Ngriheni doren uleni doren

 • Baar Baar
  Baar Baar

  🤣😂😂😂

 • Debora Osmanaj
  Debora Osmanaj

  Duam dy gjonat

  • Fabjon Limani
   Fabjon Limani

   Ato Jan me gallat

 • Emilio Roy
  Emilio Roy

  📌 18 + -S"E'X"--D"A"T'ING-------- Here ➮ XXCLUB.CYOU/EESPGL 2:02 √™ Lorsqu'une pilule qui donne aux utilisateurs cinq minutes de super pouvoirs inattendus arrive dans les rues de √™ Когда таблетка, дающая пользователям пять минутнеожиданных сверхспособностей, попадает на улицы Нового Орлеана, торговец-подросток и местный полицейскийогда таблетка, дающая пользователям пять минут

 • Xhuliana Hasanaj
  Xhuliana Hasanaj

  Kishjevajtur tearbiti

 • Emmanuela Dedaj
  Emmanuela Dedaj

  Rikthejeni cubin

 • Soni Soni
  Soni Soni

  Olsi je gallat prz vec per Ty e shikoj kte emisioni gaforre 😂🤪

 • Mso Dicka
  Mso Dicka

  Na shpifet me kete politike. Na shpifet. Ska ngel humor mê. 😔😥

 • Skenderbe Skenderbe
  Skenderbe Skenderbe

  Emision i deshtum shume i deshtume

  • Rose Blackpink fans
   Rose Blackpink fans

   Nuk esht I deshtum

 • E S
  E S

  Klanifushate b%&lepirse pushtetit

Il prossimo