Greta Koci - Dola n'penxhere
03:01
554,469
Reddit
instagram.com/gretakoci1
facebook.com/GretaKociOfficialPage
Music: United Records
Arrangement: Edlir Begolli
Lyrics: Armand Trebicka
Clarinet: Vis Shkodrani
Remake: Dola ne penxhere
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Arjeta Palushi
CHoreography: Arli & Sokol Zhugri
Video by: Max Production

United Records © 2020
#GretaKoci #Dolanpenxhere #AlbanianMusic

Commenti
 • United Records
  United Records

  Subscribe for the latest songs 😍

  • albert elshani
   albert elshani

   @Mou Louda pm

  • Mou Louda
   Mou Louda

   😀😊👍💖

 • Zamira Muhaj
  Zamira Muhaj

  Shume.kenge.e.bukur

 • bouytt guyt
  bouytt guyt

  Urime per kangen shum te bukur greta dhe klipin

 • AL BANDITJA
  AL BANDITJA

  Love song❤🙈🥰😍

 • Nessun Nome
  Nessun Nome

  Njishe je

  • bouytt guyt
   bouytt guyt

   Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt

 • Houcine Moufakir
  Houcine Moufakir

  Bravo bravo

 • Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala
  Giovanni DjJoHistoryProduction Aidala

  👏🏻👏🏻👏🏻💯💯💯💯💯💯🌹🌹🔝🔝🔝🔝🙏🏻❤❤❤❤✌🏻

 • Sid Mineta
  Sid Mineta

  cool

 • Passion for Sweets
  Passion for Sweets

  Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕

 • bernard Allushi
  bernard Allushi

  Super bravo

 • Emiliano Fetahaj
  Emiliano Fetahaj

  Vetem me kemish ka dal tjetra

  • Jettaaa jemm
   Jettaaa jemm

   Nuk asht Kmish asht festan ma pakti kushton 90 euro 😂😂

 • Ela Celiku
  Ela Celiku

  🌺

 • The3DProjects
  The3DProjects

  itmores.info/player/video/p16Cpp91hNR7ms4

 • The Best
  The Best

  Ka lezet shqip bravo 👏

 • Liri Kaliqi
  Liri Kaliqi

  Bravo eni sa bukur interpretim i shkelqyer na sill dhe kenge te tjera si keto suksese te metejshme ne kariere dhe ne jete

 • Sonida Pacolli
  Sonida Pacolli

  😍😍

 • Music Albania
  Music Albania

  Greta Koci Dola n'penxhere teksti. Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Çka t'ka bo djal kjo belholla Synin e ke kthy Kur me pe, zemren ta mora Jam kismet per ty E jam kismet per ty Aman, aman Jam kismet per ty Per ke bien keto tupana Per mu e per ty Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Ktu me ke o djal dhe neser Do dal ty me t'prit Ah sa shume te don kjo zemra Nuk e paskam dit E nuk e paskam dit Aman, aman Nuk e paskam dit Hajde zemer se mu nana Per ty me ka rrit Kur te kam ty prane Dita m 'duket ore Sa lezet na paska zemer Kjo unaze ne dore Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke

 • Jushi Kisa
  Jushi Kisa

  Super te lumte goja o yll bote

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  Mbas Lum kush m'ka dola npenxhere ♥️♥️♥️

 • YOU KNOW
  YOU KNOW

  Ndodhi rasti me djemt nga müncheni e ju qitni kengë... pa respekt

  • Gleda Masha
   Gleda Masha

   Ca ka ndodhur?!

 • Njomza A
  Njomza A

  Super 👍

 • liseda fernando
  liseda fernando

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥❤❤❤👏👏👏👏

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   Shum keng e bukur komplimenti..👏👏👏👋

 • Albesa Selca
  Albesa Selca

  ❤❤❤

 • Rohi Mhmdi
  Rohi Mhmdi

  Like from 🇦🇫❤️🇦🇱

 • GuilleCC
  GuilleCC

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 • Vlora Kelmendi
  Vlora Kelmendi

  Ohh wow, how beautiful do you sound? Tu gezoft goja 🥰🥰🥰

 • Bleri Rossonero
  Bleri Rossonero

  Bravo super super Pergjithmon me ke,me gzu jeten bashk.shum prekse kto fjal 😭😭🔥🔥❤❤⭐⭐

