Fifi - Diell ( Demo BBV )
14,482,502
FIFI OFFICIAL
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Diell (Demo BBV)
Music by : Fifi
Lyrics by : Fifi
Produced by : Bruno
~ ThreedotsProduction ~

Commenti: 3 151
 • Kataleha Kataleha
  Kataleha Kataleha

  S'di si eshte ndjere Fifi kur shkroi kete kenge por besoj se jo vetem per mua por per krejt shqipetaret ka ardhur si me magji ne nje moment te zymte. Meriton falenderime.🤗👏👏

  • une unë
   une unë

   Zymte e me zymte po vjen ,,,,,,,,,

  • alban boy
   alban boy

   Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime itmores.info/player/video/spyp07ClmLaUZqQ

  • ITALIA
   ITALIA

   @theonlymusic Lollo

  • isra isra
   isra isra

   @theonlymusic Vgvvb

  • dita dita
   dita dita

   @Rigers Ndreu momentet e jetes te gjithsecilit jo veq fifit brenda ne bbv po ne pergjithsi jeta lali

 • Señoritas Top's
  Señoritas Top's

  Më pëlqen të jem këtu, më pëlqen muzika e mirë, është shumë e bukur 🤩😍🥰

  • Elca Toska
   Elca Toska

   Ok

  • Tefta Kupe
   Tefta Kupe

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Eskil Qokaj
  Eskil Qokaj

  Ti ske faj . . . Ske faj qe kshu je krijuar . . . Ske faj sepse nuk di ndryshe . . . Ske faj qe don kaq shume . . . Je njeri qe rrezaton miresi . . . Je njeri qe ben dhe gabime sic te gjithe njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

  • bowen voowy
   bowen voowy

   Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • Kristina Balla
  Kristina Balla

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti ♥️♥️♥️

  • bowen voowy
   bowen voowy

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • berati
  berati

  Gjith Shqiptaria🇦🇱 kudo që ndodhen po të dëgjojnë këtë këngë ,e ke qëlluar në shenj,suksese të mëtejshme Fifi ...🌞🌻🏜🌹☀️❤👍🏻

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   njerzimi qe gabon por nuk din te besh keq . . . Njerzit si ti nuk bejn dot keq . . . Ata njerz din vetem te dojn . . .

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me
  Leona 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

  • Kristjan Malaj
   Kristjan Malaj

   Leona sa te ben emri ty

 • no ne
  no ne

  Fifi deri ne momentin e futjes ne Big Brother njihej si nje kengetare super per te gjith Shqiptaret an e mban botes, por tani FIFI ti je akoma dhe me dashur dhe e admiruar nga te gjith Shqiptaret. Ti je origjinale dhe e ndjeshme. Ti je lezeti I kenaqesise tone me talentin qe ti ke. Te falenderojm pa mase. We love you so much Fifi!❤🇦🇱

 • Jonida Blloku
  Jonida Blloku

  Fif kush të përflet dhe të shan dije se thjesht është xheloz/e për talentin tënd. Nuk mund të bëhen krijime të tilla pa pasur një dozë "çmendurie " brënda vetes e nuk mund të jesh artiste e vërtetë pa thellësi të tilla ndjeshmërie. Keep going girl! Ka njerëz që marrin frymë prej muzikës tënde ❤❤❤❤

 • hen ko
  hen ko

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

  • 2dak
   2dak

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITmores: 2dak Klikoni: itmores.info/post/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

  • 🐾isimsiz🐾
   🐾isimsiz🐾

   @Erion Gashi lere lali se e kuptuam😁

  • Silva Bardhi
   Silva Bardhi

   Too

  • 💙fan of jelly bean army
   💙fan of jelly bean army "jelly!"💚

   @Erion Gashi umm are you okay?

