Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music
1,363,148
Reddit
Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: instagram.com/marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: instagram.com/anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: instagram.com/altin_sulku/

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Commenti
 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  • Joel Ajasllari
   Joel Ajasllari

   11111111111111111

  • te dua shpirt
   te dua shpirt

   super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

  • te dua shpirt
   te dua shpirt

   super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

  • F. SADJA
   F. SADJA

   😂

  • unknown 19
   unknown 19

   shm e vertet

 • Andi Armando
  Andi Armando

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 • kilicberkcan 34
  kilicberkcan 34

  BRAVOOOO ♥️

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 • Ina Bukri
  Ina Bukri

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 • iris gjura
  iris gjura

  itmores.info/player/video/znuYkqWBp8-vmKw

 • Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 • Roze SINANI
  Roze SINANI

  Perfekt song

 • luljeta Kolaj
  luljeta Kolaj

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Armand Demollari
  Armand Demollari

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  • MB Music
   MB Music

   Flmm vllai 🙏🙏🙏

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto
  roberto

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m
  sandra m

  please text anybody? ❤

  • sandra m
   sandra m

   text of the song

 • Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian

  Talent

 • Doriana
  Doriana

  🔥🔥❤❤

 • Zecrom Yt
  Zecrom Yt

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta
  Nertila Sheta

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku
  lorenc caku

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris
  zafiris zafiris

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri
  Anisa Geri

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa
  Brunilda Tefa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi
  Florenc Hodi

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu
  lu lu

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim
  anonim

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku
  Arsen Stojku

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l
  ami l

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l
  ami l

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari
  Monica Kojtari

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj
  Juljana Metaj

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo
  Ejona kajo

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku
  Kledi Uku

  😢😢

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj
  Lira Shabaj

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana
  Denisa Dhana

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

  • Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss

   Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni
  Ani Eni

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama
  floreta hakrama

  Super 👏👏

 • arlinda nasto
  arlinda nasto

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura

  Ckemi

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura

  Hahahah

 • cleast 67
  cleast 67

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE
  OJ NUBE

  Super

 • Liza Gjoni
  Liza Gjoni

  Iyiu

 • alketa gjata
  alketa gjata

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru
  koiun dwrru

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda
  Erinda Poda

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore
  Ela Vlore

  Super keng 💖

  • koiun dwrru
   koiun dwrru

   bukur

 • Ani Ani
  Ani Ani

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli
  Danjela Barolli

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire
  Jam Ilire

  Muzik tallava

 • Artush Djartush
  Artush Djartush

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici
  Emiona Bici

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

  • chding zuure
   chding zuure

   Anila

 • Emanuela Mani
  Emanuela Mani

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев
  Николай Гочев

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka
  ARTI Zaka

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji
  kristjana gjergji

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 • Jesica Jesica
  Jesica Jesica

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli
  Gea Toli

  bukur

 • Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa
  Alba musa

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo
  Best Papi chulo

  Bravo

 • Nila Nila
  Nila Nila

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 • Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku

  Perfekt urime

 • fredi ladi
  fredi ladi

  Anila

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar

  supper

 • LOVE ALB
  LOVE ALB

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 • Xhuljo
  Xhuljo

  ❤️❤️

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa

  Ca jan kto budalliqe

 • Alin Cocău
  Alin Cocău

  Frumoasă melodia

 • ea gamesplay
  ea gamesplay

  Muzik e bukur bravo

 • Bledi Korce
  Bledi Korce

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 • Ava Muca
  Ava Muca

  Shum keng e bukur

 • gtoss chddy
  gtoss chddy

  Ke ze briland sukses

 • Don
  Don

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 • Dorina Hadhidri
  Dorina Hadhidri

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

  • gtoss chddy
   gtoss chddy

   Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • katy
  katy

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 • Spartak Hyseni
  Spartak Hyseni

  Bukur shume

 • Paulo Kiko
  Paulo Kiko

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • SILVER43562
  SILVER43562

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

 • Blerina Deda
  Blerina Deda

  Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu

  Shume kenge e mire! ❤️

 • leonard lika
  leonard lika

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kostadina mylli
  Kostadina mylli

  O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

  • dueeh nyyu
   dueeh nyyu

   Anila Perl.

 • Jemmy Lala
  Jemmy Lala

  Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !

 • Ida Qerim
  Ida Qerim

  Suksese ze i embel kenge prefekte

 • Marjana Gjergji
  Marjana Gjergji

  Super kng😍

Il prossimo