B2N & Bruna - Vajza pa martue
02:33
920,869
Reddit
🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
instagram.com/brunasmulja_official
instagram.com/b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

Commenti
 • Irena Stafa
  Irena Stafa

  DURRES🥰

 • elviona buci
  elviona buci

  Lura-Diber 😍🥰🙏👸

 • Xhuana Medja
  Xhuana Medja

  ❤️

 • ERA FF
  ERA FF

  E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️

 • Luljeta Xhemaili
  Luljeta Xhemaili

  isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀

 • SABRIJE KRASNIQI
  SABRIJE KRASNIQI

  Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • kesulkuqja 98
  kesulkuqja 98

  me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.

 • Asi Asi
  Asi Asi

  😍😍😍😍

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Leonard Trebicka
  Leonard Trebicka

  ]

 • sindy ismaili
  sindy ismaili

  Tropoja!

 • Eli Hoxha
  Eli Hoxha

  Sa bukur ju lumte te dy

 • ema elena
  ema elena

  EPO SHKODRA CITY 🔥

  • Endri Albanese
   Endri Albanese

   Eshte lezhjan ky

 • Alfons Gjerkaj
  Alfons Gjerkaj

  si shkodra ska👌💪

 • Xheni Korca
  Xheni Korca

  Düsseldorf

 • Elio Elora
  Elio Elora

  Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur

 • Maryorick Dueñas
  Maryorick Dueñas

  Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨

 • Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka

  👏👏👏👏

 • Labinot Labinot
  Labinot Labinot

  super kong

 • Jonada Metani
  Jonada Metani

  I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁

 • Amarilda Gjeci
  Amarilda Gjeci

  💣🔥💥🦁❤️❤️❤️

 • Armela Cuni
  Armela Cuni

  Shkodra 😍🥰

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T

  Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘

  • Genti Hoxha
   Genti Hoxha

   Bella

 • Leonita Haxhija
  Leonita Haxhija

  Superrrr !!!!

 • Ledjo Basha
  Ledjo Basha

  Medvegje 🇦🇱

 • Suliii
  Suliii

  Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Juventus Juve
  Juventus Juve

  Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂

 • Dullo Latifi
  Dullo Latifi

  oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese

 • KUZHINA SHKENDIJES
  KUZHINA SHKENDIJES

  Duet shum i bukur 💙

 • Lola Nisem
  Lola Nisem

  Belgjika🇧🇪❤️

  • F S
   F S

   @Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??

  • Leonita Haxhija
   Leonita Haxhija

   Belgjikaaa

  • F S
   F S

   Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂

 • Ersa Ersa
  Ersa Ersa

  Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍

 • Blanka Nezha
  Blanka Nezha

  Durres,,,super Hit😍😍😍😍

 • Bledjan Pulaj
  Bledjan Pulaj

  Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...

 • Tiziana Llubani
  Tiziana Llubani

  Kruja❤

 • Bruna
  Bruna

  Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥

 • Reti Bytyci
  Reti Bytyci

  Durres 🥰🥰🤗🤗

 • Arsiola Pjetri
  Arsiola Pjetri

  Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺

 • Leon Bucolli
  Leon Bucolli

  Prishtina City 01

 • Gent Pacuku
  Gent Pacuku

  Hajdeeee

 • T M
  T M

  Qfar kange palidhje pihhh

 • amelia s.
  amelia s.

  Lushnja♥️🥰

 • arbri bardhi
  arbri bardhi

  Tiranaa 😍

 • Fred Nikolli
  Fred Nikolli

  Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗

 • Bleona Dugolli
  Bleona Dugolli

  Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍

 • Adelina Lina
  Adelina Lina

  Struga ❤️

 • Univers Unik
  Univers Unik

  Shum bukur suksese

 • Lai gjynahet e tua
  Lai gjynahet e tua

  Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr

 • Kejsi Galaxy10
  Kejsi Galaxy10

  Vlora

 • Lubjan Haruni
  Lubjan Haruni

  A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪

 • besen 89
  besen 89

  junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e

 • sehhi vooty
  sehhi vooty

  Dibra e Madhe ❣️🥂

 • Suzana Farizi
  Suzana Farizi

  O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣

 • Lirigzon Pacolli
  Lirigzon Pacolli

  Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka

 • Xhuana Kola
  Xhuana Kola

  Velipoja 🖐

 • Erjona Zaide
  Erjona Zaide

  Dibra e Madhe ❣️🥂

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Shkodra

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑

 • Μirada Lezaj
  Μirada Lezaj

  ❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇

 • greedy ydeerg
  greedy ydeerg

  Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  • greedy ydeerg
   greedy ydeerg

   oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔

  • oiuet souiu
   oiuet souiu

   Komentoni qytetin tuaj 🤩

 • Eva Alldervishi
  Eva Alldervishi

  Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣

 • Gerilda Marku
  Gerilda Marku

  Andi tea 🥰❤🙏

  • mia mia All
   mia mia All

   Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur

 • Milan Pasha
  Milan Pasha

  Burreli sity ♥♥

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   Very good😂😍

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Anxhi M
  Anxhi M

  Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne ITmores faleminderit shum itmores.info/player/video/1pxjpKOXbqtiraQ Emri eshte Anxhi M faleminderit

 • seiom jvony
  seiom jvony

  Why is that in my trends ☠️

 • Endri Ceku
  Endri Ceku

  Tirona

  • seiom jvony
   seiom jvony

   DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

 • Glo Alb
  Glo Alb

  🤗🤗🤗🤗

 • Miranda Kopaci
  Miranda Kopaci

  urime bukur bukur

 • Nilda’s Channel
  Nilda’s Channel

  Shkodra - London

 • Bruna
  Bruna

  Superrrrrr bravoooo 👏🤗

 • Bea Bea
  Bea Bea

  Puke❤️Italy

 • Alban Hoxha
  Alban Hoxha

  👏👏

 • fazliu xhabir
  fazliu xhabir

  Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜

 • ola vis
  ola vis

  Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍

  • ola vis
   ola vis

   @amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️

  • amelia s.
   amelia s.

   po😃

 • klodjan halili
  klodjan halili

  Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️

 • Ronaldo Caka
  Ronaldo Caka

  Dibra ❤️_BULQIZAAA😍

 • xhetan koka
  xhetan koka

  Dibra ❤️❤️

 • Ela ela
  Ela ela

  Super hit ❤️❤️❤️❤️

 • doire aintu
  doire aintu

  Dibra😍❤

 • Jimmy Mystic Cash
  Jimmy Mystic Cash

  DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

 • A. G
  A. G

  Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏

 • eddy edward
  eddy edward

  Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂

 • Klaudio Gjerkaj
  Klaudio Gjerkaj

  Nga lezha legjendare🤙

  • Klaudio Gjerkaj
   Klaudio Gjerkaj

   @doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂

  • doire aintu
   doire aintu

   Komentoni qytetin tuaj 🤩

 • Shkurte Nuha
  Shkurte Nuha

  SHK. NUYT U💋💗

 • Ermal Gjoni
  Ermal Gjoni

  Shum bukur 🌟🌟

 • Eukelda Celiku
  Eukelda Celiku

  Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥

 • Greta Duka
  Greta Duka

  Super👌

 • Bledi Dungaj
  Bledi Dungaj

  Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟

 • Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik

  Jasha Istoguuuuuuu

  • Cetaj Besnik
   Cetaj Besnik

   Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir

 • Eli Dona
  Eli Dona

  The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥

  • Alfred Popaj
   Alfred Popaj

   👍

 • Fatmire Dosku
  Fatmire Dosku

  Roma italia

 • ludovikable
  ludovikable

  O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣

 • VjolcaC
  VjolcaC

  Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁

 • SEIT KASA
  SEIT KASA

  Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥

 • Bledi Lamja
  Bledi Lamja

  Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte

 • Goldene eagle
  Goldene eagle

  Like ngaqe te kemi pa te kozaku

 • Savina Kosta
  Savina Kosta

  Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • luiza cani
  luiza cani

  👍👏

 • Marigona Dervishi
  Marigona Dervishi

  Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese

Il prossimo