Butrint Imeri - Anlasana (Remake)
01:36
3,217,787
Reddit
Stream or Download now "Anlasana (Remake)" here πŸ‘‡ avd.lnk.to/AnlasanaStores
Music reproduced by Γ‡elik Lipa (SBS Entertainment)
Albanian lyrics by Butrint Imeri
Original song "Haluk Levent - Anlasana"
Butrint on Instagram: instagram.com/butrint_official
Butrint on Facebook: facebook.com/butrintofficial
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt

Commenti
 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri

  Kom desht me t'pa n'sy edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti veten e urrej pa ty prej qe ke ik, une s'jom mo i njejti as lamtumire nuk m'the as gjumi ma nuk m'merr ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher deshta me t'pa

  • Orgest Ahmetaj
   Orgest Ahmetaj

   Bravo super song Butrint 😊😊😊

  • xhanem hasi
   xhanem hasi

   E degjoj 24h me plq ekstrem kjo muzik sdi si ta pershkruja😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍plot dashni tduaaaaπŸ”πŸ”πŸ”πŸŒπŸŒπŸŒ

  • M H
   M H

   πŸ˜‡πŸ˜‡

  • flora be
   flora be

   @Filma Vizatimor Shqip ta bana sub kthema pls ❀️

  • flora be
   flora be

   @Angels City ta bana sub kthema pls

 • Jehona Mustafa
  Jehona Mustafa

  πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯❀❀❀❀

 • Azret Selimi
  Azret Selimi

  edhe un pe ves A JA VLEJTI? πŸ₯Ί

 • fatbianko islamaj
  fatbianko islamaj

  3.111.111

 • Zheton Bang
  Zheton Bang

  Oh zot qysh pom lendon kjo Keng Po me kthehen kujtimet ROBT TI QIFSHA Qe e ki qit ket kang

 • Bad _girl
  Bad _girl

  Wowww like kush e Don Trintinn

 • Muhsine_uzn 066
  Muhsine_uzn 066

  β€πŸ’―

 • arizona Gashi
  arizona Gashi

  FLM PER QIT KANG πŸ‘

 • Αόμινα 12
  Αόμινα 12

  3M just Remake πŸ”₯

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Valla loqk je Bukurosh ❀❀😘😘

 • Alesia Blloshmi
  Alesia Blloshmi

  As lamtumir nuk mtheπŸ€·β€β™€οΈ,,,,,

 • Alesia Blloshmi
  Alesia Blloshmi

  Ooo ooo malli mka marrπŸ₯΅β€

 • Alesia Blloshmi
  Alesia Blloshmi

  T'adhuroj🀝❀

 • M H
  M H

  A beatiful song 😍😍😍😍

 • VIP SHQIPTAR
  VIP SHQIPTAR

  I love song and i love you

 • arsim topalli
  arsim topalli

  Pse kennget e mira xheth jan shumm te shkurta !

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti

  ❀

 • Laura Laura
  Laura Laura

  Te kam dashuri Butrint β€β€β€πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ«πŸ«

 • Esmeralda Kaci
  Esmeralda Kaci

  VeΓ§ edhe niher syt me ti pa.. πŸ’š

 • Ebru Erdinc
  Ebru Erdinc

  πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • KLEJDA ALCANI
  KLEJDA ALCANI

  β™₯️

 • Laura Llaha
  Laura Llaha

  Kur del e plote kenga

  • Laura Llaha
   Laura Llaha

   E di qe nuk eshte e plote por kur del si kenge

  • Amarildo Caushllari
   Amarildo Caushllari

   Kjo nuk ka keng te plot esht thjesht remake

 • sokin jon
  sokin jon

  Omg what is this πŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯Ίβ€οΈπŸ˜£

 • Besi Neziri
  Besi Neziri

  bravo butrint po vetem shkruje se eshte cover se kjo muzik eshte ne turqisht itmores.info/player/video/qXZ5w39qj7SWndo