  • Edona Martinaj
   Edona Martinaj

   ssedf

 • Dario Doka
  Dario Doka

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam❤️

  • alban boy
   alban boy

   Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime itmores.info/player/video/spyp07ClmLaUZqQ

  • Berkan Ajazi
   Berkan Ajazi

   🦄🙂😙🎶🤗🤩

  • Refik 🇽🇰Xheladini
   Refik 🇽🇰Xheladini

   @Xhesika Sharka mirmengjesi ☕

  • Xhesika Sharka
   Xhesika Sharka

   Po e vertet

  • Muhammad & L’ Ingannatore !
   Muhammad & L’ Ingannatore !

   itmores.info/player/video/2nia2a-fi8ivgJc

 • mllop aeet
  mllop aeet

  RESPEKT Fifi... gjithmon vuajne njerezit e drejt!!! Kenge perfekte mu be fiksim.Suksese 👏👏👏

  • VIP_ZH
   VIP_ZH

   👋👋👋👋

  • Ina 1999
   Ina 1999

   👏👏👏

  • Eduart Cela
   Eduart Cela

   E vertet njerezit e drejt gjithmon vuajn..

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi

  I can listen this song on repeat and never get tired of it 🥰🥰🥰. Outstanding 👏👏👏👏

 • Rinesa Bashota
  Rinesa Bashota

  Texti: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

 • Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞
  Janie 🥂T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  Je e mrekullueshme Fifi!! Suksese të mëdha te uroj ne rrugetimin tend edhe të jesh mir dashtë Zoti

 • Fjola -
  Fjola -

  Vetëm nji person që i ndijen emocionet shum thell mundet të shkrue një tekst kaq të bukur.. Edhe për zërin as mos flasim. Faleminderit Fif, do na mungosh gjdo dit ne Big Brother. 🥺❤️

  • 2dak
   2dak

   Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ITmores: 2dak

  • 💖yumiazi💖
   💖yumiazi💖

   😍🌈OMG,EXACTLY WHAT I NEEDED 🌈😍 ------YOUNG----------------GIRLS ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you Trending 👙💘aishite.tokyo/ai-uehara?HDRCam私のヌードセックス ❤‍🔥 Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 * Everyone talking its true * While me: " Wow that looks so delicious i wanna eat it so badÓ╭╮Ò" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 THREE IN ONE Everyone talking its true ITmores is the best forever Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾

  • Besi Besi
   Besi Besi

   @Fjola. Esht shum e vertet kjo qe thua

  • Triumfues
   Triumfues

   per te gjithe shqipet ->>>> itmores.info/player/video/wpWJwJ6Gfd59gpc

  • Mergim Gojani
   Mergim Gojani

   Nje version pak me ndryshe 😉 itmores.info/player/video/kpuupqOIsdh2jcY

 • Endri Liko
  Endri Liko

  Artiste qe meriton me shumë faleminderit Fifi per kete perlën 🙏🙏🥰🥰🥰🥰

 • Arieta Mjeku
  Arieta Mjeku

  Vlerat e Fifit: Zemër e madhe, inteligjente dhe zë perfekt!

 • Dory Dory
  Dory Dory

  Per mua Fifi eshte fitorja e BBV , mbaroi qe kur iku Fifi , kjo kenge eshte ilac per shpirtin ,je artiste e vertet , Te duam SHUME ❤️❤️❤️

 • viktor musolli
  viktor musolli

  Kange Super Plus që e don veshi,teksti i thjesht poashtu dy zera fort mrekullushem: emucion pur mjafton kjo kang adrenalin n’makin 250 km/h me ndegju…Respekt Fifi

 • Valka Neziri
  Valka Neziri

  Fifi je rreze dielli. Ke qene i vetmi person real ne ate show, dhe kemi nevoje për gjera jo te shtirura. Eshte për të ardhur keq qe një shoqeri sic jemi ne shqiptaret, gjykojne dhe ofendojne pa ndal kur pjesa derrmuese e tyre jane nonstop me ilacet qe vazhdojne te permendin! Ji vetvetja dhe shkelqe sic din vetem ti! ♥️

  • Marek Baszyński
   Marek Baszyński

   👌🏻👁👌🏻

  • Ornela Lala
   Ornela Lala

   Po ai seshte realiti per njerzit e sinqert jooo

  • olti vl
   olti vl

   Hahhaha Tani ja fute kot hH

 • REZARTA MADANI
  REZARTA MADANI

  Vërtet këngë shumë emocionuese!Suksese pac gjithmonë Fifi!