 • Kosova Arkiv
  Kosova Arkiv

  👌👌👌

 • Adnan Litaj
  Adnan Litaj

  Shum bukur je e pa e zavencushme

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Dola ne penxhere💎💙💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕eneida xhatufa1💎💙💚💓💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💛💜💔💖💝💞💟❣💗❤💕💕greta koci 1

 • Elida Balla
  Elida Balla

  👏👏👌😍😍

 • Bts blackpink
  Bts blackpink

  Bravo GRETA KENGETARE E SHKLEQYER ZE I BUKUR SHUMEE DHE KENGA SUPER.QUEEN👍🏻❤❤❤❤👑👑👑👑

  • Passion for Sweets
   Passion for Sweets

   Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕

 • Gentiana Xhamani
  Gentiana Xhamani

  Yllll⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Iljaz Qepaballiu
  Iljaz Qepaballiu

  Shum keng e bukur komplimenti..👏👏👏👋

 • Sumea Silka
  Sumea Silka

  667

 • Jettaaa jemm
  Jettaaa jemm

  Greta pse pre kurt te thash un se te dua 😋

 • Helsa Koko
  Helsa Koko

  Me mire te kishte kenduar origjinalin se shto uje e shto miell.Jo ndonje gj e arrirre e shikuar me kujdes qe nga veshja e deri te fjalet merr 6.

 • Besnik Dobraj
  Besnik Dobraj

  Ok

 • Besnik Dobraj
  Besnik Dobraj

  Ok

 • Pajtesa Krasniqi
  Pajtesa Krasniqi

  Grata koci💞💞💞💞💞💞💞

 • Nòrá 13
  Nòrá 13

  itmores.info/player/video/qHJskYx2aL2nobw

 • Nòrá 13
  Nòrá 13

  itmores.info/player/video/wpRpq6ummreXrrQ

 • Nòrá 13
  Nòrá 13

  itmores.info/player/video/xWOmlGVkZ6iZaNo

 • Nòrá 13
  Nòrá 13

  itmores.info/player/video/k2iu1pGZqJ1tjaw

 • Nòrá 13
  Nòrá 13

  itmores.info/player/video/u5CHjoqEqJZ4jqg

 • Mou Louda
  Mou Louda

  😄😉👍

 • Miri_am Lani
  Miri_am Lani

  Po nigjoj shpèsh hit fundvitit 🙏ishalla suksese

 • Donjeta Kallaba
  Donjeta Kallaba

  maemira 😘💝

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  Penxhere i bjen turqisht bre ropt

  • Gleda Masha
   Gleda Masha

   @UÇK-JA E DUKAGJIN-IT Merita Halili i ka kenduar fjalet turqisht, para 40 vjetesh dhe ju e prisnit me madheshti, e keni Kiden e tjera qe thote fjale me teks marshallah dhe tani u zgjove ti? Patriot i madh ti. Po keta te Hip Hopi qe perdorin fjale turke, Butrint Ymeri, qe te gjitha tekstet i ka turqisht, shko komento andej,. Ok. Vlereso zerin, e kendimin, mos u kap me 1 fjale.

  • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
   UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

   @Gleda Masha E para rrobat ndoshta po plazhin jo kemi plazh tonin mjaft .filmat nuk i percjelli kurr sepse filma ma KOT ska askund e sa i perket fjales apo fjalve ske pse i thuq turqisht kur ki mundesi ne shqip ose ske nevoj ne asnje gjuh tjeter nese veq po i kendon tregut tend shqiptar .po kur behen kenget veq per klikime edhe nuk kujdesen fort per to let del si te del . Parat i marin nga shqiptaret a vemendjen e dojn nga turqit etj .turp

  • Gleda Masha
   Gleda Masha

   Turqisht i bie ,po eshte vetem 2 fraza te rrefrenit te kenges vjeter. Po cfare ka turqishtja?! Plazhin, filmat, robat e lira dhe prodhimet e tjera ja duam ne, tani shqetesohemi me nje fjale,?

