Gili, Sinan Vllasaliu, Edona Llalloshi, Kaltrina Selimi NRg band - Potpuri 1 (GEZUAR 2021)
08:33
1,270,036
Reddit
1 Studenti
2 Motrat binjake
3 S'dua hiq
4 E shkuar e harruar
5 S'eshte dashnija per qyqana
Muzik & tekstet
ILIR BERANI
Muzika "E shkuar e harruar"
Flori Mumajesi
Orkestroi
MITI GECI
All rights reserved : Ilir Berani (c)
Publisher: OnAir Music Inc (p)
Facebook: facebook.com/Giliofficial #muzik #popullore #shqip

Commenti
 • Xhejlane Jashari
  Xhejlane Jashari

  V

 • Rasim Avdija
  Rasim Avdija

  Ju jeni nbreteria emuzikes shqipe ,Vetem keshtu vazhdoni ju lumte .

 • Ilir Misini
  Ilir Misini

  Kaltrina duhet te denohet per bukurin.! Ose se paku ti ndalohet shfaqja ne publik me bukurin qe ka nuk është nermal sa e bukur.

 • Lavdi Shatro
  Lavdi Shatro

  Shumë bukur ky grup,njëri më i mirë se tjetri.

 • Ljuljzime Selimi
  Ljuljzime Selimi

  VAO

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Kto vajzat tona shiqo sa te bukura jane o zot

 • Rama Bajram
  Rama Bajram

  Nuk ka me kto vajza patriote

 • Nejla Hasani
  Nejla Hasani

  keto jan kenge te verteta e me kuptim

 • Valmira Bogdani
  Valmira Bogdani

  Jeni me te miret 👏👏👏👏👏

 • Madiljano ÇANI
  Madiljano ÇANI

  Ju lumtë goja e qofshi te lumtur , ju uroj shendet e inshalla kjo 2021 qofte vit i hajrit . Respekte nga Gjirokastra. 1.1.2021

 • Argjent Gashi
  Argjent Gashi

  kalle kalle bravo

 • Bibe Bibe
  Bibe Bibe

  Bravo ju dua

  • Irfan Abazi
   Irfan Abazi

   Orrr

 • DESANTILA REXHA
  DESANTILA REXHA

  Mklkk

 • Bedri Hajdaraj
  Bedri Hajdaraj

  kaltrine 😍😘

 • Zejnullah Jashari
  Zejnullah Jashari

  Tañjkekdkdkdk iofo ioeooeo keoooo

 • Naser Schönwälder
  Naser Schönwälder

  Marre per ju virusi keni shqiptar budalla

 • Lume_Bytyqi
  Lume_Bytyqi

  Bravo

 • fata ulqin
  fata ulqin

  superrrrrr

 • Besa Shordi
  Besa Shordi

  Edhe 1000 vjet me kalu nuk lind ma nena si Ilir Berani.Gjitha keto hite nder vite,secila kenge me e bukur se tjetra.Po mundohen me e kopju po badiava,po vrehen nga aeroplani ata qe e quajne veten krijues e vjedhin nga ky mbret.

 • kristina kosova
  kristina kosova

  ju lumte

 • Mira miriami
  Mira miriami

  Shum bukur sidomos besniku e katerina.. ...

 • hala gjonbalaj
  hala gjonbalaj

  kendofshi gjithmon

 • ardit kelmendi
  ardit kelmendi

  superrrrrrr

 • dallesara cakiqi
  dallesara cakiqi

  Artiste te perzgjedhur 😍😍😍

 • ardita kabashi
  ardita kabashi

  kenget e Ilirit me te mirat

 • kosova albania
  kosova albania

  Ju lumte goja yje.Ilir Berani krijues madheshtor.

 • BKA Digital
  BKA Digital

  👍👏

 • zana malit
  zana malit

  super kengetare,super hite

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri

  Super bravo te gjithve 2021 👍👍🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🍇🍇🍇🍇🍇🍇❤❤❤❤❤🥂🥂🥂

 • tetova city
  tetova city

  Ju lumte artista

 • Malesia e Kuqe
  Malesia e Kuqe

  Perfektttttt

 • maria popaj
  maria popaj

  Perfektttt

 • kosova kosova
  kosova kosova

  Sinani ikon e muzikes 💪

 • Kosova UCK
  Kosova UCK

  Shume e bukur,ju lumte

 • Kikibellastrabello
  Kikibellastrabello

  Edona edhe Sinani me Gilin ma te miret.

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Very good😂😍

 • Bekim kodraj
  Bekim kodraj

  5

 • pida siouy
  pida siouy

  Sa te mire, u gezove qe e keni sjell kangen qe ka qene hit i madh STUDENTI nga Gili perendesha.