  • sokin jon
   sokin jon

   Kjo kanga ime e preferuar 😭

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Yok yokπŸ˜‚πŸ˜‚

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  ooo malli m ka marr veq edhe 1 here syt e tu te bukur me ti pa

 • Robert Albania
  Robert Albania

  Zyber i know you are hereπŸ˜‚πŸ˜‚

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa

  Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonΓ« e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Butrinti asht ma i miri kajherπŸ˜‚πŸ˜‚

  • Shkodrane Shkodrane
   Shkodrane Shkodrane

   @hoiy vinosa oooo ich dich nicht qyre niher

  • hoiy vinosa
   hoiy vinosa

   Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonΓ« e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

 • Nardi Lloqw
  Nardi Lloqw

  Je ma i miri

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  king kush mendon se trinti o king like

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  ta dua at zerin e embel qe e ke

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  veten e urrej pa tyyyy

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Valla i bukur ky butrinti πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°

 • aola wili
  aola wili

  This is so good, we need more of it!!!

 • Pranvera Gega
  Pranvera Gega

  Shum e bukur kenga .Bravo.Vetem se esht e shkurter .Por e bukur

  • aola wili
   aola wili

   zmr shkruj

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  xπŸ’•πŸ’•πŸ’•πŸ’•

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  zmr shm e bukr

 • Viola Gjinali
  Viola Gjinali

  Shum kenge super e bukur ✌β™₯️

 • gioyu comi
  gioyu comi

  Kjo kanga ime e preferuar 😭

 • Azet Pashku
  Azet Pashku

  Super hit

  • gioyu comi
   gioyu comi

   king

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonΓ« e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

 • Hayat Uzun
  Hayat Uzun

  seni cok seviyurum abi cok iyi bir sarki πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ‡ΉπŸ‡·mehraba herkese

 • Rudina Reka
  Rudina Reka

  Ooooo malli mka marr....veΓ§ dhe ni her syte me ti pa....babi imπŸ˜’πŸ’”πŸ’” vetΓ«m dhe njeher dua te shohπŸ˜’πŸ™

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan

  Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonΓ« e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

 • Freestyle Albania
  Freestyle Albania

  Mbej subscribe πŸ™. TΓ« rujt zoti ty bashk me familjen ❀️. Flm e rsp kush me ben 😍

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan

   Shum ebukur

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Ooo Butrint ylll

 • Tefta C
  Tefta C

  Like kush mendon se butrinti eshte yll. πŸ’– πŸ’₯ Zoti te ruajtte familjen.πŸ˜‡

  • Freestyle Albania
   Freestyle Albania

   Mbej subscribe πŸ™. TΓ« rujt zoti ty bashk me familjen ❀️

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Qysh vlla ti ks e un ktu qysh meta pa ska shancπŸ˜‚πŸ˜‚

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  zemrqmqvl jft se pdm pa

 • yuoop noke
  yuoop noke

  ! Zeri jot melodi e shpirtit tim ! Shpresoj te kem nje like per kete koment

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  zmr shkruj

  • Leonik shabani
   Leonik shabani

   kaltrins

  • Leonik shabani
   Leonik shabani

   zmr djli imtrs Γ«

  • yuoop noke
   yuoop noke

   Ckemi

 • Ivana Teslic
  Ivana Teslic

  β™₯️

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  β€οΈπŸ’›πŸ’šπŸ’™πŸ’œβ™₯οΈπŸ’β€οΈπŸ’›πŸ’šπŸ’™πŸ’œπŸ’œπŸ–€πŸ–€πŸ–€πŸ–€πŸ’œπŸ’™πŸ’šβ€οΈπŸ’›πŸ’™πŸ’œπŸ’œπŸ’šβ€οΈπŸ’šπŸ–€πŸ–€πŸ˜»πŸ˜ΈπŸ’›πŸ’™πŸ–€πŸ’œπŸ’›πŸ’›πŸ’™πŸ’™πŸ’–

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  shemkga

  • Leonik shabani
   Leonik shabani

   thgshq krinbzmr karikari

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  shpirti jem love you so much