 • Emigena Dushku
  Emigena Dushku

  💘💘💘

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPETARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA NA KENAQE

  • Elez Derti
   Elez Derti

   Zmnnmmxmx ankZ nnkk

  • Passion for Sweets
   Passion for Sweets

   Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕

 • bushi gjino
  bushi gjino

  Belin ke të mir dhe pjeshken

 • cHalLaNdviNe
  cHalLaNdviNe

  Opa

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova

  ❤️

 • Aldo Danjolli
  Aldo Danjolli

  Super Bravissimo sei meravigliosa 🏆💎🥰🥂🍾🥂💖🌹🇦🇱👑🌹🥰

 • ajsvwuhabq gwgauquvqva
  ajsvwuhabq gwgauquvqva

  Bravo te lumt ti gjithmon je origjinale, shum e ambel

 • Bani Zeqaj
  Bani Zeqaj

  Muzik e Bukur 💕

 • Anila Ndoca
  Anila Ndoca

  Si perfundim sa vjeçe eshte kjo. Apo ka ngel 17 sikur ka pas then😂

  • Anila Ndoca
   Anila Ndoca

   @Cun Tirone epo tlt shum😂

  • Cun Tirone
   Cun Tirone

   @Anila Ndoca ahahahahaha ju femrat jeni tpapame per cik gjo ziheni direkt 😂

  • Anila Ndoca
   Anila Ndoca

   @Gleda Masha nuk permenda karrieren muzikore nese i din me lexu, nuk kam ca ti them per at pjes, se me plq. Kap thelbin pastaj bej reply nje komenti. ✌🏻

  • Gleda Masha
   Gleda Masha

   Po ca eshte ky koment idjot. E para ka nje super emer te bukur dhe eshte nje kengetare e madhe dhe sa per vjecet e saj, ajo aq do ngelet sa e ka nisur kengen.

 • Elisza Lisza
  Elisza Lisza

  Kurr nuk na zhgenjen veten hite te duammmmm 😍😍😍

 • Skenda 1234
  Skenda 1234

  Ma Mir ta kishe kendu kengen e Merita Halilit .doli goca ne penxhere

  • Zaim Zaim
   Zaim Zaim

   Ahahahah

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   @Gleda Masha kenga e Merites asht origjinale .kurse kjo ka shum kombinime te shum kengeve

  • Gleda Masha
   Gleda Masha

   Po ca lidhje ka kenga e Merites me kete? Kjo eshtw tjeter kenge.

 • Rexhina Shehu
  Rexhina Shehu

  Greta Koci Dola n'penxhere teksti. Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Çka t'ka bo djal kjo belholla Synin e ke kthy Kur me pe, zemren ta mora Jam kismet per ty E jam kismet per ty Aman, aman Jam kismet per ty Per ke bien keto tupana Per mu e per ty Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke Ktu me ke o djal dhe neser Do dal ty me t'prit Ah sa shume te don kjo zemra Nuk e paskam dit E nuk e paskam dit Aman, aman Nuk e paskam dit Hajde zemer se mu nana Per ty me ka rrit Kur te kam ty prane Dita m 'duket ore Sa lezet na paska zemer Kjo unaze ne dore Refreni: Dola ne penxhere Synin kur ta pash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Je e imja - m'the Jam e jotja - t'thash Pergjithmone me ke Me gzu jeten bashke itmores.info/player/video/ooiErGp4aqeOpbA👇❤❤❤❤😍🌸🌸

  • Passion for Sweets
   Passion for Sweets

   Ju lutem a mund te besh nje subscribe kanalit tim 💕

  • The Best
   The Best

   Hi

 • Megi Demiri
  Megi Demiri

  😍😍😍😍

 • biran. nt GYZELIK
  biran. nt GYZELIK

  Mire qe merrni kenge na e kaluar a se sdini ju tjeter po kenga super💗

 • Gleda Masha
  Gleda Masha

  Beautiful❤️👏👏🔥🔥🔥🇦🇱

 • Vedat Hasani
  Vedat Hasani

  ❤❤❤

 • Gatimet e mamit
  Gatimet e mamit

  Ju lutem më bëni subscribe dhe un do tju kthej

 • ALBANIAN HITS - PLAYLIST SHQIP
  ALBANIAN HITS - PLAYLIST SHQIP

  Super bukur🔥🔥🔥🔥🇦🇱

 • Fati Osja
  Fati Osja

  Bravo Greta per kengen,super 😉😉😍

 • Be Be
  Be Be

  ❤❤❤❤❤

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku

  ARTISTE GRETA KOCI ZA BILBILI KUR KNON TI QEL TRENDAFILI

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao

  Super👍

 • Klejdisa Mehmeti
  Klejdisa Mehmeti

  Super

 • Stella Talakou
  Stella Talakou

  Bravo Greta sh keng e bukur💞💖🌺🌟🌟

 • laura gj.
  laura gj.

