Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
5,900,707
Reddit
#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Commenti
 • Oliver Julia
  Oliver Julia

  Super elvana

 • jessica selimaj
  jessica selimaj

  Super kenge Elvana♥️😘😘💋💋

 • Sara Bajra
  Sara Bajra

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱S❤️💋

 • Μαρια Μετα
  Μαρια Μετα

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Gentiana Arifaj
  Gentiana Arifaj

  Bukur 👏👏👏👏👏👏

 • Ernest Ferati
  Ernest Ferati

  Elvana gjata jam fansja jote me e zjarrt😄😄😄😄

 • Ana Ana
  Ana Ana

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 • mirena gjeci
  mirena gjeci

  Si djelli i pranverës je ☀️☀️☀️☀️

 • BRS. HappyMonster2089
  BRS. HappyMonster2089

  A ka nxjerr album

 • samooha92
  samooha92

  English tranlate please or turkey arabic ,,,,, any thing

 • Shkoder Alb
  Shkoder Alb

  lum mami qe e ka

 • Shkoder Alb
  Shkoder Alb

  ❤❤❤❤❤

 • Shkoder Alb
  Shkoder Alb

  elvana eshte nje mrekulli

 • hadri veli
  hadri veli

  shume kenge e bukur

 • Flamur
  Flamur

  👍

 • Stela Hila
  Stela Hila

  DIVAAA💕💕💕

 • ANXHELA RAKIPI
  ANXHELA RAKIPI

  💖💖

 • Aleyna Solaker Anna McNulty
  Aleyna Solaker Anna McNulty

  Sa muzik e vecant ❤️😄 LIKE KUSH MENON KSHU👍🏽

 • Erma Lila
  Erma Lila

  💖💖💖💖

 • Zinet Zinete
  Zinet Zinete

  Edhe per pak do ishe rrëzuar keq hahahaha🤣🤣

 • Gentjan Lamaj
  Gentjan Lamaj

  Video clipi shume i dobet, kenga OK.

 • FF CASANOVA
  FF CASANOVA

  Super elvana

 • minij hooi
  minij hooi

  Kto z Polski? 🇵🇱 kenge e bukur, pershendetje nga Polonia 👋🏼👋🏼❤️❤️

 • BLERIM 01
  BLERIM 01

  Rrnofsh gjithmon me zerin e embel qe ke te don e gjith kosova ♥️

 • Nozg Papa
  Nozg Papa

  Paramendone Elvana ft Dafina

  • Stela Hila
   Stela Hila

   Kurr ska me ndodh

 • FC RINOR😎😎😔😔👉👈
  FC RINOR😎😎😔😔👉👈

  Je ma e mira prej kengeve qe me kane pelqyr esht kjo mos u ngut Edhe videoklipi shum i more Te dua shume Kengetarja me e mire💖🌞🌟

 • Mehrixhana Dervishi Llazorja
  Mehrixhana Dervishi Llazorja

  shume te bukura nga ulqini po i ndegjojme

 • LEDI
  LEDI

  hit 😍😍😍😍

 • Xhulia Kosteri
  Xhulia Kosteri

  ☺☺☺!!!!

 • Diella Xhemajli
  Diella Xhemajli

  Super kenge Elvanaa

 • Enkeleida Xhengo
  Enkeleida Xhengo

  o zoooot sa e bukur kengaaaaa

 • Den Isa
  Den Isa

  0% Lakuriqesi 0% Banalitet 100% Talent Arti e ka emrin Elvana

  • Stela Hila
   Stela Hila

   👑💕

 • Den Isa
  Den Isa

  Shume me pelqen kjo kenge...

 • Albanian Photography
  Albanian Photography

  ESHTE NJE KLIP SHUM I BUKUR SEPSE ESHTE NJE PERSHENDETJE PER TE GJITH ATA QE VLERESOJNE ARTISTET NE SHESHXHIRIM QE NDONJEHER JANE TE PADUKSHEM, SI DHE TREGON NJE ANE SHUM TE VECANTE TE ARTISTES SE MADHE ELVANA GJATA

  • minij hooi
   minij hooi

   super kenge Elvana dhe je shume e bukur

 • Unicorn Girl
  Unicorn Girl

  🌷🌷🌷

 • Ernest Ferati
  Ernest Ferati

  Te adhuroj elvana jam fanse e jotja me zjarrt

  • Stela Hila
   Stela Hila

   PAS MEJE🤣

 • Arled
  Arled

  Why is the audio out of sync and lagging with the frames? Weird! Nice song you beauty.

