Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
365,558
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/VizionPlusTV
instagram.com/VizionPlusTv
twitter.com/VizionPlusTV
instagram.com/binjaket_show/

Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.

------------------------------------------------------------------
Subscribe: itmores.info...

Commenti
 • I Pee You
  I Pee You

  Sa cingo kishte fikur Albanua do thoni ju ?

 • nicola nik
  nicola nik

  Alban je I pa par kam qeshur me lot me beso ska me ty 😂 😂😂😂😂😂👑🍀🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • nicola nik
  nicola nik

  Ini shum te mir vlla emoter ❤️💙👑👑🥂

 • Fatrije Fatrije
  Fatrije Fatrije

  Shih me qen ne tavolin 🤢🤮, duhet evoluar me bindje jo me byth O VLORA, ngelet duke u vra dit per dit per 1 bim ashash

 • Gerald Hyseni
  Gerald Hyseni

  Albano the Legend 🔥

 • Another Girl
  Another Girl

  Lot pjesa fundit. Albano riktheni apartmentin. Merrni dhe romeon me Donaldin

 • sebiano 1
  sebiano 1

  E rikthejm I q motren hahahahaha

 • Elton Daily
  Elton Daily

  Mësoni gjermanisht nga kanali ynë. 🇩🇪

 • king Boy (king)
  king Boy (king)

  39:30😂😂

 • Gaming Zone
  Gaming Zone

  Sa i ka ra ne shpull ai me zyse ropt

 • Ermal Nuhiu
  Ermal Nuhiu

  Pjesa qe loze me fe nuk me pelqeu albano resspekti im 📉📉📉📉📉

 • PYRRHUS OF EPIRUS
  PYRRHUS OF EPIRUS

  Cna cat trapin me kete kalaja kalaja..vk..kompleks arrixhinjsh thuj me mir

 • PYRRHUS OF EPIRUS
  PYRRHUS OF EPIRUS

  Nji i mencur ka then ,pordhet e shqiptarit ka grisur breket luis viton dhe me pas ato Versace

 • acs klo
  acs klo

  hajede umor hajde, umor pa "h". ca boderdello emision o ja qr

 • Luan Kadrija
  Luan Kadrija

  o binjak pse pini birra n emision nuk ësht mir

 • Bes Nik
  Bes Nik

  Hahahahaha eshte i mir muti eshte i mire 🤣🤣🤣🤣🤣

 • HABERET E FSHATIT
  HABERET E FSHATIT

  Më i miri🙌🙌🙌

 • ml d
  ml d

  „Pillni sa te keni takat“ hahaha Albano Bogdo Legjend

 • Krisi Krisi
  Krisi Krisi

  Zot sa i mir Albano😍😍😍😍

 • JohNnY Blåck
  JohNnY Blåck

  Shum bukur shkelqeni

 • xxx tentacion
  xxx tentacion

  😂😂😂 Ku lejtohrt cai i ftohtë ne ramazan

 • ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel

  ʜᴜᴍᴏʀɪsᴛɪ ᴍᴇ ɪ ᴍᴀᴅʜ ɴ sʜǫɪᴘᴇʀɪ ᴀʟʙᴀɴᴏ 💥💥💥💥💪💪

 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3

  🤔🤔🤔🤔Albano je 1

 • Amela Lema
  Amela Lema

  Episodi me i bukur qe keni bere ndonjehere ...😂😂lot,lott skam fjal ..the best

 • Unlike Son
  Unlike Son

  Albano mbreti humorit

 • the king
  the king

  I dhashë nje unaze me diamant gjysma shpirtit me thoshte ishalla thote jo nuk pranon t'a kthej te marr leket mbrapsh 😂😂😂😂😂😂😂sa i madh eshte