  • niduoe stre
   niduoe stre

   pozitivisht.Fifi je 😘

 • shkodra shkodra
  shkodra shkodra

  Te bekoft zoti fifi vertet je ni femen me zemer te bardh e te but valla moj fifi ishalla zoti te ka ne dor e te rujat prej qdo rresikut se vertet e merriton e lus zotin qdo dit se tekam ne jeten time e moj mac per ni femen asht shum zor mekan e mir amo zoti te miren kur se hup 🙏🐱❤🙏🧿😇

 • Hasanaj 123
  Hasanaj 123

  Duam versionin me te gjate sepse kenga perfundon shume shpejte🥺♥️

  • Emily An
   Emily An

   O zot cfare kenge,cfare zeri

 • Nifa Bajrami
  Nifa Bajrami

  Shpirtin ta flladit kjo këngë, rrespekt Fifi.

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   my baby💖💖💕💕💞💞

 • Shpresa Hyseni
  Shpresa Hyseni

  1000 here ta degjoj kete keng nuk merzitem me te.Sa popull gjykues jemi thjesht dhe per nje dobesi apo gabim.Po perfeksionin askush nuk e ka o njerez.Mendoni me pozitivisht.Fifi je 😘

  • Vers Demaj
   Vers Demaj

   E vertet esht ktu populli i jon vec me gjykime negativ gjithmon .

  • Nora Ajeti
   Nora Ajeti

   Sa bukur qe e ke shkruar 👍

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Tori Xhika
  Tori Xhika

  Je personi me positive që eksiston..shum bukur kënga komplimenti je shum e mire🌟✨

 • Aferdita Kodra
  Aferdita Kodra

  Po kur nuk ke shkelqyer ti moj drit . Ti je me e mira nder kentaret shqiptare ,bigbrodher nuk eshte per njerez si ty ❤. Te kendoft e bardha zemer o ylli shqiptaris.

 • Una Tina
  Una Tina

  3 milion views...asnje dislike! 😍😍😍 Ky eshte vleresimi i vertete i publikut, o ujqer te vjeter te BB. Filloret, o shpirt i bardhe!!! ❤

  • Algeris Giorgis
   Algeris Giorgis

   @xuxis! Po

  • xuxis!
   xuxis!

   @Algeris Giorgis ka pas qen dikur q e hiqte vet kanali , tani ka dal update i ri qe i ka heq vet youtube

  • Algeris Giorgis
   Algeris Giorgis

   @xuxis! ITmores e ka hequr

  • xuxis!
   xuxis!

   E ka heq kjo nr e dislikeve😹

 • Esiela Bulku
  Esiela Bulku

  Muzika ajo sikur të jep një frymë shpirtërore🥺💕 je një artiste e madhe

 • Arch Student
  Arch Student

  Ne versionin boteror Fifi = Adele Ne versionin shqipetar Fifi = Nexhmie Pagarusha Go Fifula ke mbeshtetjen tone te plote ❤

  • Anna
   Anna

   Nexhmija I ka shoqet e rralla …. gjuha shqipe artikulohej shume bukur nga bylbyli I Kosoves. Megjithate shume bukur Fifi ka stilin e vete

  • T T
   T T

   Fol per vete

  • Vers Demaj
   Vers Demaj

   Brravo gjithmon do tjem me fifin sepse e meriton nje artiste si kjo. 👏👏👏

  • Daily Shqip
   Daily Shqip

   20 gjerat qe nuk i dinit per Fifi!!! itmores.info/player/video/roenrnx7iM5si84

  • Fehmi H
   Fehmi H

   Respekt gjith e ke Mbeshtetjen Ton ❤️

 • ERLET COKU
  ERLET COKU

  Ti je nje Minier letrare Fif dhe per mendimin tim duhet te meresh ne mbrojtje nga UNESCO ☺️❤️😘

  • Vali A.
   Vali A.