 • Martin Alilaj
  Martin Alilaj

  💋💋💋💋💋💞💞💞💞💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕je si yll 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   🌷🌷🌷❤❤🏵🌼🌻🌕☀️⭐⭐

 • Anisa Shametaj
  Anisa Shametaj

  😵😍😍😍yll

 • Emanuela Domi
  Emanuela Domi

  Bravoooo ELVANA GJATA SUPER KENGE

 • Earthquake end game
  Earthquake end game

  Bravo

 • Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari

  🙏🙏💐🌹♥️👍👍👍🌻👏👏👏👏👏

 • Lona L
  Lona L

  ❤❤❤❤❤❤

 • Korina Ciko
  Korina Ciko

  Te dua shume elvana

 • Ramize Zubaku
  Ramize Zubaku

  L in

 • Don xhoni Xhoni do
  Don xhoni Xhoni do

  Super❤️❤️❤️😍❤️😍❤️😍❤️❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍❤️😍

 • Josephine Joseph
  Josephine Joseph

  🇹🇿🇹🇿🇹🇿🇹🇿🇹🇿🇹🇿❣️❣️❣️💖Waooo

 • Monika D
  Monika D

  Ajo asht shum e buker

 • Dea
  Dea

  super kenge Elvana dhe je shume e bukur

 • Masar Kadiu
  Masar Kadiu

  0000

 • TIM HIDRI
  TIM HIDRI

  Ku ka si shqipja

 • Gledisa Qendro
  Gledisa Qendro

  3

 • Doriana Mino
  Doriana Mino

  🌷🌷🌷❤❤🏵🌼🌻🌕☀️⭐⭐

 • Teuta Mehmedi
  Teuta Mehmedi

  I lovet soo much 🌺

 • Teuta Mehmedi
  Teuta Mehmedi

  ❤️❤️

 • Teuta Mehmedi
  Teuta Mehmedi

  I lovet soo much 🌺

 • Aida Hoxhalli
  Aida Hoxhalli

  Super si gjithmon ylliiii👏👏👏👏

 • iljuza stari
  iljuza stari

  Te lumte goja

 • Val hurricane
  Val hurricane

  Yll je ⭐❤️

 • EMA MATI
  EMA MATI

  Elavana kjo kenge me pelqen shume. 😀😀😀😀😀

 • Albania Haker
  Albania Haker

  No coment

 • Nadine Isufi
  Nadine Isufi

  💖💖💖👍🏻

 • City Living
  City Living

  Omg, all I can notice is the poor guy holding the light. He's really struggling hahaha. Te lumshin duret o burre loollll.

 • nikolas flamour
  nikolas flamour

  Jun

  • nikolas flamour
   nikolas flamour

   Hi Keith I am uuh

  • nikolas flamour
   nikolas flamour

   Yhhui

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Kto z Polski? 🇵🇱 kenge e bukur, pershendetje nga Polonia 👋🏼👋🏼❤️❤️

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Kush beri like pa e degjuar akoma?🤩 Sepse asnjehere nuk zhgenjehemi nga elvana 🥰🥰🥰💘💘💘

 • Privat Privat
  Privat Privat

  Bravo elvana na knaqe me muzik

 • Alketa Sinani
  Alketa Sinani

  Si gjithmon sukuses elvana

 • Stamp Shop
  Stamp Shop

 • Ani ani
  Ani ani

  Love from Russia💕

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Super Kenge EIvana ❤

 • Anila Sina
  Anila Sina

  Super

 • Gonca Gül Özdemir
  Gonca Gül Özdemir

  Nİce song :) Love from Turkey.

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Omg, all I can notice is the poor guy holding the light. He's really struggling hahaha. Te lumshin duret o burre loollll.

 • Samanta Tabaku
  Samanta Tabaku

  Shume bukur 😍😍😍😍

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Shqiperia eshte me fat qe ka nje kengetare si elvana gjata 🥰💖

  • Den Isa
   Den Isa

   E vertete

  • mikin lirou
   mikin lirou

   She is honestly a gift in this world💛

 • Leonid Cuni
  Leonid Cuni

  Beautiful Elvana ❤️

 • Etland Mema
  Etland Mema

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Agnesa _Butrint
  Agnesa _Butrint

  Jeta ime t don motra shm dashnija ime❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘💋💋💋💋