  veshja yll 🔥 kenga çka 😕

 • Artjola dobra
  Artjola dobra

  Eee fertun e madhe ka qen 🌩🥺

 • hmmmyou2
  hmmmyou2

  Urime per kangen shum te bukur greta dhe klipin

 • Selena Aurora
  Selena Aurora

  Pash zotin a nk mundeni me kriju kong t reja qe boni kongt e vjetra ne nji version tjt T pakten ato kong qe jan mos i shemtoni

 • N Veseli
  N Veseli

  Po pse or jo ne dritate po(penxhere) fjal turke O na e keni ber kete muzik lesh mash me fjal e muzikes (melodi)se huaj : turke ,serrbe ,arabe etj etj Kjo per fat te keq kjo tregon qe Shteti si ne Shqipri poashtu ne Kosove nuk funksjonon ........!

  • Shana Molla
   Shana Molla

   @N Veseli Rrofte Turqia! E do keshtu ti?

  • Shana Molla
   Shana Molla

   @H. C po ku e din ti qe me kalimin e kohes keta nuk e hoqen J..ne sllavisht fute ne google ta perkthen i kenaqur

  • Shana Molla
   Shana Molla

   @N Veseli Vesel ne sllavisht do te thote i kenaqur...jo ush po gomar

  • H. C
   H. C

   @Emir Halilaj caushaj esht turqisht “çavuş”aj

  • Emir Halilaj
   Emir Halilaj

   @H. C Ore mbiemri për im i thashë Caushaj

 • Sindi Xhelilaj
  Sindi Xhelilaj

  ❤🔥

  • Cun Tirone
   Cun Tirone

   Te plq kjo ee

 • Visual Studio
  Visual Studio

  itmores.info/player/video/u16qsYGVo7Seh9o

 • Shkelqim Hysa
  Shkelqim Hysa

  shume bukur

 • Lumja lumja
  Lumja lumja

  Bravo Greta je met vertet shum e bukur Ani sidomos tash pak theksin si kosovare te perqaf shum😘suksese edhe me tej

 • Anife Cenaj
  Anife Cenaj

  💝💝🇦🇱🇦🇱🇦🇱💝💥💝💝👍👌🇦🇱🇦🇱

 • Arta Binjaku
  Arta Binjaku

  Superrrr e bukur bravo 🥰💫💫💫💫💫💫💫💫

 • Arled
  Arled

  M'boni me u martu tashi

 • Gjergj Kodra
  Gjergj Kodra

  I LOVE IT

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe

  👌👌👌👏👏👏🌟🌟🌟🔥🔥🔥🇽🇰🇩🇪

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe

  👌👌👌👏👏👏👍🏼👍🏼👍🏼🇽🇰🇩🇪

 • Lule Zefi
  Lule Zefi

  Bravo 👍

 • Gezim Murtati
  Gezim Murtati

  Te lumtgreta je ma mira bravo zeri jot prefesonal🤲🤲🤲🙏🙏🙏

 • Mushkonjat Me Drite Dore
  Mushkonjat Me Drite Dore

  Subscribe 🙏🙏👈👈👈

 • Defrim Demucaj
  Defrim Demucaj

  🙌🙌🙌🙌

 • deno max
  deno max

  Je ylli me i bukur në botë zemër të dua shum o ylli i kesaj bote je më e bukura në botë. Lum nëna qe te ka bere. Zemer 💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡🧡❤💗💗💗❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Rexhina Shehu
   Rexhina Shehu

   E vrt

 • Jettaaa jemm
  Jettaaa jemm

  Kenga asht shum e bukur 🥺❤amo kjo goca edhe zani sum pelqen 🤷‍♀️

 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu

  🤩 love this song cool

 • Jolanda Lazri
  Jolanda Lazri

  Suksese😍

  • Mushkonjat Me Drite Dore
   Mushkonjat Me Drite Dore

   Subscribe 🙏👈👈👈

 • Albanian_ Eagle
  Albanian_ Eagle

  Talente je !

 • Love peace
  Love peace

  E mire konga sepse esht konge e hershme vec se eke sjell ne version moderne boj noj kong tenden te dukesh ma origjinale duke kriju kenge etua gjithsesi prap nice 👏

Il prossimo