 • Albulena Cakaj
  Albulena Cakaj

  king

 • Leonik shabani
  Leonik shabani

  sa emr gΓ«ga jteβ™₯️

  • Leonik shabani
   Leonik shabani

   mrl edrrovftn

 • Dafina Karaj
  Dafina Karaj

  🌟🌟🌟🌟

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Shpirti jemπŸ˜‡πŸ˜Š

 • Nita Nita
  Nita Nita

  sΓΌss

 • Geto Fero
  Geto Fero

  Shum ebukur

 • Geto Fero
  Geto Fero

  Shum e Bukur muzika

 • Lejla Bajraktari
  Lejla Bajraktari

  Mrekulli sikur te ishte pak me e gjat kenga aq e bukur sa a aq bukur sa e ke realizua ti πŸ‘Œ

 • doire aintu
  doire aintu

  Dhe pse nuk kam pasur mundesi met pa zeri yt gjithmonΓ« e kam ne mend I LOVE YOU . Ich liebe dich mein Engel

  • Freestyle Albania
   Freestyle Albania

   Mbej subscribe πŸ™. TΓ« rujt zoti ty bashk me familjen ❀️

 • Albion Qoqaj
  Albion Qoqaj

  The. Best you’re music broooo

  • Albion Qoqaj
   Albion Qoqaj

   @doire aintu πŸ‘Œ

  • doire aintu
   doire aintu

   E ke shkri YlloooooπŸ‘ ❀️05.November.2015❀️ mle Pa gjum nsy sonte breeee

 • alida flus
  alida flus

  Ooo shtim jete❀️❀️❀️❀️

  • Anxhi M
   Anxhi M

   Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

 • Geto Fero
  Geto Fero

  Ckemi

  • alida flus
   alida flus

   πŸ˜˜πŸ˜πŸ’˜β€πŸ’ž

 • Dorisa Berisha
  Dorisa Berisha

  E kalli e hajtπŸ”₯πŸ”₯

 • afrim sala
  afrim sala

  Pse dreqin i pjerdhni kenget origjinale kaq shume...a nuk keni mend me kriju vete. Po te doni poezi ju krijoj un sa te doni.

 • Sikke Nikulainen
  Sikke Nikulainen

  Beautiful! Love from Finland ❀️

 • pida siouy
  pida siouy

  Hi from Turkey. Δ° love you butrint imeri

 • femi
  femi

  Te Lumt ooo Butrint

  • pida siouy
   pida siouy

   Pse kaq e shkurter kenga shume e bukure ca zeri ke super πŸ‘Œ

 • Martir Albanoz
  Martir Albanoz

  Bideni Fiton Zgjedhjet Urime Shqiptari itmores.info/player/video/tXx8xoqMadSnmbg

 • Kujtim Morina
  Kujtim Morina

  Esra kahraman -ex love

  • Anxhi M
   Anxhi M

   Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

 • Beyza GΓΌltekin
  Beyza GΓΌltekin

  BUTRİNT YOU ARE THE FATHER AMK YOU ARE THE BEST YOU ARE .... abiii la as bayrakları as as as helal la sana aslanım benim sende chp li değilsen bende insan değilim aq RESPEKCT FROM TURKEY WE LOVE YOU SO MUCH THANK YOU HALUK LEVENT YAA HALUK LEVENTTT HUHUHUUUUUUUU

  • AJREHA
   AJREHA

   we albanian love too turkey people

 • skerdi dinoshi
  skerdi dinoshi

  πŸ’”πŸ˜”

