BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)
5,507,087
Reddit
Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je
Produced by: Çelik Lipa ( SBS ent)
Executive Prod: Jetmir Agaj
Lyrics & Melody: Bardhi
Final Mixing and Mastering by Nome Ent
Video: Xl Films


Kënga e dytë nga albumi i Bardhit “ Trendafil “

Commenti
 • Show Bizi Shqiptar
  Show Bizi Shqiptar

  Stream or Download now ''A JE'' here 👉 bfan.link/Bardhi-A-Je

  • Flori Sinani
   Flori Sinani

   @Armel Gjini rue8rhrfjr

  • Armel Gjini
   Armel Gjini

   😅😅😅😅

  • Haxhi Krasniqi
   Haxhi Krasniqi

   @aink pusing you guys sododoooeer ospzpxpxpcpeoororr

  • Janna Janna
   Janna Janna

   njejt

  • illo_975 / ilhan Atıcı
   illo_975 / ilhan Atıcı

   itmores.info/player/video/2qKeum2GecmYd8pq ➡️COVER ➡️cover ➡️COVER

 • Edwin Hoti
  Edwin Hoti

  Disponimi 10000% kur ndegjohet kjo kènge.

 • shkurte krasniqi
  shkurte krasniqi

  Esma VS Rion Krasniqi

 • Edison Selamaj
  Edison Selamaj

  😝😝

 • Bona Bona
  Bona Bona

  Zooot i madh cfar kenge 🥺 sa keng me kuptim madh bravoo Bardhii👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏😍

 • 𝙋𝙍𝙊𝙏𝙀𝘾𝙏 𝙋𝙐𝘽𝙇𝙄𝙎𝙃𝙄𝙉𝙂
  𝙋𝙍𝙊𝙏𝙀𝘾𝙏 𝙋𝙐𝘽𝙇𝙄𝙎𝙃𝙄𝙉𝙂

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Reina Budo
  Reina Budo

  Ad te martohesh me mua

 • Reina Budo
  Reina Budo

  ❤❤❤❤❤💋💋💋💋😍😍😍

 • Reina Budo
  Reina Budo

  Bardhi ti jr shpirti im

 • Reina Budo
  Reina Budo

  Bardhi ti je shpirti im

 • england xhafa
  england xhafa

  Bardhi❤

 • pamela merja
  pamela merja

  super keng

 • Albulena Karica
  Albulena Karica

  . Klöckner Ä £$. Mami

 • Besart Beroshi
  Besart Beroshi

  Super keng Respekte 👍

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova

  Super keng bravo bardhi 🤔

 • Deense _Ela
  Deense _Ela

  Krejt kena ardh per 1:22

 • Jola Dibra
  Jola Dibra

  The top 🔝shume kenge e bukur zeri fantastic 👏🙏

 • Semir Sulejmani
  Semir Sulejmani

  Bravo bardhi

 • Elisa Elissa
  Elisa Elissa

  Adhurim kenga

 • kLaJjDi ReCoRdS
  kLaJjDi ReCoRdS

  Ça Me Bo Koka Pun Fati 💁🏻‍♂️💔

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  Perfect. Bravo.

 • ff.novinjo CÕBŘÃ
  ff.novinjo CÕBŘÃ

  Super kengetar , bravo , fiks per mu kjo kenge 🥺🥺💔

 • vs
  vs

  U bo kanga me e mir e vitit tash kjo🔥💕💯

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   ❤❤❤❤❤

 • Albana Camaj
  Albana Camaj

  Super 👌👏👏bravo bardhi.

 • valbona bona
  valbona bona

  ❤️❤️❤️💓💓💓

 • Ledina Haxhiaj
  Ledina Haxhiaj

  Bravo 👏🏻🥰

 • Dope Lyrics
  Dope Lyrics

  Pershendes A me kete kenge, lshoma zemren tq*fsha ropt se m’lodhe. Klb

 • FF ILJASI
  FF ILJASI

  Bravo bardhi 🥰🥰

 • S L
  S L

  MOS MA FAL AS PO TA FALIIII😩🔥

 • Sidorela Gjoni
  Sidorela Gjoni

  Perl si gjithmonë Bardhi suksese 🙏👏

  • Joanna
   Joanna

   Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

 • anekk21
  anekk21

  ¹³-¹⁰-²⁰²¹ Ti akoma mendon per ate 😔

 • Silvja Matollari
  Silvja Matollari

  Kenga me e bukur

 • Jorgo Kristo
  Jorgo Kristo

  Bardhi njeshi

 • Bianka Schultz
  Bianka Schultz

  Was für eine schöne stimme 🔥🔥🔥🥰🇦🇱🇦🇱🔥💥

  • Joanna
   Joanna

   Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po

 • Lilo Bala
  Lilo Bala

  Imagjino ca kenaqsie ndjen hasmit ehh!

