Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
03:53
997,208
Reddit
fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Commenti
 • Kiirad
  Kiirad

  Bossi Albanian forever ❤️❤️

 • Bake AL
  Bake AL

  Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!

 • FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA
  FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA

  🇦🇱

 • Blendi Fevziu
  Blendi Fevziu

  Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻

 • Blendi Fevziu
  Blendi Fevziu

  Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻

 • Rose Rose
  Rose Rose

  mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜

 • Diona Fona
  Diona Fona

  Kosova asht kosova♥️💙

 • xxx xxc
  xxx xxc

  KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

 • xxx xxc
  xxx xxc

  HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

 • AimBOT 619
  AimBOT 619

  ❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

 • Violeta Aliaj
  Violeta Aliaj

  Shume bukur suksese

 • Irgi Maxhunaj
  Irgi Maxhunaj

  Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

 • alida flus
  alida flus

  T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

 • Ubi Servina
  Ubi Servina

  me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

 • Ubi Servina
  Ubi Servina

  patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

 • Ardiana Nikolli
  Ardiana Nikolli

  Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • alida flus
   alida flus

   Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

 • Realisti Atdhetar
  Realisti Atdhetar

  ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

 • Mati Gjoni
  Mati Gjoni

  Goja ju lumt e zemra ju kendoft

 • Nexhmi Gashi
  Nexhmi Gashi

  Njkk

 • MER Alerodis
  MER Alerodis

  O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj

  Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

 • Dita Gjoka
  Dita Gjoka

  Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

 • Bujar Aliaj
  Bujar Aliaj

  ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

 • Besnik Mulaku
  Besnik Mulaku

  Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

 • Diart Panxha
  Diart Panxha

  😘😘

 • Digitalb Tv
  Digitalb Tv

  Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

 • madeinitaly shoes
  madeinitaly shoes

  Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak

  🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 • Popcorn & Chill
  Popcorn & Chill

  Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

 • Nexhmedin Syla
  Nexhmedin Syla

  Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

 • Afrim Turkaj
  Afrim Turkaj

  Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

 • Besnik Jaku
  Besnik Jaku

  Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

 • Elona Gogaj
  Elona Gogaj

  I love you❤

 • Nori Demiri
  Nori Demiri

  That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

 • BaniOfficial
  BaniOfficial

  Me beni subscribe ju lutem

 • Kujtim Xhepa
  Kujtim Xhepa

  Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

 • ardian Dervishi
  ardian Dervishi

  Ec aty o bishshshshshshsh

 • t.v. 45
  t.v. 45

  Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

 • Roland Shkurti
  Roland Shkurti

  COk

 • erland xhelaj
  erland xhelaj

  Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

 • abbsnn cose
  abbsnn cose

  Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 • Aishe Baci
  Aishe Baci

  Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

 • Stela Ylli
  Stela Ylli

  Zemra u kendoft !

  • abbsnn cose
   abbsnn cose

   👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

 • Besmir Haziraj
  Besmir Haziraj

  Nr 1 😍😍

 • Kristo Zervo
  Kristo Zervo

  Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

 • Yllius Prizreni
  Yllius Prizreni

  Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

 • Albert Limani
  Albert Limani

  Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

 • Anna Stone
  Anna Stone

  2 💫💫Te 🇦🇱 !

 • Urim Azemi
  Urim Azemi

  Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

 • nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz

  Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 • Michele Balla
  Michele Balla

  TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

 • Michele Balla
  Michele Balla

  😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 • Jeton Bajrami
  Jeton Bajrami

  👌👌👌

 • Sali Lokaj
  Sali Lokaj

  Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

 • Gazmir Dema
  Gazmir Dema

  Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

 • Princ Berisha
  Princ Berisha

  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

  • Princ Berisha
   Princ Berisha

   Princ6666

  • Princ Berisha
   Princ Berisha

   🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

 • Ena Seferi
  Ena Seferi

  Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

 • Lulzim Budini
  Lulzim Budini

  RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

 • Ajshe Dervishaj
  Ajshe Dervishaj

  🤝👍👌🏼🙏

 • Canan Tezcan
  Canan Tezcan

  Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz

  Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

 • Seb Gashi
  Seb Gashi

  Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

 • SOPHIE Xhaka
  SOPHIE Xhaka

  Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

 • blueibabygirl07
  blueibabygirl07

  Love from America 🙏💖

  • blueibabygirl07
   blueibabygirl07

   @Breaking Point mirë faleminderit, po ti?

  • Breaking Point
   Breaking Point

   @blueibabygirl07 Mire, ti si je?

  • blueibabygirl07
   blueibabygirl07

   @Breaking Point çkemi from Michigan

  • Breaking Point
   Breaking Point

   @blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

  • blueibabygirl07
   blueibabygirl07

   @Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

 • Halil Celaj
  Halil Celaj

  Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

 • Lion Fr
  Lion Fr

  E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

 • Lion Fr
  Lion Fr

  O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 • Ani Ani
  Ani Ani

  Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

 • Tommy Gojcaj
  Tommy Gojcaj

  ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

 • Sedat Kelmendi
  Sedat Kelmendi

  goldo ag ❤ 🇦🇱

 • mateo Dana
  mateo Dana

  DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Murad Kurteriç
  Murad Kurteriç

  MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

 • CEMO SHKUPI
  CEMO SHKUPI

  #LAVDI Bylbyl Breçani.

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj

  Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

 • Mobiles Samsunga10s
  Mobiles Samsunga10s

  Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

 • Igli Mija
  Igli Mija

  Myte

 • Mario Jano
  Mario Jano

  Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

 • sevdail sevdail
  sevdail sevdail

  Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

 • M-M marku
  M-M marku

  Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

 • Hoti Bujar
  Hoti Bujar

  Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

 • erlis 24
  erlis 24

  Na bo naj kong per matianet,burrelin.

 • ema onuzi
  ema onuzi

  😚🥰💎

 • ema onuzi
  ema onuzi

  ✌💎

 • Alberi Gashi
  Alberi Gashi

  ,

 • Besa Plaku
  Besa Plaku

  Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ηλ.ελζ ελεζ
  Ηλ.ελζ ελεζ

  Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏

 • vasil marashi
  vasil marashi

  Zoti i rujt te gjithe shqiptart.

 • selimi fadil
  selimi fadil

  Ju LUMT goja RRESPEKT

 • Deti.E
  Deti.E

  Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves

  • misuyy fong
   misuyy fong

   🇦🇱✌️

 • Luljeta Gjeloshgjokaj
  Luljeta Gjeloshgjokaj

  Shum e bukur kenga Bravo👏

  • misuyy fong
   misuyy fong

   Shum bukur👍

 • Valentina V
  Valentina V

  🇦🇱❤❤❤

 • indrit tota
  indrit tota

  Superrrrrrrrrr

  • dutoiu hour
   dutoiu hour

   udhheq ket shqiptari

 • Muli Time
  Muli Time

  Goldi si gjithmon👍

 • Lulzim Gashi
  Lulzim Gashi

  O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo

 • Ramiz Biba
  Ramiz Biba

  shabsnçela

 • Artan Gega
  Artan Gega

  Ju kendoft zemra

 • DJ Skifter Mistreci
  DJ Skifter Mistreci

  Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK

Il prossimo