E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen
53:15
1,394,411
Reddit
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti
 • MrCardX
  MrCardX

  We need Uncle Enver back

 • Mirsad Iseni
  Mirsad Iseni

  Se kuptoj pse e lejojn me fol e me nejt aty ket idiot

 • PlayerON game
  PlayerON game

  Ksaj shqipes esh pr ti qr

 • Ensar JR19
  Ensar JR19

  Shqiptaria asniher ska pasur pedera turp per shqiptarin 😡😡😡😡

 • Behar Bajrami
  Behar Bajrami

  m.itmores.info/player/video/onJ6tGuAsZWDjMo

 • Sky Jurichild
  Sky Jurichild

  Askush por askush... Shqipja:Jeni te degjeneruar meshkuj dhe femra

 • Edna Tubig
  Edna Tubig

  Shqipen me kurrr se kisha pranu ne emision per mendimin tim nuk i shkon emisionit te juaj nje femer e till . Ju faleminderit

 • azemine shala
  azemine shala

  Nuk me pelqen As pak Shqipja me keto xheste me e mira nga te gjitha e cila m flen ne zemer është Tea dhe shum pershtaten me Andin ... I Love You Teaa

 • Sami Bojaxhiu
  Sami Bojaxhiu

  Shqipja shote galic fjalt me vent e drejt

 • Gazmir Cani
  Gazmir Cani

  Punoshe mor kamarjer o khar jo gay😂😂

  • Gazmir Cani
   Gazmir Cani

   Qr

  • Gazmir Cani
   Gazmir Cani

   Se te qahet farfalla

 • Lola Lola
  Lola Lola

  Jeni me te miret bravo

 • Feti mazi
  Feti mazi

  Po tea a meriton ndonje kritka

 • Feti mazi
  Feti mazi

  Tea e ka sjelle komshiun ,po shqipja e ka kosoven me veti ,skishte bullizim deri atehere .ej sh i ka familjen jashari ja rrufshi ,ti tea je e poshter komuniste .....

 • Feti mazi
  Feti mazi

  Po graciano e ka birren e Vet

 • Anna M
  Anna M

  SHQIPJA E SHPIFUR

 • F shabanī
  F shabanī

  i lumt ksaj shqipes

 • Fatmira Kurti
  Fatmira Kurti

  Bravo Shqpe turpe per emisjonin ka vend tjeter per tu diskutuar lat nam shqitaret kan nevoj per te diskutime per fukardhiku qe i ka mbuluar ne jete e ture te perditshem dhe skan nevoj te degjojn budadhiqet

 • Fatmira Kurti
  Fatmira Kurti

  Ike more budalla me duket se edhe ti ashtu je si ai na nevritet asaje me duket i pelqen keto me duket se ajo esht si ai

 • Arian Taraku
  Arian Taraku

  Bravo shqipe

 • Malvina Malo
  Malvina Malo

  Na i shpifi ky

 • Malvina Malo
  Malvina Malo

  T lumt shqipe brava jam plotesisht me ty

 • Ymer Ymeri
  Ymer Ymeri

  U largua tea u larguan te gjith qunat

 • Rijad Emrulai
  Rijad Emrulai

  Padrejtsi asaj Shqipes i pasken bo, Tea paska dal me nxjerr me shum fjal se sa me dal pse eshte mendje hapur ajo qenka idiote dhe hipokrite sepse nuk ka dal pervete po me ja nxjerr atina te palarat, pytjet e san me ironi te pelqejn te dyjat qfar shijon etj hahaha o kjo Tea doket engjull asht dreq i njof femrat si kjo un kto jan mente kqijat ne bot

 • sabri Hyseni
  sabri Hyseni

  😑

 • Cuni MIRE
  Cuni MIRE

  skam shum per te then vetem turp turp qe trajtoni keto tema ..nje BRAVO PER TY SHQIPE 👌🤝👏👏👏

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn

  E kapi 3 fazorshi i Skizofrenise shqipen.lol Lexoni komentin tim ne episodet e meparshme...

