2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:47
6,891,780
Reddit
Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Commenti
 • mikin lirou
  mikin lirou

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • anxhela love
  anxhela love

  🤩🤩

 • ina Baby
  ina Baby

  Shum kenge e bukur bravo 2 ton✔❤❤❤❤❤☄

 • riona Elezaj
  riona Elezaj

  ❤❤😍😍👑😗💚💜🤗🤗

 • A B
  A B

  deri ne fund te kesaj bote me ty shkoje....

 • Estér Beqiri
  Estér Beqiri

  A

 • Elizabeta Kristaj
  Elizabeta Kristaj

  🤩Syri jem veq ty tshe😉❤❤🥰🥰

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Mirelinda Hysenaj
  Mirelinda Hysenaj

  😍😍😍😍

 • Seid Hakaj
  Seid Hakaj

  Ke shpija e mretit Zog ne Shiroke Shkoder 👍👍✌️

 • LEGEND N431 YT
  LEGEND N431 YT

  Qato 1400 mij si kan bo dislike nonen atje ku e din vet

 • Ardian Zgjana
  Ardian Zgjana

  Ò

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  Gjdhjcd Fkjkgsg Dnms ♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡ ¤♡}₩

 • aurel ademi
  aurel ademi

  Big like 👌👌👌👌

 • Center Market
  Center Market

  Ca p kjo balerina 😂✌️

 • NSB PICTURES
  NSB PICTURES

  Coming is Puran Sin Viry Viry Hot🔥 Garil ❤💟💟💥

 • Reni Vataj
  Reni Vataj

  Bukura gjitha knget

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  Trhbxbfzjf Djhkvay M♥M

 • Gabriel Grigoras
  Gabriel Grigoras

  ...G...

 • Fatlum Rama
  Fatlum Rama

  Je king flm per kenget

 • Rigelsa Gjoka
  Rigelsa Gjoka

  👑👑👑🌟🌟🌟

 • Arbania roots
  Arbania roots

  edhe niher 2 Ton e deshmoj qe eshte reperi ma i miri ne shqiptari! Ka dallim si nata me diten me tjer respekt edhe suksese 🔥

 • betwind 95
  betwind 95

  Hit indiscussa! 🇮🇹-🇩🇴🤜🏽🤛🏽🇦🇱

 • Alba Al
  Alba Al

  🌟🌟🌟

 • Shala Bashkim
  Shala Bashkim

  Ky asht Nan Bab per muzik mbret 🙏

 • Flor Vvbbbn
  Flor Vvbbbn

  Super keng eshte kenga ime e preferuar super

 • BalkanskoZlato
  BalkanskoZlato

  Uh, what a song

 • M K
  M K

  Ohhh kyy tekstt si me i than un 2 tonit me shkruuuuuuuu offf brehhhhhhhh😍😍😍😍

 • Jeta Krasniqi
  Jeta Krasniqi

  Pol

 • Мима Алексеев
  Мима Алексеев

  From Azerbajan citi BAKU🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿

 • Aldo Doro
  Aldo Doro

  Ke ndonje moter

 • Buqe Nikqi
  Buqe Nikqi

  Sa bukur 2 ton

 • Kp Kpopfan
  Kp Kpopfan

  2ton 2021 hittttt

 • Enea Kosturi
  Enea Kosturi

  Super

 • lsmaili xhemale
  lsmaili xhemale

  Knej

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Fredi Meli
  Fredi Meli

  Yesss 🙌🙌🙌🥳🥳🥳 u r number 1

 • Enkeleda Toska
  Enkeleda Toska

  Super keng, e adhuroj ket kengetar ka nje ze te mbrekullushem respekte 🙏🙏🙏🙏

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • FREE VS FIRE
  FREE VS FIRE

  Hello I am indian

 • eri_sss
  eri_sss

  I'M IN LOVE WITH THIS SONG😍

 • Agren Shaqe
  Agren Shaqe

  Je njish

 • mateoaci d
  mateoaci d

  BRAVO 2 TON

 • ERBLIN GABRICA
  ERBLIN GABRICA

  Good idea!