   Hahaha far Comenti i fort hahaha👏👏

 • Razie Duda
  Razie Duda

  Me pelqen shume kjo kenge pasi kjo kenge te shpreh shume emocione dhe lumturi. Mua me shpreh shume emocione pasi me pelqen shume. Mirypafshim. Shpresoj qe Fifi te beje prape kenge te tilla.

 • Joanna
  Joanna

  I 've played this song so many times because the lyrics make me feel alive

  • Geg Toska
   Geg Toska

   Joana e Ledrit?

 • Sara Gjoni
  Sara Gjoni

  A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

 • Jahir Zulfaj
  Jahir Zulfaj

  Do ishte me mir ta beje komplet ne studio dhe ta postoje si komplet keng do ishte nje hit i madh !!!

  • 2dak
   2dak

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITmores: 2dak Klikoni: itmores.info/post/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

  • 2dak
   2dak

   Ndiqni kanalin tone 🇦🇱 ne ITmores: 2dak

  • Renea and Morea
   Renea and Morea

   12M ku ka ma hit

  • Menel Dajen
   Menel Dajen

   @fjorni jesc o9ijo

  • Fatlir Azemi
   Fatlir Azemi

   @000babygirl va Po j ne te naj vv VF vy un ra dg

 • Desi Bano
  Desi Bano

  Super,më fiksove me ktë këngën,suksese lart e më lart 🙏♥️🖤🇦🇱

 • Dritan Uka
  Dritan Uka

  Fifi je nje gengetare e talentuar bravo Zoti te bekoft Suksese ne jet ❤️🙌🙌🙏🙏

 • Aventurat e mia😘
  Aventurat e mia😘

  Fifi je nje kengetare shume e bukur. Te lumte goja per kete kenge qe ke kenduar. Fifi je nje kengetare super e mire.🥰🥰

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani

  Fifi this is a masterpiece. Thank you. Jemi krenare qe te kemi.

 • Oni On
  Oni On

  O Fif! Te lutem kurre me ne jeten tende mos lejo askend te te poshteroje dhe ulë vlerat,je nje tekstshkruese fantastike,nje talent i rralle ne Shqiperi.Kurre mos ndalo se shkruari dhe se beri kenge aq te bukura.

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Vfs Fde
  Vfs Fde

  Je e mrekullueshme Fifi .Nje keng super👏👏❤

 • Erla Kacani
  Erla Kacani

  Fifi je nje yll I vertete! Ke bere nje super hit! Bravo zemer!👏

 • clirim baculi
  clirim baculi

  ilaç per shpirtin! Bravo DIVA 👏👏👏👏

 • satibeza
  satibeza

  l dont understand anything she says but l can definitely feel the emotion in every word,truly a beautiful song ljubav from Bosnia! 🇧🇦❤🇦🇱

  • satibeza
   satibeza

   @Mina 22 awe thanks a lot

  • Mina 22
   Mina 22

   The guy:Am I guilty for not loving you a little more. The girl: Am I guilty for not knowing how to love a little less? For not being reserved and acting as a pure schizophrenic The chorus goes: I have lost sun and also myself with it. Even this letter can’t accept my words. Just so I don’t feel cold outside. I translated it for someone that asked here it is. 💕

 • Sandra Memlika
  Sandra Memlika

  Diell je dhe ti ❤️ Ke hyre ne zemrat e te gjithe shqiptareve per sinqeritetin tend dhe cdo gje qe e ke bere dhe thene pa doreza Te duammmm Vetem keshtu vazhdo We love you my baby💖💖💕💕💞💞

  • Muhammad & L’ Ingannatore !
   Muhammad & L’ Ingannatore !

   itmores.info/player/video/2nia2a-fi8ivgJc

  • Ela Allko
   Ela Allko

   1

  • M. N.
   M. N.

