Albina Kelmendi & Shqipri Kelmendi - Potpuri 2021
09:50
3,810,380
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Albina Kelmendi & Shqipri Kelmendi - Potpuri 2021
Producent executive: Shpetim Desku
Orkestrimi : Drinor Zymberaj
#nKosoveShow #Onima #ShpetimDesku

Commenti
 • Lutfije Murseli
  Lutfije Murseli

  Lu lumt suksese ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙👏👏

 • Nora Berisha
  Nora Berisha

  Dh.ql ncnLcicCl Rsoac slwmxbshsnxns

 • Hanife Zeqiri
  Hanife Zeqiri

  Ppp087hhhnb1

 • Agnesa Tigani
  Agnesa Tigani

  253

 • Sadik4 Qollaki
  Sadik4 Qollaki

  8j qjnjqjkooooii9

  • Sadik4 Qollaki
   Sadik4 Qollaki

   1ww8a88aasą2qqa379

 • Billroth Hospital
  Billroth Hospital

  A doni të blini një veshkë, organe të trupit apo dëshironi të shisni veshkat ose organet e trupit? A po kërkoni një mundësi për të shitur veshkën tuaj për para për shkak të prishjes financiare dhe nuk dini çfarë të bëni, atëherë na kontaktoni sot dhe ne do t'ju ofrojmë një shumë të mirë parash 500,000 dollarë dollarë për veshkën tuaj. Emri im është Doctor MAXWELL jam një Neurolog në SPITALIN BILL ROTH. Spitali ynë është i specializuar në Kirurgjinë e Veshkave dhe gjithashtu merremi me blerjen dhe transplantimin e veshkave me një dhurues përkatës. Ne jemi të vendosur në Indian, SHBA, Malajzi, Singapore.Japan. Ju lutemi na tregoni nëse jeni të interesuar në shitjen ose blerjen e veshkave ose Të organit ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni në dhe përmes postës elektronike. Email: birothh Hospital@gmail.com Çfarë është numri i aplikacionit: +33751490980 Me te fala DREJTORI KRYESOR MJEKSOR DR MAXWELL

 • Sadik4 Qollaki
  Sadik4 Qollaki

  0

 • Bedri Gallopeni
  Bedri Gallopeni

  Scum mir🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱Bi🎸🎷🎻🎺🎼🔔📯 austies🇱🇻

 • Fatime Avdullahu
  Fatime Avdullahu

  00

 • Algel Ivanov
  Algel Ivanov

  Bravooo

  • Algel Ivanov
   Algel Ivanov

   Ok Ok ok lindaáaa loveee angel

  • Algel Ivanov
   Algel Ivanov

   Bravooo i lindaáaa Bon.anos ❤❤❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘🤍🤍🤍🤍🤍🤍

 • Ivan Tunic
  Ivan Tunic

  Talent bajraliu

 • Motra MOTRA
  Motra MOTRA

  äüüä üä

 • Elina Seadini
  Elina Seadini

  Ejxiufdidokdjd

 • Dj Madison
  Dj Madison

  Ky magari nuk munet pa i shti hundt gjithku🤢

 • Naqije Elmazi
  Naqije Elmazi

  4eushezydeydyeyeyeyeddryeyeeueueryry444ew32333211e778ii2727727w45567

 • Klara Milani
  Klara Milani

  Gezuar 2021 👍👍👍👑

  • Arjanit Morina
   Arjanit Morina

   Jhhjjyuliy90 Pp.pp.llllpn

 • Klara Milani
  Klara Milani

  🍽🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Klara Milani
  Klara Milani

  Bravo jeni artista 🎆🎆🎆🥇🥈🥉🏅🎖🏆🏆🏆

 • Andi Yeet
  Andi Yeet

  Tani muzika e llepabrenes .mir e bukur e filluat me parti te par tani muzike serbe vetem kombinim ne shqipe

 • Hasan Prishtina
  Hasan Prishtina

  Sa mire knojne Albania dhe Shqipnia.

 • Edmond Muja
  Edmond Muja

  mamut ferati

 • Ibro Bašič
  Ibro Bašič

  BRAVO JU QOFT SE PO TREGONI TALENTIN E SHKELQYSHEM JU UROJ SUKSESE

 • Elona Zuka
  Elona Zuka

  Ll

 • Game King
  Game King

  itmores.info/player/video/kqN3pqyqpM92lLQ

 • Antigona Nikq
  Antigona Nikq

  Legjend na knaqet zemren⭐⭐

 • F Rrahmani
  F Rrahmani

  Bravo te fort shum jeni dyt E ky i treti shpetimi lladik shum nuk po i shkon mu perzi me ta

 • Ilmi Zeka
  Ilmi Zeka

  Bravo e ju lumte kelmendat e shqipris etnike

 • Ajas Myrtezani
  Ajas Myrtezani

  Aa

 • Fatmir Koloshi
  Fatmir Koloshi

  Kënga më e mirë për vitin 2021

 • Ibrahimi Behrim
  Ibrahimi Behrim

  Oooooo mein schatz kojshike bre ich bin dein sexy zigeunr ooooooo kojshike

 • pullumb dedeja
  pullumb dedeja

  Nje ze shume te bukur Albina hallall na kenaqet

 • Leon kuqi
  Leon kuqi

  Waooo bravo sa bukur kendoni Albin yllesh je

 • shkelkeca keca
  shkelkeca keca

  Eew

 • Al Nyc
  Al Nyc

  Oooo idioott ooo magar.... cka lyp ti ne skene... leni artistat te performojne....