 • Florian Driskaj
  Florian Driskaj

  💔💔

 • Florian Driskaj
  Florian Driskaj

  Super

 • Sabina Teodor
  Sabina Teodor

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mirela Ahmetaj
  Mirela Ahmetaj

  Shume e bukur bre

 • mikoy huio
  mikoy huio

  😥This is my new favorite song now

 • Flora Driskaj
  Flora Driskaj

  ♥️♥️

 • remzi bytyqi
  remzi bytyqi

  Great song 😎

  • mikoy huio
   mikoy huio

   Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

 • Alfred Vercani
  Alfred Vercani

  Bravo

 • Mirela Çepi
  Mirela Çepi

  Bardhi-"A je" lyrics Para tij kur t'pava🥺 Syt me lot i lava😕 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava🥀 Para tij kur t'pava🥺 Vetes nuk ja fala😒 Pse me ty u ndava?😫 Me ty u ndava....🥀... A je?🖤 Zemer me tjeter a je?😣 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?💔 Zemer me tjeter a je?😔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😶 As po ta fali😔 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ca me bo koka pune fati🤍 Me tjeter kon me nda shtratin😒 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Me to po t'shoh ty prej largit💔 Ah bre,sa shume m'ka marre malli🤧 Zemer i knaqem krejt hasmit😶 Ata per neve po flasin🗣 Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava...💔....🥀..... Para tij kur t'pava🙄 Vetes nuk ja fala😔 Pse me ty u ndava?😣 Me ty u ndava...🥺 A je?💔 Zemer me tjeter a je?🖤 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) A je?🖤 Zemer me tjeter a je?💔 Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Uuu a je? 🖤 (uuu a je?) Ani,ani,ani mos ma fal😔 As po ta fali🥺 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 Ani,ani,ani ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍 Malli,malli mrena po na djeg si zjarri🔥 (Mos ma fal as po ta fali😒) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) (Ty t'kom kqyr si syt e ballit🤍) (Mrena po na djeg si zjarri🔥) Para tij kur t'pava😒 Syt me lot i lava🥺 Pse me ty u ndava?😔 Me ty u ndava.....💔......🥀........ 💔🥀

 • klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  klajdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  zemër i knaqëm krejt hasmit 🥺💔

 • Anna Meci
  Anna Meci

  Emri Ani është dhe i imi ,o zot o zot më ngjan sikur këndon për mua shum emocion më krijon.Këngëtar mjeshtër!!!❤❤

 • Leni Jon
  Leni Jon

  🙌🙌

 • Greta Hoti
  Greta Hoti

  🐈🐩🦁🐅🐯

 • Dani Jasharaj
  Dani Jasharaj

  🥺❤

 • hen ko
  hen ko

  Çfarë zëri uhhaaa me rrënqethe trupin more djal 👌👌👌 të lumt për këtë tingull

 • Erilon Limani
  Erilon Limani

  1:23

 • Anna Meci
  Anna Meci

  Nga shpirti i del kjo këng kti djalit. Kaq bukur e këndon!!👏👏👏

  • Anna Meci
   Anna Meci

   @hen ko ok

  • hen ko
   hen ko

   The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Leonida Bekteshi
  Leonida Bekteshi

  Bardhi njesh je pas butrintit😍

 • Emir Dina
  Emir Dina

  Ndarja qenka me e rend se vdekja😢

 • Greg Nazil
  Greg Nazil

  Nice music😊

 • Cezar Yt
  Cezar Yt

  Kenga me e bukur e cdo kohe vazhdo kshu e ke djeg ❤️❤️

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Per krejt ata qe vuajn nga dashuria "malli malli mrena po na djeg si zjarri" ☹️☹️

 • Stefanos Sulaj
  Stefanos Sulaj

  Normal qe esht me tjeter Qa te beje te rrije te duroj ty? Njerezit rrjedhin si lumi aty ku ka dashuri dhe lumturi doss👍

 • Fatos Myrteli
  Fatos Myrteli

  Kenga qe me ka pelqu me shum bravo bardhi a je 👍👏👏👏

 • sajdi
  sajdi

  Hiitttt kjo keng supperrr

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Perfect. Bravo.

 • Sym KoKo
  Sym KoKo

  N💔

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj
  Enkelejd Xuferaj

  Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

  • Joanna
   Joanna

   Amazing Bardhi 👌❤️

 • Imi Imelda
  Imi Imelda

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • LIKO
  LIKO

  shum mir

 • England London
  England London

  The Singer is from Kosovo not Albania!! The world should know!! Rita Ora.Dua Lipa..Din John..Bebe Rexha and all others are from KOSOVO🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Serena
  Serena

  ❤️‍🔥

 • Pami Leka
  Pami Leka

  Një kryevepër nga një artist si ty. Bavo të madhe. Kjo kenge eshte shum prekëse dhe e kuptojnë shume mire personat që janë në këtë gjendje 🥺 isha dhe une kjo dikur por keto kenge gjithmonë të prekin në zemër dhe të kujtojnë çdo gje