   Iliri mir e tha: fifi di vetem te kendoj!!!

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • FVIDEOS PRODUCTION
  FVIDEOS PRODUCTION

  Kemi arrit me të kuptu githë atë ndjesi që pate në BBV , nuk u duft me hi po që ke hi e ke dal si Princeshë duke prodhuar muzikë nga ajo që ke ndje . Çka folin për ty ajo është e kotë .. fshihi lotët Bëhu e fortë #Nanush 💓

 • antoni Matishi
  antoni Matishi

  super kenge 🇦🇱✨✨✨✨❤💛❤

 • 👑Queen👑
  👑Queen👑

  Kengetarja më e mir e cila e shnderron boten ne nj vend t veçant me krijimet e saj fantastike❤❤🌎🌎💫💫💞💞🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Brilantina Lekaj
  Brilantina Lekaj

  Masterpiece Fifi. Nje uragan me bravo te dergoj 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Dsg
  Dsg

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Barie Emma
  Barie Emma

  O shpirti bardh je ti ♥️Shum suksese zemer artiste me plot gojen⭐️

 • Kri 99
  Kri 99

  BBV ishte per te zbuluar edhe me shume shpirtin e saj dhe fuqine e saj artistike Forca FIFI se je me e mira Kenget e tua na japin vec energji pozitive Lum ne qe te kemi 🤗🌹

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Ti je yll bote vetem per ty e shikoja "Big brother" je personi me i vertet qe egziston kam qen dhe do te jem me gjithmone me ty... Thjesht je adhurim 🥰🥰🥰

 • Nora Zeneli
  Nora Zeneli

  Të Lumt Fifi, zemer flori, e zë magjik 🤍⭐🌹

 • Ajten Aliu
  Ajten Aliu

  Fifi bravo je artiste e vërtet 👏👏👏 Faleminderit që ekziston ❤❤❤

 • Entela Selmanaj
  Entela Selmanaj

  Ke nje zë perlë...ti je nje pasuri e paçmueshme ne muziken shqiptare..zeri jot tw dritheron shpirtin...na mungon kaq shum ne bbv se ishe e vetmja qe kendoje live dhe te kenaqje shpirtin ...je e paarritshme

  • Ylli Germenji
   Ylli Germenji

   Ke thene fjale te pershtatura nje kengetare te madhe Fifin..

  • Sabrina☺☺
   Sabrina☺☺

   @Maaamd Aaliz 😇😇😇

  • Maaamd Aaliz
   Maaamd Aaliz

   Fifiteduashume

 • Bora Hajdini
  Bora Hajdini

  Çdo varg dhe notë e kësaj kënge është emocion.....FALEMINDERIT FIFI 🙏

 • Arta Velija
  Arta Velija

  E ke kenduar shume bukur♥️ Je yll bote Fifi me e mira ne bot je♥️

 • Flori Pirjasi
  Flori Pirjasi

  Esht kenge qe cdo kush nga ne e ndjen me shpirt 🥰 nje bravo 👏 Fifit 🥰

 • Kristian Cani
  Kristian Cani

  Filloreta Raci e ke myt te uroj suksese me tej Fifi Diell na ke mahnit per zotin 👏👏🙏

 • Dorina Chota
  Dorina Chota

  Ti je shpirt njeriu, je e gjalle Fif, Zoti ti dhente te gjitha te mirat e jetes! Suksese Big Fifi!🤗🤗😘😘💖💖💖💖💖💖🙏🙏🙏💋