 • genta nova
  genta nova

  Vdiqaaa me skecin e fundit, mbaj frymen per 15ore 🤣🤣🤣🤣

 • Daniel D
  Daniel D

  Po sa bukur kendoj Albano. Me mire se se ca kengetare koti qe kemi ne Shqiperi

 • xGHOSTYY_
  xGHOSTYY_

  Kush ta kujtar qe albano esht krishter dhe pastaj doli muslimannnnnn

 • chelsea14274
  chelsea14274

  BS

 • Arsen Malaj
  Arsen Malaj

  Se di pse po sme pelqen fare si emision. Kur jane ne personazh binjaket bejne humor po keshtu ekspozojn veten qe jane jo profesionale dhe çunakë. Jane te rinj, kane kohe per permiresim por aktualisht nuk jane per te bere nje emision me vete

 • clarita gorni
  clarita gorni

  JALLA MORE ALBANO , PO SA I MIRE JE O FLORI , OPO SA ORIGJINAL JE, NA TULLLLL SI I NDJEN O DJALE I THU .... OPO SA NJISH AKTOR JE , KUR LUN TI SIKUR SHOF ROLAND TREBICKEN GJALLE , SHNET TU BEFTE SA NA KNAQ ME LOJEN TENDE, KUDO JE TI OPO KUDO , PO JE TI E SHOF ME QEF , O LEZETI I CDO TV

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam

  Vk ordinera

 • Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami

  Albano king

 • tedi Marku
  tedi Marku

  I madh Albano. Nje nga artistet me modest dhe te vertete ne shqiperi. Rrespekte Bano

 • xhuliano manxharaj
  xhuliano manxharaj

  ka bere histori tek apartamenti 2xl i madh pz

 • Ger Beno
  Ger Beno

  Ai merr 5M lek se ben batut kur e pyesin ku e shijon me shum : Ne byth... shia rëpt.

 • Eglantina Gugo
  Eglantina Gugo

  Albano je njesh o figure kur ke performuar dhe nuk ke marre shperblim nga publiku asnjehere je lezeti klarnifornise je yll💥💥💥💥💥👍👍👍👍👍🙉🙉🙊🙊🙊

  • Eglantina Gugo
   Eglantina Gugo

   Do te sygjeroja te shkruaje nje liber per jeten e deritanishme e theksoj do jesh idhulli per te gjithe djemte dhe vajzat qe kalojne te njenjten situate ne jete je forca dhe besimi i tyre per te vazhduar jeten sa here qe persona te ulet kerkojne te rrezojne per toke je paarritshem te pergezoj per guximin qe te karakterizon 💥💥🙊🙊🙊🙊🙊

 • Dukagjin Kastrioti
  Dukagjin Kastrioti

  Po albano ca ka qe nji ne dy fut doren te atletet...e vrasin corapet 😂😂😂

 • sar. i
  sar. i

  Albano, artist i madh🥰

 • Mandi Mandi
  Mandi Mandi

  Je aktor ska diskutim por je shume legen ,sjellje leshi me grupin muzikor ,je shume homurist rruge 😡

 • Diti Uka
  Diti Uka

  ALBANI NJE MIK I HUMORIT SHQIPTAR... ESHTE GJITHMON PA SKENAR... SHQIP DO TE THOTE, I LINDUR SI AKTOR...

 • darioden
  darioden

  44:53 pjeshka nga blloku

 • Mile_d 2020
  Mile_d 2020

  Ate ironine me Ramazanin e kenaqe fare? Te lumte qe i ul pike vetes Bogdo.

 • PETRIT PETRIT
  PETRIT PETRIT

  O Albano karri,je i mire por ndonjeher ja fut pordhes kot,vertet ka te paafte,por jo kaq shume se nuk ngelen artistet ti vleresosh ti te gjithe.

