Al Pazar - 27 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:55
208,375
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itmores.info

Commenti
 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  Te gjithe shum bukur ♥️♥️♥️♥️

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  Aneja mer je me xhevoica 😂😂😂😂😂♥️❤️❤️

 • L B
  L B

  Tajson ore more care je alien me pelqen jasht masesssss pershendetie nga larg 👏👏

 • tani laci
  tani laci

  Homor korqe 80 leke kilja sheqerit marre ti degjosh ,agron llaka kalo nga dogana se jane disa aktor qe kerkoj pune se me kyt staf me mire nisu per greqi se eshte koha te prasishish pambuke

 • Denis Dauti
  Denis Dauti

  Shum kot alpazari me lajme.

 • Marjana Paloka
  Marjana Paloka

  Ku ka mirditore me emer Dudie dhe mbiemër Vranekonti?! Fallco fare. Mirditoret jane katolike.

 • Petrit Prendi
  Petrit Prendi

  Aneja mos vdeksh kurr

 • Kei Kei
  Kei Kei

  Mirditore kater here e martuar ,mos e besofsha ,mos je ngaterruar me femrat e jugut .

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Alb16
  Alb16

  Sa bukur e imiton Gilberten

 • Pellumb Ismaili
  Pellumb Ismaili

  Je katandisur keq o Gone.Klanifornia dhe portokallia jane me argetuese.Nuk di perse te iken disa actor qe I jepnin oksigjen al pazarit.Mos fajin e ka qe kur fillove ta besh politik nje shou humoristik.

 • alen alen
  alen alen

  Fiqo & Aneja 🌟 💫 ✨ e humorit ❤️

 • Kevin Kurani
  Kevin Kurani

  Kush mendon se pas largimit te Romeos dhe Donaldit, Alpazari eshte bere kot

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi

  Normal i ka 100 km paska bo pak haaa kujtim haxhia bexbach

 • Ylli Tajari
  Ylli Tajari

  kengetari super ze brilant

 • naze goxhabelliu
  naze goxhabelliu

  Jeni te pa pare complimenti e gjith trupa pa perjashtim por me i preferirai Tajsoni yll fare ju pershendes po na relaksoni

 • ela ela
  ela ela

  🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌ANEJA MEREMJA XHEXOVICA DHE KJO DUDIJA BUKUR🤣🤣🤣🤣🙉🙉🙉🙉🙉💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Zyhra Sadiku
  Zyhra Sadiku

  Bravo re pedhja I gotisni problemet shum te qarta me realitetin.Punohet me shume perpikmeri por kujt ja thoni atyre qe ma do mendja sdin te ndajn as dy gomar me kashteritoj vetem varje .

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Agron me pelqen qe merr nga jashte mer dhe nga Kosova belisisisisimo alpazar bravo te gjithave suksese te metejshe 🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

 • Castriot1
  Castriot1

  Korca Gishto je Ikone.

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  🙏🙏🙏🙏💫❤️🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🏡

 • Alba Kuqi
  Alba Kuqi

  Agroni great. Prsh nga dr s. Kuqi. Usa.

  • Alba Kuqi
   Alba Kuqi

   Simeone thanks. Dr kuqi usa

 • ThatGirl
  ThatGirl

  Ori Bici a mundem te te takoj nje dite? Te kam shume shume qejf. Une jam rritur me ty qe nga kripemjaltezat e vazhdoj ende te te shoh ne al pazar. 😍

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari

  Bukure kjo qe loze rolin e malsores

 • Nora Shkalla
  Nora Shkalla

  Artiste te shkelqyer 👍👍👍👍👍👍💯💯💯💯💯💯💯🇮🇪🇮🇪⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌈

 • Castriot1
  Castriot1

  Antigoni Je Super Aktore&Vajze Nobel.

 • Castriot1
  Castriot1

  Prodani Love You.

 • Castriot1
  Castriot1

  Xhefri je Ikone.

  • KKK
   KKK

   Shiko mos ke harruar ndonje pa pershendetur se i paske kap me radhe

 • Castriot1
  Castriot1

  Goni Na Mrekullove.

 • Sokol Ndreaj
  Sokol Ndreaj

  Ahahahaaaaa lot kjo Perpuqen zysha😂😂😂

 • Castriot1
  Castriot1

  Aneja&Xhevovica&Meremja&Dudija aktore te te shkelqyer. Goni mbetesh Ikone. Te&Ju duam shume.

  • Muharem Qyli
   Muharem Qyli

   UTC tut

 • Castriot1
  Castriot1

  Brikena Je Yll

 • Castriot1
  Castriot1

  Xhefri Je si Shpirt.

 • Castriot1
  Castriot1

  Durrsi Te Adhuroj. Aktor 360 Grade.

 • Castriot1
  Castriot1

  O Prodani. Po Si je kaq i Shkelqyer

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Kur luan humorin e Anes...Agroni ...dhe Xhevoica ..Xhevairi eshte humor fantastik persh itali 😀👏👏👏👏👏👏🙅‍♀️

  • Andre TxT
   Andre TxT

   Minuta 43

  • Poqi Popoqi
   Poqi Popoqi

   Cupa dhe mamaja sh. bukur bravo!!!!!

  • Poqi Popoqi
   Poqi Popoqi

   Gonnia eshte 1

 • Castriot1
  Castriot1

  Ori Aktore E shkelqyer dhe vajze grand class.

 • Castriot1
  Castriot1

  Genci Lleshi Je Yll

 • Castriot1
  Castriot1

  Show I Shkelqyer.

 • Xhonatan Galindo
  Xhonatan Galindo

  Aneja haaa

 • Castriot1
  Castriot1

  Show me i Mrekullushem Al Pazar.

 • Andre TxT
  Andre TxT

  Aneja esht ne minuten e 43. E dijme qe vetem per ate e shihni Al Pazar.

  • Cim Basha
   Cim Basha

   Shume faleminderit 👍

  • Johnny Cooper
   Johnny Cooper

   @Ciera Thobbs testing it out now. Looks good so far :)

  • Ciera Thobbs
   Ciera Thobbs

   i dont know if anyone cares at all but in less than 15 minutes I hacked my girlfriends Instagram password using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi

  Po pin disa tyte ashash i msoin 5 gjuh haaa kujtim haxhia bexbach

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi

  Dukesh ti se i ke nez motorrat kujtim haxhia bexbach

 • Marjo Ana
  Marjo Ana

  🤣🤣Ane♥️

Il prossimo