 • Amarda Mikani
  Amarda Mikani

  πŸ₯°πŸ˜πŸ˜πŸ˜dita e ditelindjes sime

  • Shkodrane Shkodrane
   Shkodrane Shkodrane

   @Amarda Mikani ani shum mir i festosh eshe shum festa tjeraπŸ₯³πŸ₯³πŸ₯³

  • Amarda Mikani
   Amarda Mikani

   Kur e ka hedhur butrinti kengen une isha ne feste

  • Amarda Mikani
   Amarda Mikani

   @Shkodrane Shkodrane flmπŸ˜€πŸ˜ƒπŸ₯³

  • Shkodrane Shkodrane
   Shkodrane Shkodrane

   Ooo Urim urime u rritsh edhe πŸ’―tjera me tmira ne jet πŸ’―πŸŽ‚πŸ­πŸΎπŸ˜‚

 • Oliver Julia
  Oliver Julia

  πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜œπŸ˜œπŸ˜›πŸ˜›πŸ˜›πŸ˜›

  • Anxhi M
   Anxhi M

   Ju lutem me ndimoni me nje subscribe faleminderit

  • minij hooi
   minij hooi

   Sa keng e bukur

 • Albine Shala
  Albine Shala

  E ke shkri πŸ‘ 05.November.2015

  • minij hooi
   minij hooi

   Kenga e bosssiiiittttt

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane Shkodrane

  Pse pre asht ky Butrinti keq mendje madhπŸ˜‹

 • Violeta Ibrahimi
  Violeta Ibrahimi

  πŸ˜˜πŸ˜πŸ’˜β€πŸ’ž

 • Lirije Kovaqi
  Lirije Kovaqi

  Kkkuku sa zemer eshte locks jem valla shtim jete osht butrini djali ma I bkr πŸ˜ŽπŸ˜˜πŸ’‹πŸ‘„β€β€β€β€πŸ’†β€β™‚οΈπŸ€©πŸ˜˜

 • Ediliana Zaimi
  Ediliana Zaimi

  πŸŒΉπŸ’Ž

 • ANA GJATA
  ANA GJATA

  Jepini subriske faqes sime ju dua

 • Klaudia Burgaj
  Klaudia Burgaj

  😩😩

 • Blerina Ndoka
  Blerina Ndoka

  Aman se kenge melankolike

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  Pse kaq e shkurter kenga shume e bukure ca zeri ke super πŸ‘Œ

 • xX kissmyognoskin7Xx
  xX kissmyognoskin7Xx

  Kom desht me t'pa n'sy edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti veten e urrej pa ty prej qe ke ik, une s'jom mo i njejti as lamtumire nuk m'the as gjumi ma nuk m'merr ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr vec edhe niher deshta me t'pa lyricstranslate.com/en/anlasana-understand.html-0

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Phantom

 • Dhukixtuti
  Dhukixtuti

  Kom desht me t'pa n'sy Edhe me t'vet e me t'vet a ja vlejti Veten e urrej pa ty Prej qe ke ik,un s'jom mo i njejti As lamtumire nuk m'the As gjumi ma nuk m'merr Ku ike ti s'po muj pa t'pa ooo malli m'ka marr Veç edhe niher syte me t'i pa ooo malli m'ka marr veç edhe niher deshta me t'pa

 • Baftjar Butrint
  Baftjar Butrint

  Me I miri jeπŸ₯Ίβ£πŸ‘‘O Trinti mundesh me ma pelqy komentin me nje ❀ te lutem, te lutem, te lutem , te lutemmπŸ™πŸ₯ΊπŸ’– jam nje nga fansat me te zjarrta te tuatπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ’–πŸ’–πŸ’–β€β€β€πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–πŸ’–β€β€β€πŸ’žπŸ’žπŸ‘‘πŸ‘‘πŸ’˜πŸ’–πŸ’˜πŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ₯ΊπŸ™πŸ™πŸ™πŸ™

 • 123 45
  123 45

  Te dua shum trint 😘β™₯️🌹😍😘❀️

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Bos

 • ilire sahiti
  ilire sahiti

  😍😍😍😍😍😍

 • Pjerin Stenaj
  Pjerin Stenaj

  Kenga e bosssiiiittttt

 • Pjerin Stenaj
  Pjerin Stenaj

  Sa keng e bukur

 • Ediona Bano
  Ediona Bano

  What a beautiful song! Awww πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ™πŸ»

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Butrint

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Imeri

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Nijsh

 • Jonuz Aga
  Jonuz Aga

  Bos