Gold AG - Tornado
03:21
385,258
Reddit
goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Commenti
 • Ibrahim Pintolli
  Ibrahim Pintolli

  Bravo

 • Bahrija Krasniqi
  Bahrija Krasniqi

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏

 • Bahrija Krasniqi
  Bahrija Krasniqi

  RRespekt per ty Goldi qdohe me kanga matmira kanget ikendo Lumi Nana qe te karrit bravo 🌟🌟🌟🌟🌟👏

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

 • Ni B
  Ni B

  Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 🇦🇱👍💎🙏

 • Defrim Roci
  Defrim Roci

  O te lumte goja ty

 • Fredi Mamo
  Fredi Mamo

  You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 🙏🏻

 • Ajet Morina
  Ajet Morina

  💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️💂‍♂️

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Respek 🇽🇰🇦🇱

 • BANANABOSS 495
  BANANABOSS 495

  Urime 28 nentori, dita e flamurit🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lavdie Mazrreku
  Lavdie Mazrreku

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ana lia
  Ana lia

  Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold

 • Klisi Veshti
  Klisi Veshti

  🇦🇱🇽🇰🇪🇺

 • Jerry A
  Jerry A

  🇳🇱🇦🇱

 • Florjan Hoxha
  Florjan Hoxha

  Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven

 • miko foin
  miko foin

  GJITHMONË KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU🤜👊💪

 • Maik Maik
  Maik Maik

  Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

 • dolita windo
  dolita windo

  Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • Roland Prini
  Roland Prini

  BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰

  • miko foin
   miko foin

   Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

 • Luigj dushaj
  Luigj dushaj

  Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

 • Giorgina Lekaj
  Giorgina Lekaj

  🥰😍🤩😇😀😃😂🥳😎💖💗💓💞💕💟❣💋💌💘💝❤🧡💛💚💙💜🖤🖤🤎❤🖤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • dolita windo
   dolita windo

   Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

 • Abdurahman Sadi
  Abdurahman Sadi

  Bravo vlla ❤🇦🇱❤🇦🇱!!

 • Florian Fetahi
  Florian Fetahi

  Respek 🇽🇰🇦🇱

 • sokin jon
  sokin jon

  Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

 • Lackano Online Shop
  Lackano Online Shop

  AZET & LACKANO FASHION - itmores.info/player/video/2puIk62KZNKFiNo

 • Raf Camora
  Raf Camora

  Gold AG súper musik👍👍👍👍😎👏

 • Florenc Murati
  Florenc Murati

  Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE

 • Jahi Gashi Gurit
  Jahi Gashi Gurit

  Rrespekte nga Tërnoci madhë

  • sokin jon
   sokin jon

   Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

 • seeriu ciihy
  seeriu ciihy

  Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosovë Iliridë 👐

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy

   Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

 • Albgaming
  Albgaming

  Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy

   ❤️❤️❤️

 • DN5 02
  DN5 02

  Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

 • Trupja_Hoxha ARIMSEB
  Trupja_Hoxha ARIMSEB

  Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

  • seeriu ciihy
   seeriu ciihy

   Na rrofsh bethen gold kakaa

 • Drini Brig 125
  Drini Brig 125

  Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 🖕

 • Endrit Shala
  Endrit Shala

  Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

 • Kim Rama
  Kim Rama

  Ultara Nacionalistat Shqiptar. 👇

 • beedsj roiue
  beedsj roiue

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • Ajet Allidri
  Ajet Allidri

  nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   kjo po qe ja vlen te shikohet: itmores.info/player/video/omJ9woelfr52qs4

 • ItsAlbo
  ItsAlbo

  Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • Lorent Islami
  Lorent Islami

  Rrespekt

  • beedsj roiue
   beedsj roiue

   kjo po qe ja vlen te shikohet: itmores.info/player/video/omJ9woelfr52qs4

 • Gentian Hysa
  Gentian Hysa

  "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire ❤❤❤❤❤❤ I love Albania I love Kosovo baby

 • chding zuure
  chding zuure

  Te knoft zemra gjithmone Gold G 🇦🇱👏👍

 • Shqipron
  Shqipron

  ❤️❤️❤️

 • huttio srreu
  huttio srreu

  Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin🤲🤲🤲Lum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi🤲🤲🤲

  • chding zuure
   chding zuure

   Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • Ajslin jani
  Ajslin jani

  Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu

  Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga ❤️

  • Kim Rama
   Kim Rama

   Mshefi cicat se marre 🤣🤣🤣

 • Hajzer Thaqi
  Hajzer Thaqi

  Na rrofsh bethen gold kakaa

  • huttio srreu
   huttio srreu

   Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • Misin Zenunaj
  Misin Zenunaj

  Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

 • Marigona Ylli
  Marigona Ylli

  kush esht per Goldin 👐🇦🇱🇩🇪🇬🇧🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇺🇸🇬🇧🇩🇪🇦🇱Goldi🤴👐🇽🇰🙋‍♀️🙋‍♂️⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Goldi 🤴👐🇦🇱🇽🇰👐

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   Bosi

 • Ditrin Muçaj
  Ditrin Muçaj

  Shkijet po vijnë prej 4 anëve, nje siti ARBRI është komand tane...❤️

 • Mario Gigi
  Mario Gigi

  Je kengetar me shum vlera 🇦🇱🇦🇱👋

 • Ibadete Cakolli
  Ibadete Cakolli

  Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 🙏🙏

 • Suad Iseni
  Suad Iseni

  Bravo Gold Pse nuk qet Një Këngë per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 • Funny Bee
  Funny Bee

  kjo po qe ja vlen te shikohet: itmores.info/player/video/omJ9woelfr52qs4

 • Miri Jetmir
  Miri Jetmir

  Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 🥇💪💪

 • Dorina Mushi
  Dorina Mushi

  Sa e dua këtë artist

 • U Ç K
  U Ç K

  Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhemsi Da
  Xhemsi Da

  GOLD AG respect 👍👍💪💪🇦🇱

 • Ermal Basha
  Ermal Basha

  Bravo dhe te kendoft ❤ keto keng do zene vend ne historine🇦🇱

 • ferizaj ferizaj
  ferizaj ferizaj

  Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

 • Elton Tony S
  Elton Tony S

  ✨✌️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Fitim Ajdini
  Fitim Ajdini

  Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 • mrmrs mustafi
  mrmrs mustafi

  Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi ❤️

 • fabion sertolli
  fabion sertolli

  Bosi

 • Eralb Mazreku
  Eralb Mazreku

  🍺🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇨🇬🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • Eralb Mazreku
   Eralb Mazreku

   💪💪💪❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🎰🎰🎰

 • Eralb Mazreku
  Eralb Mazreku

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤👺

 • Taulant Landi
  Taulant Landi

  Zemra tknoft gjithmon

 • Vin V
  Vin V

  Brravo

 • Poli Castellano
  Poli Castellano

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 • Fidani hoxha
  Fidani hoxha

  hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

 • ROMAN 3
  ROMAN 3

  bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

 • Osman Halimi
  Osman Halimi

  Kur po bon duet ma shum po dhez

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Labi Totaj
  Labi Totaj

  Nisha 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇱🇷

 • Valdeta Xhiha
  Valdeta Xhiha

  Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

 • Horanlli Horanlli
  Horanlli Horanlli

  Bravo 👏👏👏🙏

 • Adriano Vicenza
  Adriano Vicenza

  Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi nonës 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mirlinda Bytyqi
  Mirlinda Bytyqi

  🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🔥🔥🔥🔥🦅🦅🦅🦅

 • Ronaldo Cristiano
  Ronaldo Cristiano

  Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve❤

 • L. Kosova
  L. Kosova

  Maj madhi nvend 😘rrespekt

 • Erionguri 6
  Erionguri 6

  Qite ni muzik për Qadrak

 • Arben Morina
  Arben Morina

  Çlirimtaret UÇK jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • youtube g
  youtube g

  𝐌𝐀𝐋𝐈𝐒𝐇𝐄𝐕𝐀 𝐎𝐍 𝐅𝐈𝐑𝐄 ❤️❤️👐👐👐🇦🇱

 • ΕLA CERRIKU
  ΕLA CERRIKU

  Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

 • Geni Bungu
  Geni Bungu

  Ccbvcv

 • Lyana Zack
  Lyana Zack

  VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 😙

 • Ed Ed
  Ed Ed

  Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete💪🇦🇱🇫🇷

 • Preng Kola
  Preng Kola

  Always the best 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • lela Kukaj
  lela Kukaj

  Zoti te bekoft Arjan 🤲♥️

  • Limi Meshi
   Limi Meshi

   Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

 • The Plungi
  The Plungi

  Rest in Peace 🙌🏻🙌🏻🙌🏻 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu❌🧢

 • Enes Sadiku
  Enes Sadiku

  Rrespekte 🇦🇱

 • Faton Gashi
  Faton Gashi

  GoldAG je shum i fort. Jom me ty ❤️

 • Размышления Барона - Интервью с Бароном
  Размышления Барона - Интервью с Бароном

  Очень красиво, но Косово это Сербия дружок

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi Hisnije

  Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 👍

 • Skender Pacarizi
  Skender Pacarizi

  Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

 • Besnik Velija
  Besnik Velija

  !_

 • ajshe kallaba
  ajshe kallaba

  suksese ariangushi

 • erea05 ereaa05
  erea05 ereaa05

  Si qdo her Goldi👌

 • Neshat Sadiku
  Neshat Sadiku

  Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👍👍👍💯💯💯

 • wolf kukesi
  wolf kukesi

  Zoti t bekoft Gold ag