 • Gris Bidai
  Gris Bidai

  Me psiqike se shqipe ska

 • Youtube Lover
  Youtube Lover

  Bravooooo shqipe

 • Esa Ersa
  Esa Ersa

  O Shqipe bravooo bre 👏🏻👏🏻🤣

 • Ari Dem
  Ari Dem

  Kyy emision qe po mundoheni te benii diqka sipas asaj ides suajj per mu eshte e kote per arsye se ne qoftese nje djal nje vajze nuk eshte ne gjendje qe te gjeje fatin e jetes atehere me mire le te marr nje tufe delesh dhe te dal me to qofte mashkull apo femer E ju te emisionit sa te ka budall ju mos ndalonii!!!!!!!!!

 • Eglantina Leka
  Eglantina Leka

  No uy

 • Dren Belegu
  Dren Belegu

  itmores.info/player/video/kpiMz4KearCjhag ja ku e keni pergjigjen adekuate

 • A. B
  A. B

  Shqipja esh jet t shtoft zoti jeten ❤️🦦❤️

 • A. B
  A. B

  Ti nk quhesh bi ti quhesh prostitut

 • Mimi A
  Mimi A

  Shqipeee ty zhag te kisha ngreeeeee .lopa keqe

 • UniKKatil- T.B.A
  UniKKatil- T.B.A

  Shqipja osht tipike Shqiptare tjert jen fallco

 • Mario Jolla
  Mario Jolla

  Shqipen ta puthesh mu në ball hec aty shqipe me ty jemi tgjith Na dolën para byth qira duan dhe gra

 • Lihane Biba
  Lihane Biba

  Une ju shikoj qe jam 10 vjec

 • Fjori Drita
  Fjori Drita

  😑😑😑

 • Djino Mbeuko
  Djino Mbeuko

  Arjani: po ti graciano e ke bo per lek apo per qef Graciano: per lek Arjani: ti po genjen Graciano: po mundohesh te ta jap falas 😂

  • Gazmir Cani
   Gazmir Cani

   😅😅😅😅

 • xhuana s xhs
  xhuana s xhs

  Shqipja donte dodon ta sillte ne vete 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Kreshnik Sherifi
  Kreshnik Sherifi

  Fucking bitches The whole program is just a bullshit 👎🏻

 • Murat Besmir
  Murat Besmir

  DEGJENERIM

 • Rudens Sinjari
  Rudens Sinjari

  Pederastllëku është zgjedhje dhe jo natyrore siç thonë pederastët që mundohen të justifikojnë degjenerimin. Bravo Shqipe!! 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Feti mazi
  Feti mazi

  oj sh.po graciano paska ardhr me ma uje .lypja o graciano ,provo burr

 • Feti mazi
  Feti mazi

  shq. kurr nuk i dihet o mevllan mos ha muu po thom mos ha pshtjellaq

 • Argjent Fejzi
  Argjent Fejzi

  Sa te prapambetur shqiptare, shum fjal per nje second

 • Vitori Zeneli
  Vitori Zeneli

  Une s'e kuptoj eshte emision per lidhje apo per sherre? Jashte temes cdo gje.

 • Pashk Biba
  Pashk Biba

  bravo shqipe tlumt

 • B
  B

  Yll je Shqipe

 • B
  B

  Bravo Shqipe

 • pajtim lepaja
  pajtim lepaja

  Nevojat ekonomike paska vendos ti zgjedh me B... th po leri more kto gjera. e ben per fam besoj,nuk mendoj qe qenka alamet njeri te paguaj ndokush kur ka sa te duash pa para.

 • black butterfly
  black butterfly

  bravooo Arjon fole shume shume menqur..!!!