  • Altin Prenga
   Altin Prenga

   Gili ka lezet. Kengetare e mir dhe ka paraqitje si Aktore

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi

  Na shkrit shpirtin

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Qka e kan marr kit NRg band bre kit thar bajati jav paska prish kengen

 • Krenare Avdiu
  Krenare Avdiu

  Pormuameshummepelqengili

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Gezura per shummm e mot geura dy mi 2021 ♥️♥️🥂🥂👑🍓🥰🥰🥰👑👑👑👑🥂🥂✨✨✨🌟🎄☃️❄️☃️❄️

  • pida siouy
   pida siouy

   Cfare zeri Katrina super ze na paska pas mungo kjo kengetare .Respekt edhe për keta te tjeret🤗

 • aola wili
  aola wili

  Kaltrina e paska kall 👏👏👏👏

 • Merita haxhiu
  Merita haxhiu

  Sinan vllasaliu 👏👏👏👏👏

  • sokin jon
   sokin jon

   Super

 • Valmir Murtezi
  Valmir Murtezi

  itmores.info/player/video/xquNtKx1bamIqJc

  • gioyu comi
   gioyu comi

   Ju ringjallni te vdekurin 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Gezura per shummm e mot geura dy mi 2021 ♥️♥️🥂🥂👑🍓🥰🥰🥰👑👑👑👑🥂🥂✨✨✨🌟🎄☃️❄️☃️❄️

  • aola wili
   aola wili

   He Gil he yllresh

 • alida flus
  alida flus

  Llajk edhe juve se spo di ncilin video me ju pergezu per programin qe beni

  • alida flus
   alida flus

   Ju ringjallni te vdekurin 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Victor Bernard King, Jr.
  Victor Bernard King, Jr.

  Perfekte

  • alida flus
   alida flus

   Fire 🔥

 • Shpetim Berisha
  Shpetim Berisha

  A per kengetar spaska covid19 . Rujuni more pak , mbani distanc 🤣🤣🤣.

  • bilinas mini
   bilinas mini

   I LOVE IT Gili studenti best come back!!

 • yuoop noke
  yuoop noke

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

  • alida flus
   alida flus

   nice videosI’m living for this video!!!!

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Ju ringjallni te vdekurin 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Meti Romantik
  Meti Romantik

  Sa bukur ishte dikur 🤔., 👏👌 Meti UÇK Strellc Zvicerr. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

  • mikea hiooi
   mikea hiooi

   Lihet shkolla lihen tekreta sekreta hahahhhhhh

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  I love this!?

  • yuoop noke
   yuoop noke

   ShumTe Mir

 • Shqipet e Pergjakshme
  Shqipet e Pergjakshme

  Ü

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

 • Fattti Jemm Fattti Jemm
  Fattti Jemm Fattti Jemm

  Qka e kan marr kit NRg band bre kit thar bajati jav paska prish kengen

  • bilinas mini
   bilinas mini

   I liked them all

 • haradinajheroik
  haradinajheroik

  Super!

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Wonderful video, my friend! Shine on!?

 • Mbreti Akrep
  Mbreti Akrep

  Cfare zeri Katrina super ze na paska pas mungo kjo kengetare .Respekt edhe për keta te tjeret🤗

 • Joanna
  Joanna

  Ju ringjallni te vdekurin 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Lule Zefi
  Lule Zefi

  Super

  • Joanna
   Joanna

   Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

 • Mario Nika
  Mario Nika

  Ju ringjallni te vdekurin 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • Joanna
   Joanna

   That was brilliant.. thank you!!!?

 • luljeta_73
  luljeta_73

  He Gil he yllresh

  • Joanna
   Joanna

   SO cute...I love it! Perfection!

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Gili, e Sinani dhe Edona !!! Boll.

 • misolou fout
  misolou fout

  I LOVE IT Gili studenti best come back!!

 • Fatmir Hodzic
  Fatmir Hodzic

  I LOVE IT Gili studenti best come back!!

  • Xhuljana Vladi
   Xhuljana Vladi

   09000000lpp

  • Fatmir Tahiri
   Fatmir Tahiri

   Student in🥂

 • senni bgon
  senni bgon

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Gili, e Sinani dhe Edona !!! Boll.

 • —3nee
  —3nee

  ☺😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • misolou fout
   misolou fout

   Kejt keng te vjetra

 • —3nee
  —3nee

  Lihet shkolla lihen tekreta sekreta hahahhhhhh

 • Baram Hilaj
  Baram Hilaj

  ShumTe Mir

  • senni bgon
   senni bgon

   Hit pas hiti, sapo e shikova Videoklipin e Gilit STUDENTI, sa legjendar eshte : itmores.info/player/video/pKmJ236df9yYe8o

 • Talia Karpinski
  Talia Karpinski

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

 • Blerta Jupaj
  Blerta Jupaj

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani

  5..jon perfekt .ma pejoni e ka zerin ..rrall.kush qe i afrohet ...te lumt bravooooo

 • Black Eagle
  Black Eagle

  More commercial ads than music on this video 😠😠😠

  • dutoiu hour
   dutoiu hour

   Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

 • RiM RiM
  RiM RiM

  Dieses Mädchen sieht aus wie legolas aus Herr der Ringe nach einem Unfall.