 • 01
  01

  Shum bajat njeri ky Shpetimi fallc NUK shkon me zor

 • Afrim Kaza
  Afrim Kaza

  Ju kendoft zemra gjithmon ju uroj nje vit te mbar

  • Afrim Kaza
   Afrim Kaza

   Ju uroj gjith tmirat zoti ju plotsoft te gjitha deshirat e juaja ju pafsha gjithmon duke kenduar paci mbeshtetjen zotit 👋🙏

 • Hashim Ademi
  Hashim Ademi

  pa

 • Ajola Sinani
  Ajola Sinani

  Hahha

 • Elvir NP EL-KO.
  Elvir NP EL-KO.

  What for çobans go to village to your cows where you belong

 • Rea Keqa
  Rea Keqa

  Ueheueyeye

 • prizren prizren
  prizren prizren

  KRUJA CASTLE VLOG..Skanderbeg..ALBANIA..itmores.info/player/video/p3RnzICUZ9GCfJM

 • Best Music
  Best Music

  itmores.info/player/video/zGJ_sqpne7iPbtI Brothers shqiperi kosove

 • mehmet Mulaj
  mehmet Mulaj

  Ka 2 muaj qe i ndjek keto kenge per 2021, ( 2021 per mendimin tim, ngaqe e njoh pak muziken popullore , eshte 1 nga me te mirat ne vite) me legjenden e kenges Sabri Fejzullahu ne krye, ndersa kam nderin ta them se me plote merite eshte kengetarja e vitit ALBINA KELMENDI, shpresojme shume vite te vazhdoje keshtu, me respekt MEHMET MULAJ, DURRES SHQIPERI

 • Luljeta Sukthi
  Luljeta Sukthi

 • Ymer Gjini
  Ymer Gjini

  Jeni nje kengetare e shkelqyer ,nuk ngopesh kurr duke te ndjekur te lumt .sa me shum suksese pacit

 • Donjete Kuka
  Donjete Kuka

  Bravo albina🥰

 • Dritan Shpendi
  Dritan Shpendi

  Te kendofte ❤️Albina. 👌👌👋👏👏

 • Spahiu Anita
  Spahiu Anita

  990

 • Sergio Qoshku
  Sergio Qoshku

  Jeni super ne e degjojm cdo dit kte kenge suksese 🙏🙏

 • Juventusi Juventusikampion
  Juventusi Juventusikampion

  Krejt OK veq ky shpetim kari pse perzihet se kuptoj ski nevoj vlla me flliq skenen

 • benjamin begu
  benjamin begu

  respekt ju lumt

 • xheke xheke
  xheke xheke

  ju pershendes jeni numer nji kur del albina në skenë e kall atmosferën veç vazhdoni suksese

  • Agnesa Kadriu
   Agnesa Kadriu

   po vaĺla

 • kristina kosova
  kristina kosova

  bravo

 • Shaban Shkalla
  Shaban Shkalla

  Ju kendofte zemra gjithemone ⭐⭐⭐👌👌👌🙏

 • Tirana Albania
  Tirana Albania

  🤗🤗

 • The Human
  The Human

  Haaaa Haaaa mbau shpetim se pokendojn malsoret jemi shipe 🇦🇱

 • Mahir ademi
  Mahir ademi

  ju knoft zemra gjith mon jeten tuaj qofshi te lumtur🤗👍👍👌😍😘😘

 • Kosova is Albania
  Kosova is Albania

  Shko mbath qerap oj lope nuk jane kpuce per pa qerap, mshili dhamt e shkurto hunden

 • Granit Abazi
  Granit Abazi

  Une sdi qka kori ka dal at si kuj i Vorreve.

 • Albanor Albo
  Albanor Albo

  shum kenge e bukur Shqipria dhe Albina te dyte te ni vendit bukur po kendojne Bravos

 • Nikola Lulgjuraj
  Nikola Lulgjuraj

  Ag

 • zenel sellaj
  zenel sellaj

  SI CERTANI FILM EKINI BAE, FEMIJA ME KQYR EDHE ME KCY, ANI KUR POMDEL KY MOLERI HAHAHA PEDI QE MENIHER ASHT PER HAJGARE. ALBINA KA ZA TE MREKULLUSHEM, PE UL VETEN ME KTA HUMORISTAT

 • Petros Mollai
  Petros Mollai

  Zjarr... Kosova.. @@@..!!!