 • Katie Slovic
  Katie Slovic

  Shqipja KAFSHE totalisht, mund te jesh kunder LGBTQ+, por sillu si njeri-respekto te gjithe. Njeres edukojuni per homoseksualitetin - Eshte e lindur pavaresisht kur apo si e zbulon. Neser mund ta kete nje i aferm ose femija juaj e duhet qe te dini si ti mbeshtesni pavaresisht e aporovoni ju apo jo. Mos i traumazoni apo i beni asha. Graciano eshte i konfuzuar. Me kete edhe lendon gjithe komunitetin sepse e ben te duket si zgjedhje, e prerja seksuale eshte e lindur, gje qe rrit bullizimin, e mospranimin e ketij komuniteti

 • Jana Nikolla
  Jana Nikolla

  sa emision i shpifur jeni e keni mbrojt ni person siq asht graciano edhe e keni largu ni person siq asht shqipja e drejt ju i keni then asaj se ka bollizu a ne fakt ju te gjithe e keni bollizu shqipen,ky ariani edhe ato dy ana e tea jan njerzit ma fallc se i kam pa njet teme a kjo bora veq per qat qaj din me fol kjo ska tru per ma shum

 • Arsim Fazliji
  Arsim Fazliji

  Kjo shqipja,çdo fjalë e shuplak👋👋

 • Vangjeli Raimonda
  Vangjeli Raimonda

  Brravo shqipja esht me e mira

 • Besnik Rexhepi
  Besnik Rexhepi

  Shqipja me knaq fare

 • Dalmate Kastrati
  Dalmate Kastrati

  Debilla ,rebella jeni

 • An Nda
  An Nda

  Bravo shqipe

 • Valentina Gjinaj
  Valentina Gjinaj

  Bravo shqipe Te lumt👍

 • Edona Hoxha
  Edona Hoxha

  ua sa primitive kjo shqipja

 • Edona Hoxha
  Edona Hoxha

  kush tjeter e degjoj kur shqipja e talli gracianion kur ai tha injorante

 • Pjerin Stenaj
  Pjerin Stenaj

  Jam bossssseeee

 • Pjerin Stenaj
  Pjerin Stenaj

  Un jam me anen e deja

 • Pjerin Stenaj
  Pjerin Stenaj

  Ana asht shum e mir edhe e drejt.. Edhe Deja edhe ajo asht e mir edhe e drejt... Ndërsa shipja asht shum e keqe.. Si shtrig asht..

 • Aneta Kryezi
  Aneta Kryezi

  Shqipja eka pat me te dret

 • PayPalxBTC Rewards
  PayPalxBTC Rewards

  SHQIPEEEEEEEE❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • B K
  B K

  Wow qfare llumi, flliqesira

 • serhan imeri
  serhan imeri

  Kjoo shqipja me e cmendura ne bot qe kam pa nga femrat deri me sot kam pa shuum femra por si shqipja joo

 • Amarildo Sulaj
  Amarildo Sulaj

  2 3 cuna jan aty tjeret s jan gjekundi, fatjoni andi e kush tjeter mendoni

 • a bezhani bezhani
  a bezhani bezhani

  nga mi gjeni keta byth cpuarit

 • Xheni Xhenii
  Xheni Xhenii

  A hahahaha haha 😂😂😂 e mbyllnjani Mikrofonin kesaj te flasim nje muabet ahahaha graciano po ti je injorante moj ahahaha lot lot lot

 • Riad Mustafa
  Riad Mustafa

  Bravo Shqipe

 • Z b
  Z b

  Aaaaaaaa je e madhe teaaaa

 • Z b
  Z b

  Oj shipe ti je e staxhinume me patent

 • muk mak
  muk mak

  Respekt per shqipe shum Respekt shum fjalorin me vend e pask Respekt .

 • Denis Alla
  Denis Alla

  shqipeee FREGATTENE..ji kjo qe je pamvarsisht cdo komenti nga arjani e nga kushdo COMPLIMENTI JE REAL!!!

 • Denis Alla
  Denis Alla

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shqipeeeeeeee muoioooo je e madheeeeeee je reale,ti voglio bene!!!