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

 • Sarah Hohn
  Sarah Hohn

  🇩🇪🇽🇰💋

 • Bardhi Qershori
  Bardhi Qershori

  L

 • Artin Haliti
  Artin Haliti

  kurr nuk perdor fjale fyse respekt

 • Bojana Radevska
  Bojana Radevska

  Eleonora milkovic

 • i was right
  i was right

  From Rotterdam we love this song 🥰😍

 • Mario Petro
  Mario Petro

  Respekt 🇦🇱

 • The Unique
  The Unique

  0:23 kur te hy vetja ne qef dhe i beson djallit

 • ujori ujori
  ujori ujori

  2 ton 🌟🌟🌟🌟🌟

 • Shegushe Kadiu
  Shegushe Kadiu

  💥💥💥💥

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  Thjsyihhgvjgfhvb Bkff

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  2Ton King 🥇 / Mega Hit 🔥

 • Anita Rruga
  Anita Rruga

  Super je nje ze te shkelqyeshem

 • hedllo hellow
  hedllo hellow

  Kengetar shum I Mir bravo

 • Klea Veshi
  Klea Veshi

  shiko me poshte

  • Klea Veshi
   Klea Veshi

   zoti ju ruajt

 • Fier Jon
  Fier Jon

  Man nuk me pelqen 2toni por kete kenge e ka bere te bukur

 • Raju arora
  Raju arora

  I am listening from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Fidan Coljaj
  Fidan Coljaj

  💋💋❤❤❤❤

 • Valmir Dalloshi
  Valmir Dalloshi

  Kengtari me i dobt

 • Arsim Gashi
  Arsim Gashi

  Shkon dy toni te menaxheri me ba kang menagjeri: qka me tbo dy ton 2 toni: si gjeth babush 🤣🤣🤣

 • Emily An
  Emily An

  Se ftyra jote jote jote em tranoji🥺❤️ E deri ne fund ksaj bote bote bote me ty shkoj.🙌🏻❤️

 • Valzim Gashi
  Valzim Gashi

  my idol💜💜

 • FF TOXIC
  FF TOXIC

  Sa e bukur kenga

 • DURO S
  DURO S

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A
  B A

  1:47 😍😍

  • Emily An
   Emily An

   o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • ARTUR BUCI
  ARTUR BUCI

  kingi i muzikes 👑👑👑

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • Laureta Berisha
  Laureta Berisha

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku
  suela bunjaku

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi
  Mondi Palloshi

  Ooose

 • Merita Lleshi
  Merita Lleshi

  Super kengtar

 • *Stella*
  *Stella*

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj
  Nasi Brahimaj

  👌👍

 • Perputhen Pikant
  Perputhen Pikant

  itmores.info/player/video/xJOIz3FkeNOOaqw Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A
  A

  Sluskeo

  • soinu foig
   soinu foig

   kenga ime prill 2021

 • A
  A

  Meda

 • lyrics_K1DA
  lyrics_K1DA

  itmores.info/post/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  • soinu foig
   soinu foig

   Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha

  Kenga e bukur

  • lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA

   itmores.info/post/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

 • Eldi Fejza
  Eldi Fejza

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla
  SHAIP cuclla

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  • lyrics_K1DA
   lyrics_K1DA

   itmores.info/post/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

 • Moe Kaan
  Moe Kaan

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati
  Shkurt Murati

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni
  Xheni Xheni

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I
  Ms. I

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi
  Klea Veshi

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey
  Oksana Haydey

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja
  Vladimit Eshja

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar
  Gashi Noar

  Smyr

 • Juljan Tufa
  Juljan Tufa

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi
  Elinda Kelmendi

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli
  Izabela Kolli

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj
  Bleana Bejaj

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN Kannoly

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca
  Aurel Preca

  Bravo ....

 • ami l
  ami l

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshs

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

Il prossimo
2TON - GOTA
02:49
17M