 • Lireta Shehaj
  Lireta Shehaj

  Te lumte 🌍🌍Fantastic

 • CIPE FF
  CIPE FF

  Kenga me e bukur ne bot

 • kera e Songyl
  kera e Songyl

  e bukur kenga

 • Zabit Leshi
  Zabit Leshi

  elvana queen ❤❤❤😘😘

 • Limona шоу
  Limona шоу

  Super Kenge EIvana ❤

 • Xhulio Enisa
  Xhulio Enisa

  🌟🌟❤️❤️

 • Daniela Maraj
  Daniela Maraj

  Bravooo elvana 😘

 • seda alezaj
  seda alezaj

  LYRICS Dukem diell diell diell si ne pranvere Kto mendime si lule mi ke çel Se mke dhon ti ca shikime E mkan met pik moj zemra ime Dukem yll yll yll a po me kqyr? Drit e bukur syt ti mos i mbyll Sa n'Tiron e e sa n'Prishtin e Ku je nis ti moj zemra ime E mos u ngut (e mos u ngut) E mos u ngut (e mos u ngut) Ku je tu shku ku je tu shku pa mu? E mos u ngut joo mos u ngut Sepse si dihet (hey) jetes si dihet(hey) Ej mos u ngut (e mos u ngut) Ee mos u ngut (e mos u ngut) Ku je tu shku ku je tu shku pa mu? E mos u ngut joo mos u ngut Sepse si dihet zemren ma zbut (hey) ........ Dukem yll yll yll a po me kqyr? Drit e bukur syt ti mos i mbyll Sa n'Tiron e e sa n'Prishtin e Ku je nis ti moj zemra ime E mos u ngut (e mos u ngut) E mos u ngut (e mos u ngut) Ku je tu shku ku je tu shku pa mu? E mos u ngut joo mos u ngut Sepse si dihet (hey) jetes si dihet(hey) Ej mos u ngut (e mos u ngut) Ee mos u ngut (e mos u ngut) Ku je tu shku ku je tu shku pa mu? E mos u ngut joo mos u ngut Sepse si dihet zemren ma zbut (hey)

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Elvan mrekullia 💎 I ❤️ YOU! 🌹

 • Emily An
  Emily An

  Kto z Polski? 🇵🇱 kenge e bukur, pershendetje nga Polonia 👋🏼👋🏼❤️❤️

  • soinhu foitu
   soinhu foitu

   This is what I mean when I’m talking about real Albanian music ❤️❤️❤️

 • Xhoana Meta
  Xhoana Meta

  ❤️

 • Jani Cenaj
  Jani Cenaj

  💞💝

 • Leta Dafku
  Leta Dafku

 • Zeno Canaj
  Zeno Canaj

  Super kenge Elvana

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  Positive vibes 🇦🇱❤

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  😍😍👏🏼

 • Anisa hatija
  Anisa hatija

  Super kenge Suksese zemer😘😘

  • Emily An
   Emily An

   Dashuri e madhe je Elvan 🌹

 • Klevi Gjoka
  Klevi Gjoka

  🤩🤩🥰🥰👏👏

 • Enerilda Hasa
  Enerilda Hasa

  super keng me pelqeu shum elvana

 • Anjeza Sheta
  Anjeza Sheta

  Ne qofte se kete kenge do e kendonte vet autori Pirro Cako nuk do behej hit thjesht rinia do e shperfillte por kjo Elvana sec ka nje sekret qe edhe kengen me te pakuptimte do e kthej ne hit .

  • Stela Hila
   Stela Hila

   @rasputin99 magico Fiks PZ. Veq te jet zeri i saj se cdo gje do tingelloj bukur dhe do i jap qetesi trurit dhe zemres duke e degjuar. DIVA!💓

  • rasputin99 magico
   rasputin99 magico

   Elvana eshte dashuri, eshte shume karizmatike. Per mua ndoshta sekreti eshte timbri i zerit, nuk te merzitet kurre, mund te lexoje dhe numratorib telefonik apo listen e ushqimeve mua ma kenaq shpirtin e degjoj me kenaqesi.

 • Bona Davidhi
  Bona Davidhi

  Kenge Yll yll yll yll

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Ohh this song... 🥇 SUMMER VIBES ☀️🏖

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate

  Elvan mrekullia 💎 I ❤️ YOU! 🌹

 • Music Al
  Music Al

  In love with this song 🙈

 • Music Al
  Music Al

  Summer hits? When QUEEN? 🙏

  • Stela Hila
   Stela Hila

   We can't wait for 2nd albumm!!! There are all summer hits with mos u ngut of course