 • Albanian Lyrics HD
  Albanian Lyrics HD

  37:25

 • e
  e

  Qe ne 2009 e ndjek apartamantin shum te mir Juli genti ermali ne ato koh , por kur moren dhe albanon gjithcka ndryshoj shum her me I mir apartamanti pjesa tjeter esht histori ishalla e ktheni apartamentin ktheni dhe cubin

 • The Big on Sport
  The Big on Sport

  Ca kendoj mor plak Se mora vesh vetm haleluja 😂😂😂

 • Begu Begu
  Begu Begu

  I madhi Albano

 • mo 207
  mo 207

  Albano je King 🌟👏👏👏

 • Perjana Ibrahimi
  Perjana Ibrahimi

  Ata qe te thone ty qe sben per humor, jane totalisht jo profesioniste. Ti i ke dhene kuptim Apartamentit 2XL, Klanifornias dhe kudo qe ti te jesh, humori merr emrin tend. Une vazhdoj dhe i rishoh te gjitha videot e vjetra te Apartamentit fale humorit tend. Pac fat e gjithcka te mire ne cdo hap te jetes tende Albano

 • Lorenc Hajdini
  Lorenc Hajdini

  Kta dy me unaza me varese bobo Me demek prezantues.

 • Xhato Alili
  Xhato Alili

  Ne euro 5 miljon lek??

  • Ola Ola
   Ola Ola

   5000€

 • Labinot UNITED STATES OF ALBANIA
  Labinot UNITED STATES OF ALBANIA

  Apartamenti 2xl do jet me i bukuri ndonjher. Ndersa klanifornia asht super tmerr . Ju lutme kthehuni ne Apartamentin 2xl..

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli

  Ju qifsha rracen te 3 ropqira

 • Sidrit Vaqari. SVpipesdesign
  Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

  I modh

 • Mateo Hoxha
  Mateo Hoxha

  Na ka mar malli për apartamentin

 • DAJA 22
  DAJA 22

  Sa drru me kokain qeka albano

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha

  Albanooo 👏👏👏👏🤣🤣

 • Tawheed Road to Jannah
  Tawheed Road to Jannah

  Albano Bogdo,Po demek se po tallesh mor te shkrrdhesha faren e fisit nanen e tan te vdekunit qe i ke.. Demek po tallesh ti jam me ramazan..Ik mor kryq mutit se jeni njerzt ma rrac derra ne tok po normal plus bashke me kto dy ropqimatbe vlons a ca pillinne feknave jane kto

 • DonSki
  DonSki

  Sa i bije 5 milion Lek në euro?

  • Fredi Hyra
   Fredi Hyra

   Rreth 4 mi euro

 • Lord Scanderbeg
  Lord Scanderbeg

  Imagjinoni Apartamenti 4XL ( Juli , Albano, Ermali, Genti )

 • Ani Likollari
  Ani Likollari

  Aaa saw q

 • Taulant Sheno
  Taulant Sheno

  Hiqeni kte fytyre ropqire kte genardin

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect

  Kta dy jan kot fare, as humor as gje se kan. Sa te vegjel duken para Albanos. Kush I jep emisjon kture aman.

 • leo shahinasi
  leo shahinasi

  like kush e shtyvi videon deri tek pjesa e albanos😂😂

  • Kastriot Kurani
   Kastriot Kurani

   Po re vlla

  • Albi Cekici
   Albi Cekici

   Ropt po asgje tjr skam par 🤣🤣🤣

  • Kecat e Dajes
   Kecat e Dajes

   Hahaha e vertet vlla

 • Lindita Se
  Lindita Se

  Albano je një njeri me humor të rrallë , zoti të ruajt ,të shikojmë me shumë dëshirë .❤️❤️ 💯% Talent 🔥🔥

 • May
  May

  Albano je dashuri,je legend,je gur I cmuar. Jam e dashuruar Me artin tend qe ne daljen tende te pare. Te adhuroj por, te lutem kujdesu per veten. 😘😘🥰🥰

 • Heart Love
  Heart Love

  😂😂😂

 • High Class
  High Class

  Gjigand je

 • Eni Gjoni
  Eni Gjoni

  legjend e humorit👏🏻

 • Ina Ina
  Ina Ina

  Kush i ka ber moderator kta... Albano yll..