 • Denis Alla
  Denis Alla

  brvaaa shqipe.jam dakprd Tea ja ke fut kot plako po ben thjesht show pa pike lidhje

 • Asgje Dhe Gjithcka
  Asgje Dhe Gjithcka

  I lumt goja Shqipes ne kte rast ✋ respekteee Shqipeeee 🥰

 • Rizo O
  Rizo O

  Qka i bje kjo fala e balonit??!!!!!

 • Ermira Kajtazaj
  Ermira Kajtazaj

  Ahahahaha ta ha zemren oj Shqipe mire e ke edhe boll mire po jav bon 🤣🤣🤣

 • Arben Salihi
  Arben Salihi

  Nuk di qfar gjfar menagjimi ktu asht hiqne ket shqipes se veq penges per emisjon

 • Hajrullahu Sahit
  Hajrullahu Sahit

  Bravo mevlan tlumt

 • nitinisa2
  nitinisa2

  Shpiqe je Mendje Madhe , je pa Shkoll dhe je se nje Thmi , Shqipe Shko pastro guhen.. Fjalet tua pa Lidhje ,, je nje person pa zemer 👎🏻👎🏻

 • ana ana
  ana ana

  Une e kam shume qejf Tean Anen dhe Fjorelen ndersa Shqipen the bitch one

 • alexandrimadh
  alexandrimadh

  hallall shqipes karakter i vertet....

 • Servis Fredi
  Servis Fredi

  Ce keni dasht o re ket shqipen

 • Oriana Ziu
  Oriana Ziu

  Duke pare balenat ne Tadoussac itmores.info/player/video/xmdqsaOfhtt_ibg

 • Fati Official
  Fati Official

  o mchavi trapin kjo shqipja kuku

 • Fati Official
  Fati Official

  shqipja ska pik kulture ju lutem nxjernjani nga emisioni ju lutem se kshtu emisioni sdu me pa

 • Berat Boshnjaku
  Berat Boshnjaku

  Shqipja ne kit pjes osht shum e drejt edhe te lumt oj shqipe se nese ka ksi biseksual at her nuk dote kemi kurr burra veten Gra ne kit shqiptari se po te ishe normale kjo gje kish me qen kjo edhe nkohen e enverit apo ne kohen e skenderbeut po ky BISEKSUALITET dhe HOMOSEKSUAL nuk ka vend ne shqiptari

 • Tirana Albania
  Tirana Albania

  Oj shqipe si shqipe je jam shkri me ket pjese me mimikat qe ka ba shqipja je unike e dua tipin tend

 • Elza Hyseni
  Elza Hyseni

  Po shqipja ndoshta ka ofenduar Disa nga vajzat apo djemt nuk e di se nuk e kisha aty Mendjen por meqenese graciano fliste shum pak normale UN Mendoj Se ishte ...?pasi smund ta them se jam akoma e re por graciano u vëre pasi qe i tha teas ty Te kisha propozuar me anen Ne njefare menyre graciano per mendimin Tim genjen dhe tea mos u nevrikos me shipen se ”pak a shumë e Ka mire” ju pershendes NGA Kosova ju dua shum dhe Bora suksese ne Emission 😘❤️❤️

 • I. Ist
  I. Ist

  Tea esht nje neperrke. Po pse se mbajte ish te dashurin BI moj Tea? Kur ishe aq open-minded. Shqipja ka te drejt ju jeni shum fake!!!! Tea ven kushte ne perputhen: un dal nga emisioni. Po ik mi balon me gaz, se ti nuk iken nga aty se do te behesh e famshme!

 • Katina Kuçi
  Katina Kuçi

  Ana ka ber shum gabim qe iku ajo ishte me e mira 😢

 • Shkela Hajdri
  Shkela Hajdri

  Rsp per shqipen

 • igli alickolli
  igli alickolli

  Prap n byth e ke me te dyja jo gay jo bi hahahhahahah

 • Daki
  Daki

  lgbt🤮🤮🤮🤮

Il prossimo