 • INA Gjerga
  INA Gjerga

  Malli malli brenda po na djeg si zjarri🥺

 • Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo

  Kenge super

 • bowen voowy
  bowen voowy

  Mos ma fal as s’po ta falikjo pjese eshte

 • Qerim ibraimi
  Qerim ibraimi

  🌟🌟🌟🌟🌟

 • Rozeta Hysa
  Rozeta Hysa

  Superrrrrr

  • bowen voowy
   bowen voowy

   Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte... Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI

 • Dorenti Gashi
  Dorenti Gashi

  Shum e fort kanga🔥🔥🔥

 • Lola GRE
  Lola GRE

  A je zemer me naj tjeter a je ? Ani ani Mos ma fal As Po ta fali …..

 • Albijona Brati
  Albijona Brati

  Vetes nuk ia fala pse me ty u ndava😱😱🤣🤣😅😅😅😭

 • Enkelejd Xuferaj
  Enkelejd Xuferaj

  🔥❤

 • Blerta Ajeti
  Blerta Ajeti

  Sa her që e ndegjon kur ste bahet bajt suksese

 • minij hooi
  minij hooi

  Nuk kam fjale zeri dhe teksti super❤❤

 • elvis popa
  elvis popa

  super hitt muzic

 • Bon bon Hiseni
  Bon bon Hiseni

  💣💪🏻

  • minij hooi
   minij hooi

   just feel like your song

 • Met Kumanova
  Met Kumanova

  Respekt per Bardh Kumanovën

 • Jani Vela
  Jani Vela

  "mos ma fal as spo ta fali"🖤

 • NOELA PLAKIQI
  NOELA PLAKIQI

  ANI ANI MOS MA FAL AS SPO TA FALI . ALREADY LISTENING 100 TIME A DAY.LOVE THIS SONG

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Super kenge e super hit 👏🔥 bardhi eshte nje nga kengetaret me zerin me te bukur

 • Blerina mazari
  Blerina mazari

  Super kenge Ska dite Mos e degjoj 100 her super kenge

 • Valon Gjuraj
  Valon Gjuraj

  Legend Krejt diten po e ngoj

 • Daniella Toli
  Daniella Toli

  THE BEST ❤❤❤❤❤❤

 • Ligor Nasto
  Ligor Nasto

  Buzeqeshjen ja fal cdokujt, por lotet dalin vetem Per personat e shtrenjte...😭🙏❤ Ky eshte mesazhi i autorit..BARDHI🥇🔥

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Kenga me super qe kam deguar pas betohemi Bravo BARDHI👏👏👏👏

 • Joanna
  Joanna

  È bellissima questa canzone, qualcuno riesce a tradurla anche per noi italiani?? Grazie 🇦🇱🇮🇹

 • FLORDI
  FLORDI

  itmores.info/player/video/qpqv05Gqjb97m7w

 • Enxhi Jeminaj
  Enxhi Jeminaj

  Nje artist i vertet 👏👏 Suksese sa me lart 💥🙏

  • Joanna
   Joanna

   😍💔

 • Lora
  Lora

  Oh sa keng emir bre Bardhi suksese je shume imire❤⭐🔥🔥

  • Joanna
   Joanna

   🥀........ 💔🥀

 • melisa lleshi22
  melisa lleshi22

  Kam 1 jave qe e degjoj kengen sot po e shoh videoklipin sme perputhet zeri ne figuren😋 KENGA SUPER SUKSESE👌🌹

 • I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel
  I s a b e l l a -Vlog Go to My Channel

  Kenga qe me ka pelqy ma shum rrespekt (bardhi) ai qe nuk thot qe esht mega Hit te ka inat 🤣🤧🦅

  • Anila Cela
   Anila Cela

   Kuku e butrint imerit eshte hit🤝

 • Diona Lita
  Diona Lita

  just feel like your song

 • Rita Hajdari
  Rita Hajdari

  Wow Ohrwurm 💔

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Kenge e bukurr🔥🔥🔥💘kujt i plq kenga ti beje like com timm😍🥺

 • Ken Nechee
  Ken Nechee

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Rrespekte prej Shkodre 🇦🇱🔥

 • Eraldo Mehmeti
  Eraldo Mehmeti

  Nqse dashuria eshte e sinqert, askush nga faktoret e jashtem smund ta shkepus. Madje as vendi tjeter, se vatani i varfer. As pasuria, por kur njeriu si disponon te mirat materiale do nxjer ne ankand kush do e bler me shtrenjt gocen e tyre. Per deri sa dikush, ste vlersoj e te braktisi nuk mund te ndjenja per te, thjesht te duket si njeri qe ka ikur nga kjo bote.

 • Only One
  Only One

  Kurr nuk zura mend t'u besu ne dashni cdo her 😞💔

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe

  Ani aniii