 • Asi Asi
  Asi Asi

  per muaa apartamenti 2xl esht m mir sa klaniforniaa

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Baneja ka qen dhe do mbetet legjend

 • PURE BOY
  PURE BOY

  albanno shum i math

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ

  Kamm qe episodin e par po them ftoni noizynnn

 • PURE BOY
  PURE BOY

  jeni te pa par

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu

  Hera e pare qe e shikoj kete Brunen dhe life nuk ta jep pershtypjen qe ka 14 vjet qe kendon. Bruna do martohemi bashke?

 • Toni Isejni
  Toni Isejni

  Shum pak mer o albano 5 milion lek normalisht nese e ke then tverteten gjithsesi respekte

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT

  QENKE DOPSUR ALBANO

 • Andrei Sheva
  Andrei Sheva

  S ngeli budalla pa u bere me emision ne shqiperi

 • enio marku
  enio marku

  Di gjithmon ste zhgenjen ne skene por as ne intervista.

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra

  O bane o i vrar o figur Nga gjith estrada ti dhe gon llakaj jeni respekte

 • Albo Al
  Albo Al

  Bisha me wisky 😂 gjigand fare

 • Cha Ir
  Cha Ir

  albano je ber djal flori tani qe ke filluar barin prap

 • zejd Kosovo
  zejd Kosovo

  Agjerim te pranuar 🤗🤗❤

 • Djana Hossain
  Djana Hossain

  Keta binjaket si me pas cliruar Ameriken,,pfff pa lidhje fare.

  • Enter Name
   Enter Name

   Se kuptoj pse duhet te keni kaq inat

 • Dora
  Dora

  WOOOOW Albano zerin shume cooool!

 • Avdi fetaj
  Avdi fetaj

  Njeriu me i qelluari deri me tani. Bravo binjak asht i papar Albano

 • David div
  David div

  Albano shum i madh. Plus ke kenduar shum bukur bravissimo

 • Suela Balla
  Suela Balla

  bravo Alban vec temira pac ne jet

 • Regi Luli
  Regi Luli

  Po pse eshte konvertuar Albano ne islam di gje njeri?

 • Besa Besa
  Besa Besa

  Albano, na kenaqe, je shume i sinqert. E meriton ate super rroge🙏❤️

 • Merfi Oxa
  Merfi Oxa

  Po rregullo cik fjalorin o tope se nuk behet humor vetem me mut e me bythe

 • Asi Asi
  Asi Asi

  t mos jet albano bogdo me humor se dii kush mund t jet humorist

 • FF KING
  FF KING

  Era e par qe e shoj kete mison vetem se erdhi albno dhe vetem pjesen e ati pash 👌👌

  • Emiliano Azizaj
   Emiliano Azizaj

   Edhe un per albanon e pash poqe nuk i plas kari njeriu

  • genta nova
   genta nova

   @Virali lol 😂 😂 😂 😂

  • Genti c
   Genti c

   Same bro

  • FF KING
   FF KING

   @Virali ca te dogji ty kush te foli

  • Virali
   Virali

   Kujt i plasi kari?

 • Francesko
  Francesko

  Albano 🐐🐐🐐

 • Mateo Mezini
  Mateo Mezini

  Super artist cdo gje qe e ben e ben me gjith shpirt sic u pa dhe tek kenga...albano bogdo eshte 1 dhe i vetem nuk do dali asnjeher nje i 2

 • M.H
  M.H

  Jam me ramazon thot dhe sla llaf te nyt pa qit nga goja😂😂😂 I modh je Albano!

  • M.H
   M.H

   @shqiptar do vdes po, eshte per tu lavderu per menyren se si tall trapin. Eshte komedian dhe kte pun ka.

  • Regi Luli
   Regi Luli

   Po pse eshte konvertuar Albano ne islam dini gje?

  • shqiptar do vdes
   shqiptar do vdes

   Gjo me u lavdru esht ne fakt

Il prossimo