  • Marek Baszyński
   Marek Baszyński

   👌🏻👁👌🏻

  • Sabrina☺☺
   Sabrina☺☺

   @theonlymusic 😏sdu

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Denis Blushi
  Denis Blushi

  Super kenge nga nje artiste e madhe bravo Fifi 👏👏👏

 • rarexlyric
  rarexlyric

  Jam fiksuar pas kësaj kënge të Fift. YOU ARE THE BEST FIFI! 👊❤️

 • Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
  Lillie 💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  E ka qare si cdo kenge tjeter❤️ edhe pse shume njeres te ofenduan dhe te gjykuan ti prap je artiste me plot gojen dhe askush nuk te hedh dot posht,te duam

 • Aina Berberi Tresa
  Aina Berberi Tresa

  Fifi je nje gjeni ,nje super femer e mbrekullushme! Kenga super e bukur ,e ke qare ,ti kendon me gjithe shpirt o zemer,sa here e degjoj ne dite aq me shume jam dashuru me kengen tuaj! Suksese pafund te uroj Fifi😘😘💖💖

 • Aida
  Aida

  Suksese e dashur! Jeta vazhdon! Ke shumë njerëz që të përkrahin, bëhu e fortë dhe ec përpara! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  • Triumfues
   Triumfues

   per te gjithe shqipet ->>>> itmores.info/player/video/wpWJwJ6Gfd59gpc

  • IT Channel
   IT Channel

   jemi me ty Fiffiiiiii 🍒😘

  • Xhulia Cangu
   Xhulia Cangu

   Pp

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • E-M E-M
  E-M E-M

  Te kendoft zemra moj Fifi❤

 • nuovi stili Ermira
  nuovi stili Ermira

  Super kenge ylll je Fifi na knaqe shpirtin o Zot 😘😘😘🌟🌟🌟me kte kenge ⭐⭐⭐👏👏👏👏👏

 • Pellumb Gjinaj
  Pellumb Gjinaj

  Kenge madheshtore bravo Fifi 😍

 • rozana rozi
  rozana rozi

  Erdhe ne nje moment te veshtir te jetes time ....dielli do dali perseri ....😇

 • Rema Pireva
  Rema Pireva

  Te Gjykojne , offendojne,, Ndersa ti Krijon, Kendon e Fiton ,, prap flasin per ty pa e kuptu qe ti u bone Star i Big Brother..U r a real Winner !! 💪🥂🤗

  • Elma. Sulejnani
   Elma. Sulejnani

   Je ylll loqk Drit Djell Hen Fllad qdo gje je zemer lum familja qe te ka kjo kang na ka prek te gjithve do te mbet ikon te duammmm.

 • Fabiola Sali
  Fabiola Sali

  SUPER!!! E mrekullueshme Fifi!!! 👏👏👏👏

 • Sajmira Balla
  Sajmira Balla

  Ze brilant 👏❤

 • majcon rreper
  majcon rreper

  Eshte nje super kenge. Nje super kompozim. Por deshirat edhe preferencat jan te ndryshme, edhe me ngjalle me shume emocinone kur e degjoje tingujt e kitares. Mua do me plqente ta kenndoje kete kenge ne shoqerimin e nje kitareje edhe nje pianoja nese do ti shkonte. Por me pelqen shume vetem me nje kitare osé dy kitare.

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   my baby💖💖💕💕💞💞

 • massimo puggi
  massimo puggi

  Beatiful voice, sound, melody...

 • Luljeta.D
  Luljeta.D

  Zemren po ma knaq me kete kenge, je e veqante Fifi, te lutem me shume kenge nga ti, te dua pa masé. Duhet te jesh krenare sepse ti je shume e drejte, per kete arsye te tjeret kishin frike nga ti se ishe nje Konkurrenz shume e madhe per ta. Do ti shohim nje dite se ato vajza cka Jane mbrenda do te rrahen ne mes vete, ti ske bere asgje te keqe aty ne BB.. Mpuqqq zemer

 • Aventurat e mia😘
  Aventurat e mia😘

  Suksese Fifi suksese suksese 🥰. Jeta vazhdon beu e forte ka shume njerez qe te perkrahin ty Fifi