 • yuitr loing
  yuitr loing

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə

  Standard Tosk tês têk shtremtë tu knu. Shķo posht.

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   🇦🇱🙏❤️Shkelqyeshemmm Grupi i Mrekullueshemmm ❤️E bukuraaaa 💐Edona Llalloshi 🍁Ju lumteee ❤️

 • annag cocl
  annag cocl

  Bravo kendofshi gjithmon🙏🔥🔥🔥🔥

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Kanget hite qe i dojme dhe kengeteare qe i deshirojme

 • Yllka
  Yllka

  Jeni xixellonja Gili xixa ⭐

  • yuitr loing
   yuitr loing

   Gili me kujton shume per kohen e mir te femijerine time, Pure Nostalgie

 • Gashi Blenda
  Gashi Blenda

  u qu tezja u qu halla u qu krejt mahalla gjdo vit te ri njejt haha

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo

  Gili, e Sinani dhe Edona !!! Boll.

  • annag cocl
   annag cocl

   9

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe

  Kejt keng te vjetra

 • ylbervllasa
  ylbervllasa

  Xixellonjat ne skene gzim me ju pa Gili e Edona e Sinani

 • deejayalbo
  deejayalbo

  Hit pas hiti, sapo e shikova Videoklipin e Gilit STUDENTI, sa legjendar eshte : itmores.info/player/video/pKmJ236df9yYe8o

  • mimoza_gj
   mimoza_gj

   Uuuu po ky spoti me Lezen e Xhevat Qenen,sa bukur i realizum ne ate kohe Gili Madonna Jon .

 • Albesa Albesa
  Albesa Albesa

  Shume bukur

  • dolimi jotoo
   dolimi jotoo

   Gili, e Sinani dhe Edona !!! Boll.

 • Elva Kuqi
  Elva Kuqi

  Ma e mira Katlina♥️te tjerat nuk degjohen 😬😬

 • Arben Abazi
  Arben Abazi

  Bravo Shqipe🇦🇱jeni te jashtzakonshum si gjithmon me te miret!! Ju uroi nje vit te mbar me shendet dhe gezim🥰 gezuar vitin e ri 2021🥂ju pershendesum nga 🇨🇭

 • shpresa007badivuku
  shpresa007badivuku

  ❤❤❤❤❤ GEZUAR jeni YJE te Gjith🥂🥂🥂🥂🥂

 • Geniuine
  Geniuine

  Oooo cfar hiti u kon kjo e Sinan Vllasaliut - Binjaket flm Ilir Berani qe ke kthy keto kange te jo harruara po moti te pa degjuara sepse tani antitalentet i kemi ne top termine e jo kenget e KENGTARVE.

 • lovemusic
  lovemusic

  Gili studenti , omg ma kujtove femijerine 🔥 je

 • ilirbregovina
  ilirbregovina

  Kanget hite qe i dojme dhe kengeteare qe i deshirojme

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi

  🇦🇱🙏❤️Shkelqyeshemmm Grupi i Mrekullueshemmm ❤️E bukuraaaa 💐Edona Llalloshi 🍁Ju lumteee ❤️

  • kan sllovinja
   kan sllovinja

   ⁹⁹

 • Shit Storm
  Shit Storm

  Gili me kujton shume per kohen e mir te femijerine time, Pure Nostalgie

  • Sevdije Shala
   Sevdije Shala

   Lllll Lilly Klo Köln Klo Mann k LL l

 • Vlora Hisenaj
  Vlora Hisenaj

  muzik e mir ama kur thot gili bali se di qka i bjen e kom ni edhe ni her po a e din kush qka dmth

  • JolandaMakaverli
   JolandaMakaverli

   Bali, eshte vellau i madh, po ne kang o perdor si humor , kinse "vllau i shtire", don me e nda nga djali :D

 • Adnan Adnann
  Adnan Adnann

  9

 • Djvtc Juz
  Djvtc Juz

  👎👎👎

 • shqiptarjadrenas
  shqiptarjadrenas

  Sabahu pritet ne Drenas me Xixat

 • Albana_Kumanova
  Albana_Kumanova

  Gili, e Sinani dhe Edona !!! Boll.

 • Doa Kabashi
  Doa Kabashi

  E bukura mbetet e bukur Gili ❤️

 • Poezidashurie
  Poezidashurie

  Llajk edhe juve se spo di ncilin video me ju pergezu per programin qe beni

 • Hajrie Maliqi
  Hajrie Maliqi

  B? U jn. Loom

 • bylbulmorina
  bylbulmorina

  Gili the Best !

Il prossimo