 • Hamdi Ljatifi
  Hamdi Ljatifi

  O i mjeri ky far m..t moderatori a nuk ben pa e fut hunden ne cdo video !!!!!!!!!!!

 • Nexhat Sermaxhaj
  Nexhat Sermaxhaj

  Ik be ktina se dy lidhje me muzik si ka ky me zor tu kshyr mu bo kengtar ......

 • Albina Bushpepa
  Albina Bushpepa

  Shume bukur artistat kosovare

 • Sadik Denjalli
  Sadik Denjalli

  👍👍

 • Merita Nuhiu
  Merita Nuhiu

  6 x

 • Eezanaa Erzanaa
  Eezanaa Erzanaa

  bravo j’en shum te mir ju preshendes nga Roterdami i holandes n’a knaqt

  • Sadija Arifi
   Sadija Arifi

   0000⁰⁰⁰

 • Shyrete Haziri
  Shyrete Haziri

  Kalle gjylo kalle😂😂😂

 • Shyrete Haziri
  Shyrete Haziri

  cn

  • Shyrete Haziri
   Shyrete Haziri

   . hqob

 • Hysni-Elhame Jakupi
  Hysni-Elhame Jakupi

  Bravo Dyve, 👍👍👍👍

 • kamaqo
  kamaqo

  Qebesa edhe qikjo kengatare ka qefe her perpara her permas..Qka je shumtua me ate mjekerr o katastrof.Po i perngjane Popit Rashkes.

  • Jeff Kosovo Albania
   Jeff Kosovo Albania

   Jane shume kengetare qe jane shemtu me mjekrra

 • Gashi Avni
  Gashi Avni

  🎆🎇✨

 • Fatmir Hulaj
  Fatmir Hulaj

  🇦🇱🇦🇱Kallle kallle jasha jasha🇦🇱🇦🇱

 • Labinot Sofra
  Labinot Sofra

  Brvo

 • Agnesa Kadriu
  Agnesa Kadriu

  ju lumte jini Shume te mir

 • Mendrit Morina
  Mendrit Morina

  A spo bajku pa i rras hund ky shpejtini te krejt kengtart hiq spi ka hije

 • ImReal_yu91
  ImReal_yu91

  Kalle Kalle kosova 🍺🍺🍺🍺🍺

 • Mehmetali Hajdini
  Mehmetali Hajdini

  Bravo bre se po ju shkon juve Kelmendêve, e ju dëshiroj edhe shumë suksese dyve 👌👌

 • Zenel Krasniqi
  Zenel Krasniqi

  Shummmm mir Albin a e albit

 • Zenel Krasniqi
  Zenel Krasniqi

  Shummmm mir alba

 • Edo Zemra
  Edo Zemra

  Bravo jeni 💕💥🌿🌟🌿😘💥🌴💥🌿🌹🌿🌟🌿🌷🌿🎻🌴Bravooo💞👏nga Shkodra🌟💥

 • Novi Pazar
  Novi Pazar

  Brendongigollaj ribariqe

  • indrit tota
   indrit tota

   99uuuuy66666

 • bukuroshja
  bukuroshja

  Sehdsiğì0fF

 • Zirap Berisha
  Zirap Berisha

  Bravo fantastisk zeshkane shum e bukur

 • Tina Pacani
  Tina Pacani

  Kta jan vlla e moter ,,apo burr e grua???

  • MEMO
   MEMO

   djemt migjes edhe tezak

 • Arjeta Zeqiri
  Arjeta Zeqiri

  Bravo sa mir i keni knu 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍🥰🥰🥰🥰😍😍🥰🥰

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Hahaha jeni tamam si Shkodran artista humor kangetari bravo bravo👑🦅💞❤️🇦🇱

  • Naim Qorraj
   Naim Qorraj

   Logik

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Bravo bravo fantastik ma kjo femra zanin ne Qelle koplimenti👑🦅💞❤️🇦🇱

  • Arvin Dara
   Arvin Dara

   @Lina Hasani tifaskxxcfeî

  • Lina Hasani
   Lina Hasani

   P

 • Emanuel Xheleshi
  Emanuel Xheleshi

  Bravo🤤❤❤❤

 • Naza Syla
  Naza Syla

  Albina je yll suksese

 • Ubi Servina
  Ubi Servina

  kjo albina njihet qe esht lezbejke

 • Shefqet Korarja
  Shefqet Korarja

  Ju lutem goja

 • fati225
  fati225

  Waw vilken bra duett. Hoppas på mer låtar tillsammans . Du är en stjärna Albina❤

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani

  Bravo ju koft .te dyve

 • IZI IZET
  IZI IZET

  Ky Shpetim Hunda nuk shifet fare,what a stupid idiot he is, Shpetim qesharaku

 • Fatime Muslija
  Fatime Muslija

  kom me qi

 • Luti Shahu
  Luti Shahu

  No good Albina nuk jane per ty keto kenge.

 • Iljaz Ameti
  Iljaz Ameti

  Ju lumt loqka

Il prossimo