 • Leta Cane
  Leta Cane

  Është një këngë që shumë shpejt do bëhet hit SUPER BRAVO FIFI 😍

 • olivia marku
  olivia marku

  Diellin e kam hup me to dhe veten keng shumë e bukur. Brravo Fifi!💜

 • Fitore
  Fitore

  Saher kthehem prej Pune e degjoj kete keng nga 5 a 6 here truri ma qetson 🥰🥰🥰 Fifi je fantastike edhe ne mergim na percjell zeri yt 😍

 • serry ciok
  serry ciok

  Te lumt qe luajte paster dhe pa hile mbi te gjitha tregove njerzillek aty brenda qysh jemi te gjith me te mirat dhe gabimet tona, bravo qe luajte si vetja jote ️

 • Joana Hysi hoxhaj
  Joana Hysi hoxhaj

  ❤️Te kjo kenge gjej qetesin e Shpirti t Lov you Fifi🥰

 • Altin Gacaj
  Altin Gacaj

  Ti je artiste e rrall kenget e tua do degjohen dhe pas 100 vitesh bravo te madhe .vazhdo keshtu e dashur

 • maria under
  maria under

  Jo jo kte kenge u donte te pakten nje ore se per ato njerze qe kan dashtur me shpirt jan plagos godit per vdekje nga tradhtija kalon.ne depresjon nuk te duhet psqiatre ...por kjo kenge esht ilac shpirti 😥😥👏👏

 • Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е
  Kayla 🍆 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  Ky eshte art I vertet,forca e nje vargu,nje tingulli magjepes ,mbyll syt e shpirti udheton . Nuk duhet gje tjeter . Congrats Fifi ,eshte thjesht nje mrekulli muzika jote!

 • Jeta Ballanca
  Jeta Ballanca

  Ti une te dua .Ti je shpirti im 🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Albert Vishi
  Albert Vishi

  Super Kënge ❤️

 • Kosova Fotball
  Kosova Fotball

  Qdo dit e degjoj dhe me shume me pelqen sa here te degjoj kengen ❤️❤️

 • Almira Doda
  Almira Doda

  Je e mrekullushme Fifi muzika që bën na e qetëson shpirtin ! Mos u ndal vazhdo krijo je artiste e lindur 👏👏❤️😘

  • theonlymusic
   theonlymusic

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Xhevi Lumaj
  Xhevi Lumaj

  I love this song fifi you are the best ❤️

 • Ada Salkurti
  Ada Salkurti

  Te lumte Fifi je nje yll i ksaj bote 💓🥺💁

 • gjesika s
  gjesika s

  o zot sa me emocionon kjo kenge,😚😘

 • ελενα Μπεκι
  ελενα Μπεκι

  e dua gjithe kete kenge është artisti më e mira❤❤

 • BONA KEVIN
  BONA KEVIN

  FIFI - DIELL TEKSTI I KËNGËS: Bruno: A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak A kom faj? Që s’muj me t’dasht kaq pak Fifi: A kom faj? Që s’di me t’dasht une me pak A kom faj? Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë Fifi: Diellin e kom hup Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Diellin e kom humb Me to edhe veten Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër Mos me ni mo ftohtë nga jashtë Mos me ni mo ftohtë nga jashtë

  • alban boy
   alban boy

   Udhetime ne trojet Shqiptare..Vlore /Rradhime itmores.info/player/video/spyp07ClmLaUZqQ

  • URIM BRIJA
   URIM BRIJA

   FIFI TEKSTI I KENGES

  • Muhammad & L’ Ingannatore !
   Muhammad & L’ Ingannatore !

   itmores.info/player/video/2nia2a-fi8ivgJc

  • flori mumajesi
   flori mumajesi

   The company also announced that it doesn't matter what you have the best decisions you can expect from the right tools for your business partner to help with your company before the company is doing well with your company to help you achieve your goal with the company and your business partners with the work process with the company and the company will be able to get the job you want them out there in the process to be able to get the job done by your employ on this process for years now because of the business will be responsible for making sure that your customers to get the job done by your employees to make them more profitable companies will have to be successful and successful in ensuring that you are going to get a new job and we will continue working with you and your business partners with your team members who have the best decisions you can achieve and achieve the goals you have the best decisions and how you work with your company before you have the opportunity for a year to be successful with your team and your family members who are interested with your company before they are willingness you can achieve and improve performance management skills and to make sure you have to understand how you can achieve the goals you have the opportunity you have a job done by your employer because you are doing something that you can achieve your goals with your business and business development team to make sure that your business partners with the company and your business partner with your company in terms to ensure that you have the opportunity you want them to provide you with your business partners and your business and business development team's team members with the same situation with your business partners with the work you are doing what you have to unde the best decisions for your company to make sure that you are doing something to help them understand what you're going through the process to ensure your customers to be able not only have the right to make sure you are doing well with your company before the market for this product development and develop and develop new opportunities for your business partners with your company to make sure you have a good decision on whether you will be responsible with our customers and customers are willing without the need to be successful and have been working together for the past five months or months or months before they are willingness you can achieve the desired results and how to make the most successful decisions you can get your business partner to help them achieve their goals in terms with your business partner with your company that has been working on this issue for months before the company is working with the same process that will help you achieve the desired outcome in which they are willing to work together with the same process that you have to make the decision you have the opportunity you have to be successful and profitable and the company also announced that it will not be able to get the product butterflies down and the company to ensure your customers to be able to make the most successful business decisions you will

  • Elsa Uruci
   Elsa Uruci

   @flori mumajesi fol shqip. Te gjitha comentet qe shkruan i Ke ne anglisht ..je Flori mumajesi ne te vertete 😏😏😏

 • Fabio Metsai
  Fabio Metsai

  Keng qe te dhem zemra..❤!!!

 • Sangiovanni
  Sangiovanni

  Ciao Fifi Raçi OFICALE complimenti per video klip bello fantastica do mungosh shume çdo dite kur ike nga Big Brother vip Albania u ndjeva keqe kur ra fike live zeri jote kengetare merkullusheme Musica DELLI DEMO BBV pinagre ❤😥

 • Luljeta Ndoca
  Luljeta Ndoca

  Hey Fifi ....shume e shkurte per te mbushur nje boshllek me permasa madhore ,ndaj te lutem vazhdoje deri ne fund kete perceptim te mrekullueshem 🙏❤

 • barumbadum
  barumbadum

  Fifi me probleme te medha personale, por tregoj se eshte i vetmi VIP/artist aty. Arriti te krijoj produkt artistik edhe ne ato kushte. Per kete meriton respekt.

 • Megi K
  Megi K

  Cdo shqiptar esht i dashuruar me kte keng ❤🥰

  • 2dak
   2dak

   Na ndiqni ne kanalin tone 🇦🇱 ne ITmores: 2dak Klikoni: itmores.info/post/DRP2HAGJ6ljFFm2E21bIig

  • 2dak
   2dak

   Kanali jone 🇦🇱 Na ndiqni ne ITmores: 2dak

  • Ice 009
   Ice 009

   @Refik 🇽🇰Xheladini fol shqip se sdi gjuhen qe flet ti un

  • User Anne
   User Anne

   Edhe une ja dashuruar me kete kenge 🎅🎅🎤☃️⭐⭐⭐⭐🎄♥️♥️

  • Muhammad & L’ Ingannatore !
   Muhammad & L’ Ingannatore !

   itmores.info/player/video/2nia2a-fi8ivgJc

 • Nesa Murseli
  Nesa Murseli

  O fifi sa kang të mirë e ke shpirtin e ombel siq je edhe ti vet ❤️👏

 • mariola hasani
  mariola hasani

  Kenge Shpirti 🥰🥰 Fif je e adhurueshme